reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kochane witajcie w przeddzień mojego wyjazdu:-)Jutro rano o 10:30 już wybywam z domu z torbami do szpitala...Nie wiem kiedy te 9 miesięcy minęło..a to już jutro szpital i we wtorek rano cesarka...Mało piszę, bo łażę i się denerwuję..Czyści już mnie (akurat termin wypada tez na 8 grudnia, a według OM na 2 grudnia...)Już mi się śniło dzisiaj, że przyjechałam a tam lekarze nic nie wiedzą jak to zrobić, chcą mnie głodzić cały dzień...;-)Zaczynają się sny..;-)Skurczybyki od krzyża i brzuszka mam cały czas regularnie ale bez rwania..oby dotrwać do wtorku rana...trzymajcie kciuki kochane..i wspierajcie modlitwą!

Bedziemy myslami razem z toba;-)kciuki tez masz gwarantowane:tak:;-)idz do tego szpitala i wychodz jak najwczesniej;-)

Lilijka będzie dobrze!!!! Jeszcze troszkę i dzidziulek będzie z Wami ;-)

wczoraj byłam u położnej...
Dziecka główka jest bardziej po lewej stronie, jeszcze nie wszedł w kanał rodny- dopiero się ustawia.
Te skurcze które mam są przepowiadającymy i do porodu jeszcze daleko- jak na jej oko poród będzie między 12 a 15.12- mam być cierpliwa i dużo leżeć na lewym boku.
Spytała się ile razy doktor potwierdził płeć- już nie pamietam, ale chyba 5 razy.
Spytała się o infekcje- byłam chora w dni płodne.
Powiedział że jak na wagę, dziecko dość drobne i często przy infekcjach dochodzi do powiększenia warg i jak na jej oko- macając mnie po brzuchu, dziecko jest bardzo drobne- i moze jest to laska. Więc zgłupiałam do konca.

No rentgen w oczach miala:tak::-D:-Dja bym wogole nie sluchala takiej gadaniny:no:skad ona moze wiedziec jakie jest dziecko w brzuchu:eek:
 
reklama
czesc dziewczynki,,,, zagladam do was dopiero dzisiaj a to z braku sily i ochoty do robienia czegokolwiek po wczorajszym sprzataniu i przemeblowaniu.... na szczescie wszystko zrobione i moge malenka ma wszysciutko na swoj przyjaz do domku naszykowane..........:-)

draznia mnie tylko ludzie,... :zawstydzona/y:ciagle ktos dzwoni , przychodzi i pyta ile jeszcze bede sie z tym brzuszkiem turlac..... sasiadka ( stara wredba baba0 wyjechala dzis do mnie z tekstem...." no grubasku zacznij juz rodzic....a jak nie mozesz to po schodach pochodz-dobrze ci to zrobi",,,, niby nic zlego nie powiedziala ale mialam ochote odpowiedziec zeby mnie z d.... pocalowala.... :wściekła/y:

niech juz sie wszyscy ode mnie odczepia....:wściekła/y:

hehe trzeba jej bylo powiedziec ze ma spadac na drzewo !! ja za takie teksty to bym ubila !!

a jak samopoczucie ?? cos juz sie dzieje czy narazie spokojnie ??
 
I tak nie byłam nastawiona na płeć... ;-) najważniejsze że dzidziulek zdrowy a reszty się dowiem jak urodzę ;-)
W każdym bądz razie od wczoraj przestałam doszukiwać się , że może mam już TE BÓLE- nie patrzę na zegarek i noc była spokojna- bez skurczy ;-)
Ostatnio strasznie się nakręciłam na poród ;-)
 
Lilijka będzie dobrze!!!! Jeszcze troszkę i dzidziulek będzie z Wami ;-)

wczoraj byłam u położnej...
Dziecka główka jest bardziej po lewej stronie, jeszcze nie wszedł w kanał rodny- dopiero się ustawia.
Te skurcze które mam są przepowiadającymy i do porodu jeszcze daleko- jak na jej oko poród będzie między 12 a 15.12- mam być cierpliwa i dużo leżeć na lewym boku.
Spytała się ile razy doktor potwierdził płeć- już nie pamietam, ale chyba 5 razy.
Spytała się o infekcje- byłam chora w dni płodne.
Powiedział że jak na wagę, dziecko dość drobne i często przy infekcjach dochodzi do powiększenia warg i jak na jej oko- macając mnie po brzuchu, dziecko jest bardzo drobne- i moze jest to laska. Więc zgłupiałam do konca.

a kto powiedzial ze to nie jest drobny chlopczyk ???
 
mataka24 mnie właśnie takimi pytaniam rodzina i znajomi doprowadzili do takiego stanu, że już chciałam urodzić- dla świętego spokoju.
A przecież potrzebny jest teraz spokój- ja powiedziałam ze jak ktoś do mnie zadzwoni z pytaniem- JUż urodziłaś???? To wsadzę tej osobie telefon w tyłek!!!! I dali mi spokój!!!
Rezultat jest taki- że noc przespana cudnie, bez skurczy i bólu.
Przyjdzie czas to urodzimy!!!!
 
ja sie trzymam tego co gin mowil na usg ... juz kilka razy bylo potwierdzone ze to Agatka a nie Jas wiec tego sie bede trzymac :) no i mam kilka slicznych sukienek :D

Przy pierwszej ciąży 3 razy mi powiedział, że na 99.9% będzie laseczka a wyszedł facecik....:-D:-D:-D
Zresztą dla mnie to nie istotne- ważne, ze po tylu staraniach mam 2iego bobasa....:tak::tak::tak: a płeć....:-D będę miała 2 synowe....:-D:-D:-D
 
No z tymi synowymi to roznie bywa .
Ja zawsze mowilam ,ze nigdy nic nie wiadomo i co bedzie jak moj syn okaze sie gejem?
Nie jest
ale teraz bedzie kolejny i znow taka dyskusje z moim M uskuteczniamy :).
Bedzie to bedzie byleby przy stole podczas rodzinnego obiadu sie ze swoim chlopakiem nie calowal :-)
 
reklama
właśnie- rodzice się starają, wychowują a nigdy nie wiadomo co za kilkanaście lat nas czeka.
Ale póki co cieszmy się małymi, różowymi bobasami ;-)
 
Do góry