reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam wieczorowa pora :)
Nie bylo mnie caly dzien wiec nei nadrabiam
Zauwazylam tylko nowinke ,ze Wojtysiowa w koncu urodzila :). Super.

U nie nic nowego.
Z ciekawosci poszlam dzis prywatnie do polskiej ginekolog co by mi w dziurke zajzala bo tu w tych szpitalach to tylko zewnetrzne macanki praktykuja :)

Tak wiec: Szyjka mieciutka gotowa do rozwierania, przepuszcza palec na luziku.
Glowka dzidzsi bardzo nisko. Czop wyplywa. Jak powiedzialam ,ze zadnego czopa nie widze to mi powiedziala , ze jest duzo sluzu i tak moze ten sluz kilka dni wylazic. :eek:
Do tego sprawzila cisnienie i serduszko Maxa - wszystko dobrze.
Jedynie PH mam zmienione i dostalam od niej globulki.
Powiedziala : Daje 3 i mam nadzieje ,ze zdazy je Pani wziasc przed urodzeniem. :-)
Wdalam sie w dyskusje i powiedziala ,ze ja jako wielorodka to moge nie miec wielkiego rozwarcia teraz a moze ono postepowac w bardzo szybkim tepie. Teoretycznie wsyztko jest gotowe i dzidzia nisko. Ona mi daje 3 dni do tygodnia ale tak naprawde to z natura nigdy nic nie wiadomo.

Zobaczymy

Mi juz przeszlo ukladanie i przekladanie ubranek. Torba jest spakowanaod dawna, krzeselko w samochodzie zamontowane, lozeczko gotowe. Ja tylko czekam teraz :). nie mam juz cierpliwosci maltretowac sie orzegladajac ciuszki. Staram sie zajac czyms innym zeby nie koncentrowac sie na brzuszku.


Ja kilka razy słyszałam, że jestem traktowana jak pierworódka, bo po 6-8 latach to tamten poród się nie liczy, ja rodziłam 10 lat temu, a Ty jak widzę jeszcze dawniej:-). Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć.
 
Idę spać kochane.
rano znowu dzieciaki trzeba poodwozić.
Tak sobie tłumaczę, że jeszcze jutro i po jutrze i weekend
a w niedzielę mikołaj:tak:
 
Dobranoc Kochane!!!Ja dzisiaj przyszykowałam sobie ubranka na wyjście dla dzidzi..i choć prawie wszystko mam zielone, to cała wyprawka do szpitala jest niebieska o dziwo:-)
 
Ostatnia edycja:
Lilijko Ty i niebieski? No w szoku jestem;D
Mój J chciał ostatnio szalenie abym 24.12 urodziła, mieć dzieciątko na Dzieciątko, ale jak się dowiedział, że jak Mała za dużo przybierze i być może wtedy będę miała cc to zmienił zdanie. Dziś mi maltretował brodawki a potem był seksik. Skurczy za dużo nie ma, za to krocze mnie boli. No ale w sumie ja się pomęczę a moja szyjka jak zawsze niewzruszona będzie:)
 
Nio Kochane odebrałam powtórzony wynik z wymazu..czyściutko!żadnego paciora!Czyli musieli zabrudzić próbkę!Bo ja tylko czosnek łykałam i antybiotyku nie wzięłam na szczescie!A jakby był rzeczywiście, znów by wyszedł. Ach..jak sobie pomyślę, ze w poniedzaiłek do Mei będe stukać sms ze szpitala..a we wtorek info..ile ma maluszke i o której przyszedł:-)Mąz zrobi zdjęcie i Wam wysle:-)

Dobre wiadomosci:tak:z tym wymazem to moj gin mi ostatnio powiedzial ze raz moze on wyjsc dodatni a raz ujemny:tak:ale chodzilo mu o to ze jak zrobie za duzo wcvzesniej przed porodem to moze nic nie byc a tuz przed moze juz byc dodatni:tak:i mowil mi ze wiekszosc go raczej ma.
Zobaczymy czy mi zrobi teraz na wizycie,ma sie dowiedziec w szpitalu czy jest to obowiazkowe.Podobniez teraz to dopiero wchodzi w zycie.

Do tego wyciszyłam się, ciągle układam ubranka, grzebie w torbie do szpitala, układam sprzęty małego ....... coś się chyba ze mna dzieje:sorry:

Tak samo jest u mnie:tak:nie moge sie napatrzec na nie.

Witam wieczorowa pora :)
Nie bylo mnie caly dzien wiec nei nadrabiam
Zauwazylam tylko nowinke ,ze Wojtysiowa w koncu urodzila :). Super.

U nie nic nowego.
Z ciekawosci poszlam dzis prywatnie do polskiej ginekolog co by mi w dziurke zajzala bo tu w tych szpitalach to tylko zewnetrzne macanki praktykuja :)

Tak wiec: Szyjka mieciutka gotowa do rozwierania, przepuszcza palec na luziku.
Glowka dzidzsi bardzo nisko. Czop wyplywa. Jak powiedzialam ,ze zadnego czopa nie widze to mi powiedziala , ze jest duzo sluzu i tak moze ten sluz kilka dni wylazic. :eek:
Do tego sprawzila cisnienie i serduszko Maxa - wszystko dobrze.
Jedynie PH mam zmienione i dostalam od niej globulki.
Powiedziala : Daje 3 i mam nadzieje ,ze zdazy je Pani wziasc przed urodzeniem. :-)
Wdalam sie w dyskusje i powiedziala ,ze ja jako wielorodka to moge nie miec wielkiego rozwarcia teraz a moze ono postepowac w bardzo szybkim tepie. Teoretycznie wsyztko jest gotowe i dzidzia nisko. Ona mi daje 3 dni do tygodnia ale tak naprawde to z natura nigdy nic nie wiadomo.

Zobaczymy

Mi juz przeszlo ukladanie i przekladanie ubranek. Torba jest spakowanaod dawna, krzeselko w samochodzie zamontowane, lozeczko gotowe. Ja tylko czekam teraz :). nie mam juz cierpliwosci maltretowac sie orzegladajac ciuszki. Staram sie zajac czyms innym zeby nie koncentrowac sie na brzuszku.

Fajnie ze masz taka mozliwosc:-)moja bratowa mowila ze niedaleko nich tez jest polska klinika ale tam ceny jak z kosmosu.

Hello!

Czy wszystkie już macie torby popakowane?

ShuLien, Ty z Bydgoszczy jesteś? Gdzie chcesz rodzić??

Ja nie mam ale juz na dniach ja spakuje:tak:musze jeszcze takie duperelki dokupic.
 
reklama
Do góry