reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
dzień dobry - pierwsza :laugh2:
wstałam, wyprawiłam męża i naszła mnie ochota na herbatę z miodem i cytryną, to sobie popijam, zaraz pójdę po dolewkę (Wam też tak chce się pić?!). czuję się lepiej, przynajmniej pospałam trochę w nocy, budziłam się tylko 3 razy...

i co tu robić... jak spać się nie chce? :laugh2:
 
dzień dobry - pierwsza :laugh2:
wstałam, wyprawiłam męża i naszła mnie ochota na herbatę z miodem i cytryną, to sobie popijam, zaraz pójdę po dolewkę (Wam też tak chce się pić?!). czuję się lepiej, przynajmniej pospałam trochę w nocy, budziłam się tylko 3 razy...

i co tu robić... jak spać się nie chce? :laugh2:

Jak mi sie spac nie chce to chodze i sprzatam w domu...
albo przegladam cos w internecie, no chyba ze sie skusze i zaczne grac w jakas wciagajaca gre:-)

Mi mąż zrobił dziś kawę z fusami i teraz strasznie źle się po niej czuje!!! kurczę niedobrze mi, znow na wymioty mi się ma i stale mi się odbija...ehhh już nigdy wiecej... teraz to wiem:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja sobie wstałam zrobiłam kaszki :-D
i powolutku zbieram się do gina.. :)
jeszcze tylko male przytulaski z moim łobuzem kochanym.. bo wrócił z pracy i spać nie może.. o_O


tym sposobem skonczylismy sobie 36 tygodni )
 
a ja sobie wstałam zrobiłam kaszki :-D
i powolutku zbieram się do gina.. :)
jeszcze tylko male przytulaski z moim łobuzem kochanym.. bo wrócił z pracy i spać nie może.. o_O


tym sposobem skonczylismy sobie 36 tygodni )

heheh to poprzytulajcie się i gnaj do gina a do nas wracaj z dobrymi wiadomościami. Ja dziś znów KTG mam. Zobaczymy co dziś będzie..od razu powiem lekarzowi o tych jasno zielonych upławach i krwistych.
 
reklama
Witam z rana;/a ja nie spie juz od ok4ej super nie?;/ zdarzylam obejrzec wszystkie bajki;/az zaczela mnie glowa bolec i mdli od samego rana i zgaga meczy wiec sie juz nawet nie klade; tragicznie sie ten dzien zaczyna....;((
 
Do góry