reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ściągnełam sobie dzis ta piosenke co ci panowie z siusiakami na wierzchu tancowali heheh i wlasnie ja wlaczylam a maz byl w kuchni i myslal ze ogladam tych zboczuchow i zaczal krzyczec ze mam to natychmiast wylaczyc i jak biegl to prawie sie zabil na mojej wypolerowanej podlodze... ale jakiego zonka mial ze nie ogladam siusiakow:-) hihihihi
 
dobra lasencje..
ja po kolejnej sesji na kibelku zmyam sie kapac i polozyc do lozka....

ciekawa jestem co przyniesie ta noc....


nie rozpisujcie sie za duzo!!
dobranoc;-)
 
Witam wieczorowa pora :)
Nie bylo mnie caly dzien wiec nei nadrabiam
Zauwazylam tylko nowinke ,ze Wojtysiowa w koncu urodzila :). Super.

U nie nic nowego.
Z ciekawosci poszlam dzis prywatnie do polskiej ginekolog co by mi w dziurke zajzala bo tu w tych szpitalach to tylko zewnetrzne macanki praktykuja :)

Tak wiec: Szyjka mieciutka gotowa do rozwierania, przepuszcza palec na luziku.
Glowka dzidzsi bardzo nisko. Czop wyplywa. Jak powiedzialam ,ze zadnego czopa nie widze to mi powiedziala , ze jest duzo sluzu i tak moze ten sluz kilka dni wylazic. :eek:
Do tego sprawzila cisnienie i serduszko Maxa - wszystko dobrze.
Jedynie PH mam zmienione i dostalam od niej globulki.
Powiedziala : Daje 3 i mam nadzieje ,ze zdazy je Pani wziasc przed urodzeniem. :-)
Wdalam sie w dyskusje i powiedziala ,ze ja jako wielorodka to moge nie miec wielkiego rozwarcia teraz a moze ono postepowac w bardzo szybkim tepie. Teoretycznie wsyztko jest gotowe i dzidzia nisko. Ona mi daje 3 dni do tygodnia ale tak naprawde to z natura nigdy nic nie wiadomo.

Zobaczymy

Mi juz przeszlo ukladanie i przekladanie ubranek. Torba jest spakowanaod dawna, krzeselko w samochodzie zamontowane, lozeczko gotowe. Ja tylko czekam teraz :). nie mam juz cierpliwosci maltretowac sie orzegladajac ciuszki. Staram sie zajac czyms innym zeby nie koncentrowac sie na brzuszku.
 
Witam wieczorowa pora :)
Nie bylo mnie caly dzien wiec nei nadrabiam

Wlasnie mialam pisac "witam wieczorowa pora" ale mnie ubieglas i musze zmienic powitanie :-)

No wiec poprostu WITAM!!! :happy:

Ja dzis zaliczylam wizyte u poloznej czyli nie dowiedzilam sie prawie nic ;-) Dowiedzialam sie np. ze mam ladne niebieskie oczy :-D ale to nic zlego wiec ok! O, z ciekawych rzeczy dla mnie zapytala czy planuje jakies znieczulenie i jak powiedzialam ze epidural to mi poradzila zebym prosila o podanie od razu - na rozwarciu 3-4 cm bo nie ma sensu sie bez potrzeby meczyc a pozniej i tak wziac. No wiec chyba jej poslucham
 
tak sobie przeczytałam Twój post emwu76 i doszłam do wniosku, że chyba mam jakiegoś dziwnego ginekologa bo byłam ostatnio u niego- wychodzi, że na ostatniej wizycie przed porodem bo termin mam na 9.12 a teraz kazał mi przyjść 10.12 to mi powiedział ze daleko w tyle jestem z porodem i bądź tu mądra....ani nie wiem czy mam jakieś rozwarcie, ani jakie pH, ani nic nie mowil o sluzie itd a ze ja jako niedoświadczona pierworódka to też nie pytam bo nawet nie wiem o co czasem....dzięki temu forum na prawdę można się trochę dowiedzieć i samemu się domyśleć co się dzieje z człowiekiem.....ostatnio miałam że tak powiem sucho w majtkach a dziś właśnie zauważyłam ze tego śluzu jest więcej więc może to właśnie ten czop śluzowy..hmmm....;-) a torbę i rzeczy mam poszykowane tylko jeszcze torba osobno i ciuszki osobno....ale jutro trzeba będzie dopiąć zamek ;-P
 
reklama
Do góry