reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej.
Miałam ten wymaz, pobierany jest wacikiem na patyczku (ze ścianek pochwy).
Jeśli wynik jest dodatni, wtedy podczas porodu mamie podawany jest antybiotyk. Przynajmniej tak dowiedziałam się od mojej pani doktor.
Na pewno to ma znaczenie przy porodzie siłami natury, bo dziecko przechodzi przez drogi rodne kobiety. Jeśli masz planową cesarkę to chyba nie powinno mieć takiego znaczenia, tak logicznie rzecz biorąc, ale lekarzem nie jestem, to nie wiem :zawstydzona/y:

No właśnie ja mam mieć cc. Zaniosłam wymaz do sanepidu, ale tam mają czas :wściekła/y:. Wynik dopiero w poniedziałek. Chyba że zaczęłabym rodzić, jak to pani powiedziała, to mam szybko dzwonić, bo gdyby wynik był dodatni, to wtedy muszą podać jakiś antybiotyk.


Daffi- trzymam kciuki, aby było w miarę bezproblemowo. :-)

Mea- fajnie- jednak wychodzisz :-).

A ja na 11 lecę do szpitala na KTG, ciekawe co mi tam wykaże, ale nie sądzę, żeby były już jakieś skurcze.
 
czy oby na pewno?:-D:-D:-D:-D
Nie no żartuję, dzieciaczki są naprawdę boskie:-)
Tylko te nieprzespane noce...

no ale wyrzekamy sie czegoś dla dzieciaczków już od 9miesięcy i tak już zostanie. A wierze w to że uśmiech dzieciaczka wynagrodzi nam wszystkie bolączki. A wyobraźcie sobie jak dzicia mówi do Was MAMO... najpiękniejsze słowo:happy:
 
Witam sie i ja nadal w dwupaku ;-) w nocy od 4 do 5 niespałam milion pytan w glowie .... tez tak macie??

pozniej przysnełam i jako tako i nic wczorajszy dluuuugi spacer nie pomgol i wogole .... ja juz chce Igorka ....!!! a on niechce wychodzic:cool2: ,.... myslalam ze sie nie doczekam jutrzejszego Ktg..,,,, no ale zobaczymy zapewne doczekam....

ogolnie jakos dziwnie sie czuje ostatnio ale bardziej zle psychicznie............ niz fizycznie....
 
reklama
dziewczyny ale się źle jakoś czuję. Od rana męczy mnie zgaga a już tak dawno jej nie miałam. A teraz jeszcze zaczęło mnie mdlić i jakoś tak słabo się czuję,kręci mi się w głowie. Zupełnie jak na początku ciąży...
 
Do góry