reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kochane witajcie w przeddzień mojego wyjazdu:-)Jutro rano o 10:30 już wybywam z domu z torbami do szpitala...Nie wiem kiedy te 9 miesięcy minęło..a to już jutro szpital i we wtorek rano cesarka...Mało piszę, bo łażę i się denerwuję..Czyści już mnie (akurat termin wypada tez na 8 grudnia, a według OM na 2 grudnia...)Już mi się śniło dzisiaj, że przyjechałam a tam lekarze nic nie wiedzą jak to zrobić, chcą mnie głodzić cały dzień...;-)Zaczynają się sny..;-)Skurczybyki od krzyża i brzuszka mam cały czas regularnie ale bez rwania..oby dotrwać do wtorku rana...trzymajcie kciuki kochane..i wspierajcie modlitwą!
Kochana bedzie dobrze ! Trzymam kciuki za was !

Laski wpadam sie pożegnać na jakiś czas, męczą mnei już skurcze, dzwoniłam do gina i kazał przyjechac do szpitala i zostać juz na oddziale. mam nadzieję że mój pobyt długi nie będzie;-) Pozdrawiam i na pewno dam znać jak się coś będzie działo:-)
Trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
bardzo trafnie to opisałaś emwu.
to raczej nie jest infekcja, bo jak pisałam nie widzę żadnego śluzu na wkładkach, tylko jak się podcieram, no i nie czuję żadnego zapachu. a że od zawsze mam wrażliwą skórę i problemy z doborem kosmetyków to się skłaniam ku uczuleniu :tak:
Ja się tam nie bardzo na takich sprawach znam- wiem że Daffi tak kiedyś pisała że wlaśnie tam jej sie rozstepy pojawiły. Ale u Ciebie to chyba faktycznie reakcja alergiczna
 
to ja się pochwalę że jestem dumną ciocią :tak:
bliźniaki z in-vitro, urodzone w 30 tc, dziś mają już 2 miesiące.
Julka i Jaś :-)

pb251337.jpg
 
Śliczności;)a ja termin na jutro i co ani widu ani słychu, jeszcze zostałam sama na noc (nie licząc niedoszłej teściowej której niecierpie;/;/;/!!!!)bo mój chop pojechał właśnie do pracy więc chyba dziś nie usne:(jeśli nic się do jutra nie wydarzy to idziemy na ktg i się zobaczy co i jak...denerwuje mnie już to wyczekiwanie.......
 
Kurde mac jakie nudy !!!!!!!!!!!!!
Siedze na allegro i proboj znalezc jakies prezenty pod choinke dla moich chlopakow i Jarka ,bo wole teraz zamowic poznije moga byc juz problemy z przesylka na czas !

MOje dzieci juz spia i glupa ja zamias isc i tez polozyc sie spac poodsypiac nocki kiedy musze wstac to nie mi sie nie chce teraz spac ,a poniej mi ciezko wstac ok 1-2 w nocy do malego !!!!!!!!!
 
Śliczności;)a ja termin na jutro i co ani widu ani słychu, jeszcze zostałam sama na noc (nie licząc niedoszłej teściowej której niecierpie;/;/;/!!!!)bo mój chop pojechał właśnie do pracy więc chyba dziś nie usne:(jeśli nic się do jutra nie wydarzy to idziemy na ktg i się zobaczy co i jak...denerwuje mnie już to wyczekiwanie.......


Ja też sama. Już dzisiaj tak mi się spinał brzucho i się zastanawiałam czy to przypadkiem nie przez to, że męża nie ma :tak:. Bo tak jak on jest to nie za bardzo się przejmuję, a tak trochę jestem w stresie, bo co jak sąsiadka gdzieś wyjdzie i nie będę miała z kim Bartka zostawić :-p

Cherie bliźniaki śliczne!

Joanna daj znać jak coś znajdziesz, bo ja też w ogóle nie mam koncepcji co kupić mężowi:-p. Bartkowie jakąś zabawkę i już, ale z mężem gorzej. Tym bardziej, że ja nigdzie nie wychodzę. W końcu uaktualniłam moje konto na allegro i mąż się śmieje, że już szaleje. A ja tylko biżuterię se zamówiłam ;-)

Jak na razie tylko tyle zdążyłam przeczytać :-p
 
reklama
Kurde mac jakie nudy !!!!!!!!!!!!!
Siedze na allegro i proboj znalezc jakies prezenty pod choinke dla moich chlopakow i Jarka ,bo wole teraz zamowic poznije moga byc juz problemy z przesylka na czas !

MOje dzieci juz spia i glupa ja zamias isc i tez polozyc sie spac poodsypiac nocki kiedy musze wstac to nie mi sie nie chce teraz spac ,a poniej mi ciezko wstac ok 1-2 w nocy do malego !!!!!!!!!


ja chyba mezowi album zamowie na allegro no chyba ze bedzie chcial sobie jakas gre wyszukac na PS3 ... dzis juz kupilam prezenta dla siostrzenic i zostalo mi zamowienie antyramy dla starszego siostrzenca i wymyslenie czegos dla tego mlodszego /temu to jeszcze musze pomyslec nad prezentem urodzinowym bo ma urodziny w sylwestra !!!/ tesciowej chyba kupie ksiazke grocholi ale jeszcze musze wymyslic cos dla babci ...
 
Do góry