reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja mam inny problem ......boję się, że mam tą całą cholestazę ciązową :eek:od miesiąca swedzą mnie niemiłosiernie nogi całe!, sądziłam wpierw, że to wina płynu do kąpieli, potem proszku do prania a jeszcze potem, że to odrastajace włoski po goleniu swędzą- ale mnie swędzi tam nawet gdzie się nie golę ! :eek: stopy na zewnatrz, wewnatrz, uda ...... nie mam żadnych zmian skórnych po prostu nieludzko swędzi :crazy::eek: i tylko nogi .....
Miała któraś ta cholestazę ?
 
reklama
Ja mam inny problem ......boję się, że mam tą całą cholestazę ciązową :eek:od miesiąca swedzą mnie niemiłosiernie nogi całe!, sądziłam wpierw, że to wina płynu do kąpieli, potem proszku do prania a jeszcze potem, że to odrastajace włoski po goleniu swędzą- ale mnie swędzi tam nawet gdzie się nie golę ! :eek: stopy na zewnatrz, wewnatrz, uda ...... nie mam żadnych zmian skórnych po prostu nieludzko swędzi :crazy::eek: i tylko nogi .....
Miała któraś ta cholestazę ?

a nie mialas w szpitalu robionych badan na enzymy watrobowe ?? mi robili profilaktycznie ... a nie pamietam zeby ktoras z nas miala cholestaze ...
 
Ja mam inny problem ......boję się, że mam tą całą cholestazę ciązową :eek:od miesiąca swedzą mnie niemiłosiernie nogi całe!, sądziłam wpierw, że to wina płynu do kąpieli, potem proszku do prania a jeszcze potem, że to odrastajace włoski po goleniu swędzą- ale mnie swędzi tam nawet gdzie się nie golę ! :eek: stopy na zewnatrz, wewnatrz, uda ...... nie mam żadnych zmian skórnych po prostu nieludzko swędzi :crazy::eek: i tylko nogi .....
Miała któraś ta cholestazę ?

Mnie też czasem swędzą nogi, zastanawiałam się co może być tego przyczyną, gin mi powiedzial że w ciązy skóra jest bardziej wrażliwa więc pewnie od tego, a niepokoić powinnam się jak będą swędziały mnie zarówno stopy jak i ręce od wewnątrz.
 
Gin kazał mi pójśc zaraz po nowym roku, tak więc niestety nie dołączę się hurtowo do Was, no chyba że coś zacznie się dziać;) w co niestety wątpię.

u mnie jest podobnie ... ile razy pojde na ktg to krecha jest prosciutka :) zero skurczow :) ale w domu czuje jak brzucho sie co chwile napina ... a po malej dawce oksytocyny napina sie konkretniej ale bezbolesnie ...
 
u mnie jest podobnie ... ile razy pojde na ktg to krecha jest prosciutka :) zero skurczow :) ale w domu czuje jak brzucho sie co chwile napina ... a po malej dawce oksytocyny napina sie konkretniej ale bezbolesnie ...

To jak sytuacja dalej będzie stała w miejscu to będziemy miały styczniowe dzieciątka;) a tymczasem jutro bezkarnie się objemy :tak:
 
CZESC

czasem pisuje, codziennie podczytuje ;-)
Chcialam zlozyc Wszystkim Mamusiom i kochanym Skarbom najlepsze zyczenia Swiateczne! A Nierozpakowanym (jak ja :-p) szybkich i bezbolesnych porodow...

...a jesli chodzi o wlaczanie meza w opieke nad dzieckiem.. nawet jesli sie nie pala, zeby Was wspierac - troche zmuszajcie, to zaprocentuje... rozne sa w zyciu sytuacje i trzeba miec w swoim mezczyznie oparcie. Bobasa trzeba czasem zostawic - niech nie reaguje na ojca jak na obca osobe!! Moj maz przed narodzeniem corci nigdy wczesniej nie bral czyjegos niemowlecia na rece z obawy ze mu zrobi krzywde - nie bylo mowy, zeby cokolwiek zrobil... umial... ale potem uczlismy sie razem Naszego Dziecka i bylo to wspaniale doswiadczenie dla obojga.. z forum, z ksiazek, gazet dowiadywalam sie roznych rzeczy i poprawialam gdy cos robil zle.... uczcie swoich facetow "waszych dzieci", nigdy nie wiadomo przed jaka sytuacja postawi Was zycie, a Tata ma byc rownie bliski dziecku jak Mama. Jest to inna "bliskosc" ale bardzo potrzeba dziecku do prawidlowego rozwoju...
pozdrawiam :tak:
 
No własnie nie robiono mi takich badań .... kutwa byłam niedawno u gina a mu o tym nie wspomniałam :/
Z tym swędzeniem to ja na wieczór mam gehenne, w dzień mnie praktycznie nie swedzi ale wieczorem to jakby mnie stado komarów pogryzło, tylko zero zmian skórnych :szok: myslałam, że nawilżenie coś da a tu (__)__) i tak swędzi i tak ....... zadzwonię po świętach do gina
 
reklama
No własnie nie robiono mi takich badań .... kutwa byłam niedawno u gina a mu o tym nie wspomniałam :/
Z tym swędzeniem to ja na wieczór mam gehenne, w dzień mnie praktycznie nie swedzi ale wieczorem to jakby mnie stado komarów pogryzło, tylko zero zmian skórnych :szok: myslałam, że nawilżenie coś da a tu (__)__) i tak swędzi i tak ....... zadzwonię po świętach do gina

bedziesz sie meczyc przez swieta ?? zadzwon jutro ... to jeszcze prawie roboczy dzien !!
 
Do góry