reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Chciałam dodać od siebie, ze ja to juz chyba odliczam do porodu :) dzisiaj skurcze bez przerwy, oczyszczam sie no i wypadła mi reszta czopa, ta górna ostatnia cześc :/ i mam bóle delikatne ....:sorry: no to czekamy ....czy te bóle się w coś rozwina
 
Cześć Dziewczynki,

Ja zaglądam dopiero teraz na chwilke zanim mój krzykacz się obudzi. Dla tych które boją się porodu opisałam swój naprawde superowy.

Nessi - chyba kolej na Ciebie? :tak:
 
Chciałam dodać od siebie, ze ja to juz chyba odliczam do porodu :) dzisiaj skurcze bez przerwy, oczyszczam sie no i wypadła mi reszta czopa, ta górna ostatnia cześc :/ i mam bóle delikatne ....:sorry: no to czekamy ....czy te bóle się w coś rozwina

no to czekamy kochana:tak: dawaj info czy cos się pchnelo czy stoi w miejscu:tak:
 
WITAM SIE :) NIE MAM JESZCZE CZASU ZMIENIC SUWACZKA ANI NIC BO TYLKO NA SEKUNDE PRZYSZLAM SIE ZAMELDKOWAC I POPROSIC O ZMNIANE WAGI MOJEGO MALENSTWA KTORY JAK SIE URODZIŁ WAZYL 3630 G MOZE PISALAM W BOLACH POPORODOWYCH BO MOJ POROD BYL KOSZMARNY NIEDLUGO WSZYSTKO WAM OPISZE ZYCZE WAM WESOLYCH SWIAT MIMO IZ JUZ SIE KONCZA ALE MY DOPIERO WCZORAJ WYSZLISMY Ze szpitala przezylismy zoltaczke zle wyniki krwi Crp bialko we krwi leczenie antybiotykiem itd bardzo to przezywalismy wszystko ale udalo sie wyjsc wczoraj samym wieczorem musimy sie ogarnac i napisze wiecej bardzo was pozdrawiam :-)
 
A myślałam, że któraś urodzi w Wigilię lub Boże Narodzenie:)

Witam kochane grudnioweczki :tak:

Georgina nie badz zawiedziona! :-) Chcialam podzielic sie z Wami cudowana dla nas wiadomoscia ze nasz najukochanszy synek Robert Konrad urodzil sie w samo Boze Narodzenie 25.12.09 o godz. 3: 07. Waga 4200, 53 cm. Porod 24 godziny. Wody odeszly mi w Wigilie o 4:30 rano i rodzilam cala Wigilie i az do Bozego Narodzenia :happy:

Porod dlugi i w pierwszej fazie bardzo bolesny. Ogromny uklon dla tych ktore caly porod daly rade wytrwac bez znieczulenia. Ja doszlam do rozwarcia ponad 4cm i to byl dla mnie straaaaaszny bol. Pozniej dostalam znieczulenie i bylo cudownie :tak: Do dziewczyn ktore zastanawiaja sie czy brac znieczulenie -> brac!!! ;-)

Urodzilam wczoraj w nocy o 3:07 i juz wczoraj okolo 17 bylismy z Malenstwem w domu. Teraz bede czytac caly watek o pologu bo to nic przyjemnego narazie ale mam nadziej ze bedzie coraz lepiej.

Ciekawa jestem czy ktos jeszcze urodzil pod moja nieobecnosc. Pozniej wrzuce fotki naszego swiatecznego prezentu...
 
Chciałam dodać od siebie, ze ja to juz chyba odliczam do porodu :) dzisiaj skurcze bez przerwy, oczyszczam sie no i wypadła mi reszta czopa, ta górna ostatnia cześc :/ i mam bóle delikatne ....:sorry: no to czekamy ....czy te bóle się w coś rozwina

Trzymamy kciuki;-)

Witam kochane grudnioweczki :tak:

Georgina nie badz zawiedziona! :-) Chcialam podzielic sie z Wami cudowana dla nas wiadomoscia ze nasz najukochanszy synek Robert Konrad urodzil sie w samo Boze Narodzenie 25.12.09 o godz. 3: 07. Waga 4200, 53 cm. Porod 24 godziny. Wody odeszly mi w Wigilie o 4:30 rano i rodzilam cala Wigilie i az do Bozego Narodzenia :happy:

Porod dlugi i w pierwszej fazie bardzo bolesny. Ogromny uklon dla tych ktore caly porod daly rade wytrwac bez znieczulenia. Ja doszlam do rozwarcia ponad 4cm i to byl dla mnie straaaaaszny bol. Pozniej dostalam znieczulenie i bylo cudownie :tak: Do dziewczyn ktore zastanawiaja sie czy brac znieczulenie -> brac!!! ;-)

Urodzilam wczoraj w nocy o 3:07 i juz wczoraj okolo 17 bylismy z Malenstwem w domu. Teraz bede czytac caly watek o pologu bo to nic przyjemnego narazie ale mam nadziej ze bedzie coraz lepiej.

Ciekawa jestem czy ktos jeszcze urodzil pod moja nieobecnosc. Pozniej wrzuce fotki naszego swiatecznego prezentu...

WIELKIE GRATULACJE KOCHANA;-)najwazniejsze ze dalas rade i macie teraz piekny prezent Bozonarodzeniowy:-);-)
 
reklama
hehe a ja bylam u mamy i caly dzien regularne skurcze ... no i pojechalam na ktg i zaraz wracam do szpitala ... nie wierze w szybki porod wiec pewnie nie wczesniej ajk jutro urodze ... ale juz mnie dzis chce polozyc ... mam 3 cm rozwarcia ...
 
Do góry