reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

po wizycie.
wszystko stoi w miejscu. lekarz mówi, że mam małego żartownisia w brzuchu i nie zdziwi się jak przenoszę. jedno jest pewne - Fenoterol sobie z nami pięknie poradził.
infekcja w moczu wyleczona, ranki spowodowane albo uczuleniem albo puchnę i pękam pod naciskiem małego. dostałam luteinę dowcipnie, zapobiegawczo przy moim rozwarciu.
KTG co dwa dni, i tyle w temacie.
 
reklama
Kopciuszku już podaję ....

PSV 46.19 cm/s
EDV 14.18 cm/s
TAM 14.49 CM/S
Vmean 26.37 cm/s
Gmean 0.32 mmHg
Gpeak 0.85 mmmHg
S/D 3.26
RI 0.69
PI 1.21

Ja już spakowana do szpitala, coś czuję, że wrócę dopiero z małym :(
 
Kopciuszku już podaję ....

PSV 46.19 cm/s
EDV 14.18 cm/s
TAM 14.49 CM/S
Vmean 26.37 cm/s
Gmean 0.32 mmHg
Gpeak 0.85 mmmHg
S/D 3.26
RI 0.69
PI 1.21

Ja już spakowana do szpitala, coś czuję, że wrócę dopiero z małym :(

no to chyba nie jest powod do smutku!!!!! bo ochrzan dostaniesz!!;-)


ja mialam takie ostatnio:
PS 41.12
ED 17,24
TAmax 29,26
MD 17,24
RI 0,58
PI 0,82
S/D 2,38
HR 132


kurde niektore mam sporo wieksze a inne sporo mniejsze...
ale badz tu madry;/

mi powieedzial ze mam ok..a teraz sie zaczynam zastanawiac...
 
Jestem w końcu:-)
Wypuścili nas na urlop:-) Tzn bilirubina ładnie spada i musimy się jeszcze w piątek stawić na badanie krwi!
Ale już jesteśmy w domku:-)
W Rybniku wysyp żółtaczek...ze mną jeszcze dwie dziewczyny leżały!
Ogólnie nie było najgorzej ale nudy okropniaste:no:
I była 3 miesięczna dziewczynka z kolkami...boże myślałam że do głowy dostanę wieczorami jak ona płakała!!!
Ja już chcę żeby było po tym niebezpiecznym okresie:no:
Dobra buziaki dla wszystkich i idę poprzytulać moją stęsknioną księżnizckę:-)


cieszymy sie bardzo ze juz idzie ku lepszemu :) w koncu nie ma jak solarium :)

po wizycie.
wszystko stoi w miejscu. lekarz mówi, że mam małego żartownisia w brzuchu i nie zdziwi się jak przenoszę. jedno jest pewne - Fenoterol sobie z nami pięknie poradził.
infekcja w moczu wyleczona, ranki spowodowane albo uczuleniem albo puchnę i pękam pod naciskiem małego. dostałam luteinę dowcipnie, zapobiegawczo przy moim rozwarciu.
KTG co dwa dni, i tyle w temacie.

no troche jajcarsko tak ... najpierw sie martwisz zeby nie za wczesnie a teraz zeby nei za pozno !!

Ja już spakowana do szpitala, coś czuję, że wrócę dopiero z małym :(

na przeplywach sie nie znam wiec sie nie wypowiadam :) ale w sumie to moze i fajnie jak przed swietami urodzisz :)


a ja wlasnie wrocilam z auchana i ledwo weszlam do domu to telefon ... moj gin dzwoni pytac jak sie czuje ??!!?? /skubany albo ma taka intuicje albo maam mu zakapowala ze mnie wczoraj bolaly plecy!! nie przyznal sie!!/ no wiec mu o tych plecach powiedzialam i kazal wypijac dziennie ok 3-4 butli wody niegazowanej NISKOSODOWEJ!! w razie gdyby to miala byc nerka i jak by bolalo jeszcze przed piatkiem /mam wizyte/ to w srode jest w gabinecie a w czwartek w szpitalu !! mam sie zjawic na usg ... no i przepytal mnie w temacie skurczow, bolu brzucha i takich tam ... a komentarz koncowy byl "gdyby nie ta pieprzona grypa to bym cie do swiat najchetniej na oddzial zamknal bo jak zaczniesz sprzatanie i gotowanie to mi urodzisz na wigilie !!" wiec mam sie oszczedzac ...
 
no to chyba nie jest powod do smutku!!!!! bo ochrzan dostaniesz!!;-)


ja mialam takie ostatnio:
PS 41.12
ED 17,24
TAmax 29,26
MD 17,24
RI 0,58
PI 0,82
S/D 2,38
HR 132


kurde niektore mam sporo wieksze a inne sporo mniejsze...
ale badz tu madry;/

mi powieedzial ze mam ok..a teraz sie zaczynam zastanawiac...

no właśnie nie wiem na co zwracać uwagę, w necie nic nie znalazłam albo słabo szukam, ...sama już nie wiem :(

Jutro przed obchodem pewnie mi powiedzą, a jeśli nic mi nie jest to pewnie i nie przyjmą ...cholera wie
 
no właśnie nie wiem na co zwracać uwagę, w necie nic nie znalazłam albo słabo szukam, ...sama już nie wiem :(

Jutro przed obchodem pewnie mi powiedzą, a jeśli nic mi nie jest to pewnie i nie przyjmą ...cholera wie

skoro wypisal ci skierowanie to cie raczej przyjma ...

acha vill urodzila gdyby ktos jeszcze nie doczytal !!
 
no właśnie nie wiem na co zwracać uwagę, w necie nic nie znalazłam albo słabo szukam, ...sama już nie wiem :(

Jutro przed obchodem pewnie mi powiedzą, a jeśli nic mi nie jest to pewnie i nie przyjmą ...cholera wie
ja tez szukalam i tez nic...

ale pamietam ze moj lekarz mial taka tablke i w niej sprawdzal czy sa dobre...;/
dlatego mam takie watpliwosci co do tego..
poza tym mam dwie tabele z przeplywami....

jedna inna od drugiej;/
bo wlasnie zajrzalam na druga strone..
wiec nie wiem juz nic..
ale oczywiscie sie schizuje bo moj maly ostatnio sie malo rusza...;/

nic lece sie myc i spac..
doranoc:)
 
No nareszcie bidulka Vill sie doczekala. :)
Jej to sie medal nalezy za cierpliwosc i wytrwalosc :-)

A faktycznie Paulus sie nic nie odzywa.
czy ktoras miala z noa jakis wiekszy kontakt?
 
reklama
Do góry