reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam sie i ja nadal w dwupaku ;-) w nocy od 4 do 5 niespałam milion pytan w glowie .... tez tak macie??

pozniej przysnełam i jako tako i nic wczorajszy dluuuugi spacer nie pomgol i wogole .... ja juz chce Igorka ....!!! a on niechce wychodzic:cool2: ,.... myslalam ze sie nie doczekam jutrzejszego Ktg..,,,, no ale zobaczymy zapewne doczekam....

ogolnie jakos dziwnie sie czuje ostatnio ale bardziej zle psychicznie............ niz fizycznie....
ja tez psychiczny flaczek...
poszlabym na spacer zeby tak nie siedziec na pupie ale po ostatnim wyjsciu mialam 3 dni wysoka goraczke i przeziebienie, za zimno jak dla mnie
 
reklama
Ja dzisiaj też miałam noc z głowy. Spałam może z 3 h, co chwile spacery do toalety, brzuch się wypychał, wszystko mnie denerwowało i przeszkadzało. A rano jak już w miarę przysnęłam, to trzeba było wstawać grrrrrr:wściekła/y:.
 
reklama
Do góry