reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam sie w ogole
dzis wyspana.. mala co 3,5godz sie budzila:-) dala dzis pospac:-)
cycuchy mniej bola tylko z 1 zaczela dzis krew leciec i musze poszukac jak temu zaradzic bo poki laktator nie daje rady to mala mi pomagala a teraz umre...:p
wrzuce zaraz kilka fotek Julki do albumu:-)
Moja w nocy budziła co 2h. Ale nawet nie było źle z tym moim spaniem:-p
 
reklama
ja nie czuje tych swiat za bardzo,
czekam na gwiazdke z brzuszka :tak:
a wogole to od kiedy pracuje to swieta juz tak nie smakuja...
ostatnie lata zawsze byla praca do wigiliii wlacznie i to juz nie to samo jak wczesniej
ale od przyszlego roku trzeba bedzie piekne swieta przygotowywac dla maluszka
az fajnie o tym pomyslec :tak:
Atmosfery świąt to i ja nie czuję, dziś choinkę stroiliśmy, ale to nie to co kiedyś, jakieś 8 lat temu:-p No ale mam nadzieję, że jutro dzięki Martynce znowu będzie bajecznie tego 24.12:-) Bardzo jestem ciekawa która się jutro rozpakuje:-)
 
Bylam po wypis ze szpitala..diagnoza: obserwacja cholestazy-negatywna..nie wiedza co mi hrst...a mnie wysypuje coraz gorzej...
A teraz news-wg szpitalnego usg moj " mały" na juz...4370g :eek: ja pierdziele, nie wycisne sn takiego klocka.. jak leze na boku i mocno kolana do siebie daje to mi kosci miednicy slychac jak sie ocierają,tak chrobota cos...juz sie sypie...
A jak mam skierowanie na poloznictwo na przyszly tydzien, to bede lezec niby do terminu (31 podobno) czy mi wywołają ? Ja pierdziele..prawie 4400 waga..szok...
Ale waga:eek: Hehehe.
 
laski ktora rodzi dzisiaj??
zdawac relacje ,bo nie mam kiedy was nadrabiac akurat dzisiaj !

malego chyba zaczely meczyc kolki ! ,przewialam sobie cycki,bol ogromny ,goraczka 40 stopni myslalam ze umre ! !!!!!!!!!!!!!!!,dostalam antybiotyk i przestajemy karmic malego cycem - wylam wczoraj cale popoludnie przez to - dola mialam na maxa ale juz mi przeszlo - mieszanki dla niemowlat tez sa dobre i se pojem na swieta!!!!! tak se to tlumacze ,ale jakos tak mi smutno
zawsze qurwa cos ,mleko mam a karmic nie moge tak samo jak z patrykiem !!!no i przechodzimy na nan 1, :crazy:

maly 2 dni temu wazyl 4500 gram ,jest szerszy niz dluzszy i wyglada jak ksiezy w pelni :-D:-D
Też miałam doła na początku, że nie mogę karmić piersią, mam za mało pokarmu, ale to też ma swoje plusy. Można jeść co się chce i nawet Coli się napić:-p Czasem odciągam pokarm, wówczas ofc przed odciąganiem muszę patrzeć co jem i piję.
 
Witam po kilkudniowej nieobecności , coś niecoś Was nadrobiłam , ile już mamus się rozpakowało- nic tylko pozazdrościć;) a u mnie cisza (ciekawe czy to tak "przed burzą"), wszystko ucichło- zadnych skurczy, kłuć mnie nawet przestało, tylko Filipek coraz więcej się rusza;) coś czuję że napradę nowy rok będzie należał do mnie;) ale przynajmniej jutro objem się za wsze czasy :) teściowa szykuje wigilię full wypas, więc jak mam już jeszcze troszkę się pomęczyć to chociaz i poobiadam się:D:D:D
 
reklama
Witam po kilkudniowej nieobecności , coś niecoś Was nadrobiłam , ile już mamus się rozpakowało- nic tylko pozazdrościć;) a u mnie cisza (ciekawe czy to tak "przed burzą"), wszystko ucichło- zadnych skurczy, kłuć mnie nawet przestało, tylko Filipek coraz więcej się rusza;) coś czuję że napradę nowy rok będzie należał do mnie;) ale przynajmniej jutro objem się za wsze czasy :) teściowa szykuje wigilię full wypas, więc jak mam już jeszcze troszkę się pomęczyć to chociaz i poobiadam się:D:D:D

a nie wybierasz sie aby do szpitala zaraz po swietach ?? bo my chyba w komplecie pojedziemy :)
 
Do góry