reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hehe od hormonow to sie moze w glowie poprzewracac...
mi juz przeszlyy...
ale misiac temu mialam takie sny ze wstyd opowiadac:-D


ja tez mialam bardzo bolesne..i wczoraj bolalo jak najgorszy bol przy okresie...
do tego krzyz...
a mi ktos kiedys powiedzial ze jak sie mialo bolesne miesiaczki to ze porod bedzie latwy...
oby mial racje...

ja tez bralan zawsze ketonal abo zastrzyki z pabialginy...

widzę ze obie aparatki jestesmy. tak niszczyc organizm takimi swinstwami byleby sobie pomoc ale coz robi sie wszystko byleby sobie pomoc nie myslac o konsekwencjach w przyszlosci. bo ja go bralam bez oslonowych tabletek na zoladek no i oczywiscie bez wiedzy lekarza bo mam dostep dp tego leku a wiem ze zaden lekarz nie przepisze mi go.
Obyś miała rację ze te co mialy bolesne miesiaczki beda mialay latwiejszy porod!!! dostanie ten ktos ode mnie Nobla hehehehe:-D

mnie krzyż teraz zaczyna nawalać dlatego znow mknę do łózeczka a jeszcze mnostwo rzeczy przede mna do zrobienia co bym wyrobila sie pozniej na KTG.
do uslyszenia pozniej i trzymaj mi sie tam:-)
 
reklama
ps w ogole rąbią mi się tak sny... dziś mi się śniło że bawiłam się z moim szynszylkiem i on słodko wpatrywał się w moje oczy po czym słodziutko zaczął się uśmiechać:-) byście musiały widzieć miał minę jak "stewart malutki":-)

Hehehehe:-D

Nic mi sie nie chce- leniwa jestem;-) a mam dużoprania do nadrobienia bo wponiedziałek do szpitala sie położei cały tydzien mnie nie bedzie więcmoje chłopaki bedą musieli sobieporadzić sami.Jeszcze tylko z mama muszę porozmawiac żeby jakiesobiadki im gotowała;-)
 
widzę ze obie aparatki jestesmy. tak niszczyc organizm takimi swinstwami byleby sobie pomoc ale coz robi sie wszystko byleby sobie pomoc nie myslac o konsekwencjach w przyszlosci. bo ja go bralam bez oslonowych tabletek na zoladek no i oczywiscie bez wiedzy lekarza bo mam dostep dp tego leku a wiem ze zaden lekarz nie przepisze mi go.
Obyś miała rację ze te co mialy bolesne miesiaczki beda mialay latwiejszy porod!!! dostanie ten ktos ode mnie Nobla hehehehe:-D

mnie krzyż teraz zaczyna nawalać dlatego znow mknę do łózeczka a jeszcze mnostwo rzeczy przede mna do zrobienia co bym wyrobila sie pozniej na KTG.
do uslyszenia pozniej i trzymaj mi sie tam:-)

nic nam nie bedzie...
ja bralam go przez rok co dzien tez bez lekow oslonowych zanim mi nie zoperowali zatoru szpiku w nodze...
bo rozpychalo mi kosc od srodka i bol byl jak przy lamaniu kosci...
wiec bez katanolu i kul nnie chodzilam...

choc nie powiem boal juz zoladek i nie moglam jesc po nim...
ale teraz nic mi nie jest...

marta ale wam dobrze...ja tez bym chciala wiedziec kiedy sie poloze....;-)
przynajmniej bym tak nie czatowala jak pies:-D
 
a mi ktos kiedys powiedzial ze jak sie mialo bolesne miesiaczki to ze porod bedzie latwy...
oby mial racje...

ja tez bralan zawsze ketonal abo zastrzyki z pabialginy...

Tak, dzięki temu nie bedziesz zaskoczona mocą bólu;-)
U mnie tez mega bolesne miesiączki:-( pierwszy dzien to wyciety z życiorysu mam....
Laski dajcie mi jakiegos kopa bo mi nawet nie chce się ruszyć żeby śniadanie zrobić.A mój mały tasiemiec w brzuszku pewnie głodny;-)
 
ja pierwsze co robie rano jak wstane to sniadanko...
przed ciaza nie jadlam sniadan..wypijalam kawe i jadlm dopiero obiad...
a teraz bez sniadania bym chyba zemdlala....


kurde zaczynaja sie atrakcje takie jak wczoraj...;/

moze to jednak zatrucie??
ale czym nic nie jadlam poza domem i tylko to samo co maz...
a jemu nic nie jest...
 
ja pierwsze co robie rano jak wstane to sniadanko...
przed ciaza nie jadlam sniadan..wypijalam kawe i jadlm dopiero obiad...
a teraz bez sniadania bym chyba zemdlala....


kurde zaczynaja sie atrakcje takie jak wczoraj...;/

moze to jednak zatrucie??
ale czym nic nie jadlam poza domem i tylko to samo co maz...
a jemu nic nie jest...

Ja też nigdy sniadań nie jadłam,szkoda mi byłorano czasu, w pracy pierwsze co to kawę piłam, później cos przegryzłam;-)

A może jakiegos wirusa złapałas??
 
witam, laski :-)
wstałam, przygotowałam chłopaków do wyjścia, zobaczyłam co u Was słychać i dalej idę spać a co:-)
dziś poszłam spać o 3, bo.... grzebałam w necie i układałam pasjanse- wariatka- a teraz jestem nieprzytomna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No i oczywiście, oznak świadczących o rozpoczęciu narodzin mojej córeczki nadal brak, a zostało mi tylko 3 dni- już nawet bociek coraz bardziej opuszcza 8 miesiąc- swoją drogą już najwyższy czas
 
nie iwem..
nie mam zadnych objawow, ani goraczki, ani wymiotow, ani bolu glowy ani oslabienia..

tylko biegunka i bol brzucha przy tym...
i skurcze....
 
Witam sie i ja z nad herbatki:-)ja wczoraj przechwalilam ze nie mam zgagi od 3 dni i mnie w nocy dopadla:wściekła/y:no ale co sie dziwic,po paczkach:-Do 1 w nocy musialam wstac i wziasc Reni,potem udalo mi sie zasnac i spalam do momentu az mnie cora nie obudzila,no ale dzisiaj wyjadkowo pospalysmy pol godzinki dluzej niz zwykle.
O to samo się obawiam.. że bóli porodowych nie zniosę.. jak to dziewczyny jeszcze opisują ze boli jak przy miesiaczce tylko mocniej to ja dziekuje bo ja mialam takie bolesne miesiaczki ze Ketonal na nie bralam!!! wiec nie wiem co to bedzie porod... ale wole sie po meczyc i juz ze spojeniem miec spokoj....

ps w ogole rąbią mi się tak sny... dziś mi się śniło że bawiłam się z moim szynszylkiem i on słodko wpatrywał się w moje oczy po czym słodziutko zaczął się uśmiechać:-) byście musiały widzieć miał minę jak "stewart malutki":-)

Ja bym tego nie porownala z bolem miesiaczkowym:no:no ale ja nie mialam takich bardzo bolesnych @ a po porodzie to juz praktycznie wogole;-)i tego wam zycze;-)
 
reklama
Witam sie i ja z nad herbatki:-)ja wczoraj przechwalilam ze nie mam zgagi od 3 dni i mnie w nocy dopadla:wściekła/y:no ale co sie dziwic,po paczkach:-Do 1 w nocy musialam wstac i wziasc Reni,potem udalo mi sie zasnac i spalam do momentu az mnie cora nie obudzila,no ale dzisiaj wyjadkowo pospalysmy pol godzinki dluzej niz zwykle.

Ja bym tego nie porownala z bolem miesiaczkowym:no:no ale ja nie mialam takich bardzo bolesnych @ a po porodzie to juz praktycznie wogole;-)i tego wam zycze;-)

Współczuje zgagi, ja dziisaj miałam noc bez;-) ale fajnie mi sie spało:-)

Widzisz, fajnie Ci ze takich bolesnych miesiączek nie masz.... ja poporodzie jak dostałam pierwsze okresy też sie cieszyłam, ze juz tak nie bolą jak kiedyś, no ale po kilku następnych wszystko do normy wróciło:wściekła/y: jedyną alternatywą dla bolących okresów jestu mnie branie tabletek antykoncepcyjnych.
 
Do góry