reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

przespal noc i chyba za bardzo nie marudzil ... ale wieczorem walnal 2 piwka wiec pewnie nic juz mu nie przeszkadzalo w spaniu :D

Hehehe żeby mu w krew nie weszło takie znieczulanie sie przed snem:-D:-D:-D
Tak poważnie to mój mąż cierpi;-) sam ze soba walczy, mówi, ze teraz jak nie moze wypic to mu sie chce:laugh2:ale zakazdym razem powstrzymuje go myśl, ze gdyby jakas akcja sie zaczęła to on sam na siebie byłby zły ze nie mógł mnie zawieźć do szpitala. A droga do szpitala dłuuuga bo całą godzine musimy jechać.
No ale w razie jakby co i tak jest komu mnie zawieźć.

ja w garderobie porzadku na razie nie robie;-) patzre na te moje sukieneczki, garsonki i nie moge sie doczekac kiedy je na siebie wsune;-)
ostatnio mega szpilki sobie kupiłam, tak na poprawe humoru:-)
 
reklama
no i kolejny bobasek z rana ;-) super:tak:
...jestem nieprzytomna po tej bezsennej nocy:no: a w dzien oczywiscie nie usne za nic:crazy: ehhhhhh...
 
a ja juz koncze teraz tylko kosze w z bielizna...
w ktora tez nie wchodze...ale se poprzerzucam...z nudow...

tyko najpierw musze sie posilic drugim sniadaniem bo burdzy nam w brzuchu i maly sie wkurza:-)
 
znalazlam w szafie swoja stara srebrna papierosnice:-D
hehehe:-D
alez by sie zakurzylo do kawki:-D
kto palil ten mnie zrozumie;-)


jak sobie przypominam papierosa to mam smaka...
ale jak poczuje to mnie cofa..

mam nadzieje ze juz wiecej nie siegne po nie;-)
 
Cześć Laseczki :-)
W końcu was nadrobiłam ufff :tak:

hej dziewczyny melduje sie tylko po to by napisac ze chyba sie zaczyna!!!
ehhh masakra ja wstac z lozka do toalety mam wielki problem dlatego ide wlasnie do wyrka i nie opuszczam dzis go!!!
Kurcze Daffi myślałam, że już Julcia jest w tobą :-( Ale uparciuszek z niej :-D Ale to już na prawdę niedługo ;-)

ja se mam malego problema..
zaczełam drugie opakowanie czopków dowcipnych wiec mam brac co drugi dzien.. no i dzisiaj nastała ta chwila.. zatrudniłam do tego Bartka..
i co? pomimo maksymalnego rozluźnienia nie dało sie go wcisnąć..

on wyciaga a czopek cały zakrwawiony.. !!

mam się tego bac.. ?
Ja też dostałam dowcipny antybiotyk na 'moje' drożdżaki i mam problem z wciskaniem ich :wściekła/y: Teraz dół jest troszkę opuchnięty i pewnie stąd te problemy :sorry:
Do tego odchodzi mi czop, więc mam cały czas na widoku takie brunatne plamy... pytałam lekarza i powiedział, że to zupełnie normalne i nie ma się co przejmować ;-)

Jak tak Was czytam to stwierdzam ze ja chyba ciagle myle wypinanie bobasa ze skurczami. No chyba ze nie mam skurczy w ogole. Nic mnie nie ciagnie, nie boli, nie mdli i ogolnie jest wszystko w porzadku.
No mam właśnie tak samo... albo nie mam skurczy, albo ich nie potrafię odróżnić od ruchów młodego :no:

Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki!!!
Dziś po 12 będą wyniki małego:-(
Może nas nie odeśle do szpitala:sad:
aga, trzymam mocno :-)

Ja byłam wczoraj u gina... mam już gładką szyjkę, ale jeszcze trzyma... i rozwarcie na pół opuszka :tak: Czop ładnie odchodzi, więc czekam na TEN dzień :tak::tak::tak:

Idę prasować, bo mi się już 3 prania zgromadziły :wściekła/y:

Miłego dnia :-)
 
reklama
ja dzis musze uszyc ten drugi kolorek i posprzatac maszyne bo jest w pokoju mega sajgon ... potem leze z nogami w gorze bo juz prawie chodzic nie umiem tak sa spuchniete !!
 
Do góry