reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

cześć dziewczyny!
wreszcie znalazłam chwilę czasu by coś skrobnąć. mamy problemy z Danielkiem z karmieniem piersią, nie mam za dużo pokarmu, mały się nie najada i trzeba przystawiać do butelki... a przez butelki z kolei ma wielkie problemy ze złapaniem cyca :-( dziś nie spałam całą noc, cały czas go próbowałam przystawiać do jednej i drugiej piersi aż wreszcie o 7 rano musiał dostać butelkę.

powiedzcie mi co zrobić by mieć więcej tego pokarmu, bo już mam dość Nan.
Herbatki na laktację, Karmi, dużo wody.
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hahahah Mea choćbym siebie widziała wczoraj z tymi skurczami!!!! normalnie od 15 do 2 w nocy:tak::tak::tak: jak mierzylam czas to tak kolo 5-6min odstepu ale cholery juz bolaly troszku!!! o 1 w nocy chodzilam po schodach czy cos ruszy ale tak sie zmeczylam, ze zasnelam;-);-);-) i tak se myslalam, ze jakby dzis tak bylo to tez jade do Różala-ale cisza była!!! teraz cosik znow sie zaczyna-zobaczymy:tak::tak::tak::tak:
a na tą resztę świat zapakowanym mamo życzę aby po tym obzarstwie nie pojawila sie zgaga, a rozpakowanym wytrwalosci w powstrzymywaniu sie nad pelnym stolem:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D hahahah Mea choćbym siebie widziała wczoraj z tymi skurczami!!!! normalnie od 15 do 2 w nocy:tak::tak::tak: jak mierzylam czas to tak kolo 5-6min odstepu ale cholery juz bolaly troszku!!! o 1 w nocy chodzilam po schodach czy cos ruszy ale tak sie zmeczylam, ze zasnelam;-);-);-) i tak se myslalam, ze jakby dzis tak bylo to tez jade do Różala-ale cisza była!!! teraz cosik znow sie zaczyna-zobaczymy:tak::tak::tak::tak:
a na tą resztę świat zapakowanym mamo życzę aby po tym obzarstwie nie pojawila sie zgaga, a rozpakowanym wytrwalosci w powstrzymywaniu sie nad pelnym stolem:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:

no mi sie znowu zaczyna jazda ... a wogole to sie nasluchalam jaki wczoraj byl dzien !!! porodowka pelna !!! 4 porody i 2 cesarki :) na ginekologii jest jedna pacjetka na calym oddziale a polozniczy full!! a dzis byla cisza :) a jak tak dalej pojdzie to my obie nie dotrwamy do poniedzialku !! choc teraz to chyba bym juz chciala ... jakos wolalabym poczekac z porodem na rozala a nie rodzic z kimkolwiek ...
 
Mea ja juz sama niewiem:-:)-:)-( dzis sie nazarłąm wiec jutro moge isc, ale jesli dotrwam do poniedzialku to juz bede zaciskac nogi, ze wytrzymac do Nowego Roku:sorry::sorry::sorry: tylko to sie fajnie gada ale jak juz czujesz skurcze i niewiesz czy to juz to sie modlisz, zeby bylo po wszystkim:tak::tak::tak:
A propo 28 moja kolezanka z blizniakami tez sie kladzie-wiec poniedzialek bedzie full:happy::happy::happy:
 
Mea ja juz sama niewiem:-:)-:)-( dzis sie nazarłąm wiec jutro moge isc, ale jesli dotrwam do poniedzialku to juz bede zaciskac nogi, ze wytrzymac do Nowego Roku:sorry::sorry::sorry: tylko to sie fajnie gada ale jak juz czujesz skurcze i niewiesz czy to juz to sie modlisz, zeby bylo po wszystkim:tak::tak::tak:
A propo 28 moja kolezanka z blizniakami tez sie kladzie-wiec poniedzialek bedzie full:happy::happy::happy:

dlatego jesli dotrwam to raczej nie bede sie kladla ... chce wyczekac do stycznia albo do mega akcji :) tak z reszta dzis z rozalskim uzgodnilam ... ale tak na serio to jesli te skurcze ktore ja mam maja 40% to ja nie chce tych co maja 100% !!!! umre zo wi zu !!! no ale bede wiedziala ze juz sie cos dzieje i ze jest szansa ze sie to kiedys zakonczy :)

co do nazarcia sie to ja przez te skurcze wogole nie mialam ochoty na jedzenie !!! nawet makowek nei sprobowalam !!
 
Ja niewierze juz w szczesliwe i szybkie zakonczenie-teraz sobie uswiadomilam, ze jesli mega przenosze to moge urodzic za trzy tyg:szok::no::szok::no:
a wiesz kto ma jutro i w niedziele dyzur??
 
Ja niewierze juz w szczesliwe i szybkie zakonczenie-teraz sobie uswiadomilam, ze jesli mega przenosze to moge urodzic za trzy tyg:szok::no::szok::no:
a wiesz kto ma jutro i w niedziele dyzur??

nie wiem i szkoda ze dzis nie zapytalam .. .ale pewnie jutro pojade na ktg to sie dowiem ... raczej nie rutkowski ...

nicto ... biore ksiazke i ide sie polozyc ... moze jak sie troche zmecze to zasna choc na jakis czas ... wzielam 2 nospy i 2 magnezy :) moze ktores z nich zadziala :)
 
Ostatnia edycja:
już więcej tyle nie będę jadła...
normalnie zgaga mnie zabiła w nocy.. i niczym jej nie udusiłam franca jedna.. !!!
ale co z tego skoro wstałam dzisiaj ranoi znowu sobie wcinam :-D
MEA i ALITKA jak Wy mi tu o skurczach to jak macie zamiar ze mną do Stycznia pociagnąć? :-D
obraze sie na obie jeśli wylądujecie w szpitalu wczesniej niż ja.. :p
bosz... dzisiaj do kuzynostwa.. no i po świętach.. jutro obiadu nie zrobię.. dosyć się w te święta najadłam :-D


se wczoraj wróżyłam obrączką nad brzuchem.. no i faktycznie mi dziewczynka wychodzi.. czemu ja cały czas mam wrażenie że to chłopiec będzie?:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześć mamuśki:) kurcze przez te święta nie mam czasu tu wpadać ale bardzo mi Was brakuje. Melduje ze nadal sie nie rozpakowalam. teraz to juz nie wiem czy lepiej przed sylwestrem czy juz w nowym roku. mam wrazenie ze donosze do NR i dopiero jak pojade 4stycznia do gin to mnie zatrzyma w szpitalu i taki bedzie final. bede grudniowka ze stycznia hehehe
 
Do góry