reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dlatego lepiej takie sprawy załatwiać od razu, bo i tak państwo upomni się o swoje.

Idę podręczyć syna- jutro na j.angielskim mówi wiersz z pamięci ...:-D:-D:-D
potem relaksik w wannie i grzecznie lulu....:tak:

dobranoc
 
reklama
Dlatego lepiej takie sprawy załatwiać od razu, bo i tak państwo upomni się o swoje.

Idę podręczyć syna- jutro na j.angielskim mówi wiersz z pamięci ...:-D:-D:-D
potem relaksik w wannie i grzecznie lulu....:tak:

dobranoc

No wiadomo ze lepiej odrazu ale jak sie nie mialo kiedys z czego to tak juz jest ;-)
 
Moj M twiedzi ,ze mu sie nie dziwi, Mojemu M tez sie tam w srodku podoba ale dla dwoch jest ciut za ciasno. Maly posiedzial 9 miesiecy i dostawal coraz wiecej miejsca. Oddalby teraz teren tatusiowi :)

hehehe zanim teren znowu przejmiue tatus to jeszcze troche potrwa !!!

A ja jestem ciekawa ktorego stycznia zakonczy sie rodzenie grudniowych bobaskow ;-) w kazym badz razie w lutym to juz napewnooo:-D beedziemy wszystkie mialy swoie skarby :tak::-)

ja obstawiam ze gdzies do 10 zamkniemy temat :) mam przynajmniej taka nadzieje :) bo moj maz ma do 10 urlop :) wiec musze sie zmiescic z urodzeniem co by mogl jechac ze mna :)
 
Mea niby zaplanowane...powinnam być spokojna, a łażę i się denerwuję, mam pietra...I jak tu ciężarnej dogodzić;-)

Kochana, trzymam za Ciebie mocno kciuki!

Najpierw nogi się zaciskało a teraz, przymusowa eksmisja....:-D:-D:-D
zresztą ja sobie tak wytłumaczyłam- No matka, to Twoje ostatnie dni- bez kolek, płaczu, biegunek, zatwardzenia, ulewania, bolących sutek- Ciesz się chwilą...:-D Więc chodzę jak na haju...:-D
Mąż się pyta czy ja się dobrze czuję...:szok::szok::szok:
A ja że tak...:tak:
Na jutro mam plan- posprzątać chałupkę, zrobić obiad na 2 dni a we wtorek jadę coś kupić Klaudiuszkowi pod choinkę...:-D może jakiś dresik- taki na wiosnę albo lato ....:-D
Robię sobie taki plan- co by się nie wkręcać....:-D:-D:-D

to plany mamy podobne, ostatnie dni ciszy i spokoju :laugh2:
 
hehe trzeba jej bylo powiedziec ze ma spadac na drzewo !! ja za takie teksty to bym ubila !!

a jak samopoczucie ?? cos juz sie dzieje czy narazie spokojnie ??


no wlasnie nie dzieje sie nic.... wyjdzie tak ze mala mnie po prostu zaskoczy w najmniej oczerkiwanym momencie:):-)

jakby sie nic nie dzialo to we czwartek mam wizyte czyli idealnie w terminie.... no a jakby dalej nic sie nie dzialo to mam sie 14 w szpitalu pojawic.... poloza mnie na oddzial zrobia badania i albo jeszcze wypisza albo beda wywolywac porod......... :zawstydzona/y: szczerze powiedziawszy wolalabym zeby samo mnie wzielo:-)
 
pamiętacie jak pisałam niedawno, że jestem spuchnięta w miejscach intymnych? zaczęłam pękać, porobiły mi się małe ranki na wargach i wokół łechtaczki. co to może być? :oo2:

a przez wymioty znowu mam zgagę :wściekła/y: a tak fajnie było bez niej :wściekła/y:
 
pamiętacie jak pisałam niedawno, że jestem spuchnięta w miejscach intymnych? zaczęłam pękać, porobiły mi się małe ranki na wargach i wokół łechtaczki. co to może być? :oo2:

a przez wymioty znowu mam zgagę :wściekła/y: a tak fajnie było bez niej :wściekła/y:


oj kochana jakos nieciekawie to brzmi...... a bylas z tym u kekarza???? ja tez czuje sie tam troszeczke opuchnieta i troche wrecz jak dziewica ale takich przebojow to nie mam......:no:
 
oj kochana jakos nieciekawie to brzmi...... a bylas z tym u kekarza???? ja tez czuje sie tam troszeczke opuchnieta i troche wrecz jak dziewica ale takich przebojow to nie mam......:no:

opuchnięcie wytłumaczył mi naciskiem małego i powiększającym się powolutku rozwarciem. tylko kurcze czemu pękam... no nic, pokażę się mu we wtorek bo mam wizytę.
 
pamiętacie jak pisałam niedawno, że jestem spuchnięta w miejscach intymnych? zaczęłam pękać, porobiły mi się małe ranki na wargach i wokół łechtaczki. co to może być? :oo2:

a przez wymioty znowu mam zgagę :wściekła/y: a tak fajnie było bez niej :wściekła/y:

kurde nie wrozy to niczego dobrego !! byle to nie byla jakas niebezpieczna infekcja !! a tobie juz czop odszedl czy narazie spokoj ??
 
reklama
kurde nie wrozy to niczego dobrego !! byle to nie byla jakas niebezpieczna infekcja !! a tobie juz czop odszedl czy narazie spokoj ??

czop to mi się wg lekarza zaczął strzępić, ale nie jest podbarwiony krwią - przezroczysty, ciągnący, czasem z białymi elementami. więc nie jestem co do końca przekonana czy to czop. i nie widzę go na wkładkach tylko jak się podcieram. nie ma też żadnego zapachu :eek:
 
Do góry