reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej laseczki nadrobilam was i moge cosik napisac. U mnie bez zmian wszystko ok mialam wczoraj gosci i caly dzien szykowalam zrobilam ciasto to co Mea dalas w przepisach brownie bez maki zrpobilam salatke od Cherie ( obecnie nasza ulubiona pycha) jajeczka w majonezie kanapeczki i zapiekanke z kurakiem pieczarkami i mozzarella jak zasiadlam wieczorem bo chate trzeba bylo jeszcze sprzatnac to nawet tego jesc nie mialam ochoty taka bylam zmeczona a w zasadzie nawet nie zmeczona tylko plery mnie bolaly strasznie:) No ale fajnie bylo posmielismy sie poogladalismy stare filmiki z kamerki i mam talent wiec ogolnie bylo wesolo. Dzis kupilismy ozdoby swiateczne bombeczki lancuchy lampki kokardki aniolki i juz moj skarb zaczepil lampeczki na rurkach od kwiatkow puscilismy sobie muzyczke swiateczna i poczulam troche klimacik bo wczesniej lipa byla. Mam ciagle ochote na cole wczoraj wypilam 2 szklany i tylko o tym teraz mysle dziwne to:)
 
reklama
Śliczności;)a ja termin na jutro i co ani widu ani słychu, jeszcze zostałam sama na noc (nie licząc niedoszłej teściowej której niecierpie;/;/;/!!!!)bo mój chop pojechał właśnie do pracy więc chyba dziś nie usne:(jeśli nic się do jutra nie wydarzy to idziemy na ktg i się zobaczy co i jak...denerwuje mnie już to wyczekiwanie.......

napisz mi wszystkie dane do listy bo chyba cie tam jeszcze nie ma ...
 
Poza tym to widzialam wszystkie dzidziulki ale cuda co kolejne to piekniejsze:) Trzymam kciukasy za Mame Stacha za jej synusia i za Marte 100 bo doczytalam ze w szpitalu. Mi cos sie cisnienie podnioslo od paru dnia ale utrzymuje sie srednio na 125/85 to nie panikuje zobacze co za tydz ginka powie.
 
Jezeli chodzi o ;prezenty to ja zamowie wszystko na allegro nie mam sily do tych kolejek i tlumow dzis bylam w centrum handlowym to wrocilam upocona i zasapana jak po maratonie. Dla mojego skarba mam ksiazke Gomorra bo lubi o mafii, plyte z jego ukochanym hip hopem no i obraz namalowany przez goscia z allegro w ladnej ramie od Nessi pomysl dziekuje Ci jeszcze raz za to bo to najbardziej wartosciowy moj prezencik:)
 
hehehe zanim teren znowu przejmiue tatus to jeszcze troche potrwa !!!



ja obstawiam ze gdzies do 10 zamkniemy temat :) mam przynajmniej taka nadzieje :) bo moj maz ma do 10 urlop :) wiec musze sie zmiescic z urodzeniem co by mogl jechac ze mna :)

Ja to sie tylko zastanawiam czy rzeczywiscie uda ci sie wytrzymac do stycznia:tak:

pamiętacie jak pisałam niedawno, że jestem spuchnięta w miejscach intymnych? zaczęłam pękać, porobiły mi się małe ranki na wargach i wokół łechtaczki. co to może być? :oo2:

a przez wymioty znowu mam zgagę :wściekła/y: a tak fajnie było bez niej :wściekła/y:

Oj,nie ciekawie to musi wygladac:-(

Czyli jestes przekonana ,ze to Ty zamykasz liste? :)

To samo mialam napisac:-):tak:

Ja zwolnilam miejsce mezulkowi przed kompem i poszlam sie polozyc,niewiadomo kiedy mi sie oko zamklo i sie zdrzemnelam,ciekawe czy teraz bede mogla zasnac:eek:
 
Kurcze,pare godzin czlowieka nie ma i juz jakie sie tematy rozwinely.Cherie,dobrze,ze juz u ciebie lepiej.
Jakie sliczne bobulce dwa!!
Moja niunia mnie meczy dzis,jak tylko usiade,wiec ciagle cos robie.ale ilez mozna.
aniusia-ty sie nie stresuj tak ta tesciowa,bo to tylko tobie i dziecku szkodzi.daj jej ignora...wiem,ze nielatwo,ale pomysl o dzidzi.moj maz zawsze mi mowi,jak zaczynam sie denerwowac,ze nie jestem sama...
ja od wczoraj mam jakies uczucie niepokoju i zniecierpliwienia.zupelnie nie potrafie sie na niczym skoncentrowac.tez tak macie?nie wiem jak dotrwam do tego 24 albo i pozniej.mam takie przeczucie.
 
Cherie trzymaj sie bidulko widze ze Ciebie ciagle cos dopada no i trzymam kciuki Nessi za udane pozbycie sie zeba :/ Daffi dobrze ze Ci bole przeszly bo tez masz 3 swiaty.
 
Joanna daj znać jak coś znajdziesz, bo ja też w ogóle nie mam koncepcji co kupić mężowi:-p. Bartkowie jakąś zabawkę i już, ale z mężem gorzej. Tym bardziej, że ja nigdzie nie wychodzę. W końcu uaktualniłam moje konto na allegro i mąż się śmieje, że już szaleje. A ja tylko biżuterię se zamówiłam ;-)

Jak na razie tylko tyle zdążyłam przeczytać :-p

oto co ja kupuje mezowi :)
KULT BIAŁA KSIĘGA - CZYLI WSZYSTKO O WSZYSTKICH (839373165) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Emwu, Monia normalnie Was podziwiam jestescie tuz tuz a takie aktywne ciagle w ruchu
MOnia napisz mi gdzie bedziesz rodzic ja na Pomorzanach sie zdecydowalam bylam juz nawet po pieczatke na porod rodzinny ktory jest za free i ta osoba moze cie odwiedzac bo inne odwiedziny wstrzymane i dla dzidzi tylko ciuszki na wyjscie trzeba miec.
 
Do góry