reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A więc ja się witam murznkowo-piątkowo (wlasnie wsuwam porcje murzynka) :-).... i znów wyczekany piątek:-) i znów weekend:-)

...Jakos spac nie moge :confused2:

w nocy dostalam od mamy smsa (pisała z zagranicy w poniedzialek wraca wlasnie ) : "..... Modle się byś rodząc nie cierpiała bo mimo radości jest troche bólu ..."

--pocieszajacy ten sms nie byl :confused2:

ale co taka jest niestety prawda nie ma co sie oszukiwac i od wczoraj nastawiam sie na dlugi bolesny porod .... (ale szczesliwy) lepiej sie rozczarowac na lepsze jezeli bedzie krotszy troche i mniej bolesny :-):tak:
 
Witajcie
Nie mam zbytnio sił do nadrabiania!
jestem w domu wczoraj bylam na IP i faktycznie dzieję się z tym że to może potrwać... bardzo skurcze mam dziwne i nieregularne no i brzuch bardzo sie stawia!!! jesli bede tak sie czuc dzis i jutro a nie rozkreci sie tak jak powinno to w poniedzialek do szpitala.... oksytocynka i po bólu!!! ale nie wiedzialam ze to tak strasznie boli!! ta noc byla moja najgorsza w zyciu... wszystko mnie rwie i ciagnie normalnie czlowiek czuje sie jakby mial sie rozsypac w drobny mak!!! nie wyobrazam sobie tych regularnych skurczy skoro te co jakis czas mnie tak wykanczaja!!! w nocy nic nie spalam..przysnelam na chwile i ze strachem w oczach bo przez sekunde zdazylo mi sie przysnic ze "usnelam a jak saie obudzilam to juz dziecka glowka zaczela wychodzic" koszmar normalnie...
wczoraj pobierali mi z pipki ten sluz do badania czy przypadkiem wody mi sie nie sączą bo strasznie duzo wydzieliny mam podejrzanej!! kurcze a jak sie nie zacznie i bede meczyc sie do poniedzialku?? ehhh masakra ja wstac z lozka do toalety mam wielki problem dlatego ide wlasnie do wyrka i nie opuszczam dzis go!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej.
oj Daffi Dafii wez moze wypj juz ten olej rycynowy bidulo;-)

a ja sie nastawiam na przenoszenie albo na swieta...
marze o Wigilii w szpitalu z mezem i dzieckiem..
lepsze to niz z ......;-)
 
hej.
oj Daffi Dafii wez moze wypj juz ten olej rycynowy bidulo;-)

a ja sie nastawiam na przenoszenie albo na swieta...
marze o Wigilii w szpitalu z mezem i dzieckiem..
lepsze to niz z ......;-)

nawet nie wiem co to!!pomecze sie i wyjdzie.. jak to lekarze wczoraj powiedzieli samo weszlo samo wyjdzie.... dobrze ze byli tacy mili i usmiechnieci to mi pomoglo!!!

Luuuzna o 11 ma cesarke!!!
ok zmykam tylko to mialam wam przekazac.
Trzymajcie się cieplutko:-)
 
reklama
Lasencje to Wy zamiast sobie odpoczywac i spac po nocach piszecie;-) Korzystać z nocek póki możecie!!!!!
Hehehe pisze to i sama się smieję bo ja w nocy ze 4 razy na siusiu wstaję i boli mnie brzuch....
Co do skurczy to i u mnie tak jest, ze są, powtarzają się, często regularne no i jak Emwu pisała przestałam sie tym przejmowac i je liczyc, czekam na więcej symptomów porodu;-)

Daffi mam nadzieje ze poród nadejdzie szybko!!

Mea i widzisz hehe wszytsko da sie na ciążę zwalić;-) a jak dzisiejsza nocka? mąż wytzrymał???

Jutka cieszę się ze wszytsko ok, pisz częściej, jak dziewczynki, jak sobie radzisz.
 
Do góry