reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Tunia mam tak samo. W pierwszej ciąży nie straciłam nic na umyśle, a teraz czuję się czasami jak upośledzona, notorycznie coś zapominam. Tłumaczę sobie to tym, że Staś jest tak absorbujący moje myśli, że zapełnia wszystkie poziomy i na inne sprawy nie ma już miejsca :-D
hej, ja mam dokladnie tak samo....
zalozylam notesik 'sklerotyczke' i odkreslam zalatwione :)
ale i tak zawsze cos sie wykopsa ;-)
 
reklama
Czesc laseczki moje!

Normalnie ten czas tak zapindala ze szok ,Fifolek konczy dzisiaj 2 tygodnie:szok::szok:.
Jutro to zalezy od pogody ale szykujemy sie na pierwszy spacerek dzisiaj jeszcze sie powerandujemy zreszta robimy to juz od kilku dni! Juz sie nie moge doczekac ahhaha :)

Tunia- Ta twoja Rozalka to czadowa jest ,normalnie jak bym swojego Patryka widziala kilka lat wstecz ! Teraz to dla mnie juz normalne ze on cos sobie tam przygotuje ,ale jak byl w wieku Rozalki tez kabinowal gdy ja spalam hahah :) Hitem byly kanapki dla mamy !!!!!!!!!!
 
czesc dziewczyny, tak szybko te strony zapisujecie ze nie daje rady nadazac za wami...ale jeszcze tylko jutro do pracy i wolne od poniedzialku :-) wiec zagladne czesciej, narazie to raczej tylko czytam bo po przecztaniu nie mam czasu na odpowiedz.
dzis w nocy mialam taka zgage ze spac nie moglam.:wściekła/y:ogolnie to mam ja zawsze tylko po bananach ale wczoraj nie jadlam, staram sie teraz ograniczac ale zgaga i tak mnie dopadla...co do pocenia sie to tez mam ten problem...zawsze po pracy moj M stopy mi masowal a teraz nie chce bo mowi ze smierdza:zawstydzona/y:.a co do stanika to jaki myslicie bedzie dobry po porodzie...moje piersi sa ogromne mam stanik 80 H i juz zaczynaja byc male,ale slyszalam ze po porodzie lepszy jest troche mniejszy bo jak duzy stanik tak piersi duze rosna do niego...
 
Eliza do tego się nie można przyzwyczaić :tak: Ja w pierwszej ciąży nie spałam dobrze już z miesiąc przed porodem, ale wstawanie w nocy do małego to na początku była katorga. Myśleliśmy, że się z mężem nawzajem pozabijamy tak byliśmy podminowani brakiem ciągłego snu. Dobre słowo na tamten okres to FIZYCZNE I PSYCHICZNE WYCZERPANIE! Naprawdę nie było łatwo.

hmmmm a ja probuje sobie caly czas wmowic, ze moze nie bedzie tak zle ;-) dzieki za pocieszenie;-):szok:
 
Czesc laseczki moje!

Normalnie ten czas tak zapindala ze szok ,Fifolek konczy dzisiaj 2 tygodnie:szok::szok:.
Jutro to zalezy od pogody ale szykujemy sie na pierwszy spacerek dzisiaj jeszcze sie powerandujemy zreszta robimy to juz od kilku dni! Juz sie nie moge doczekac ahhaha :)

Tunia- Ta twoja Rozalka to czadowa jest ,normalnie jak bym swojego Patryka widziala kilka lat wstecz ! Teraz to dla mnie juz normalne ze on cos sobie tam przygotuje ,ale jak byl w wieku Rozalki tez kabinowal gdy ja spalam hahah :) Hitem byly kanapki dla mamy !!!!!!!!!!
ale szybko zlecialo....
ale to chyba krotki spacerek bedzie ? zeby sie zahartowal?

Asia, moze goopie pytanko, ale musze sie wybrac na pierwsze ktg, do tego badania to w bieliznie zostane czy moge jakos w ciuszkach tylko podwinac na brzuchol ? :) zastanawiam sie jak to wyglada ...
 
hej Dziewczyny ;) ale bym chciala juz tak jak wy juz niebawem bedzie mialy swoje malenstwa :) a tu do marca jeszcze tyle :))

Wszystkiego dobrego i pomyslnych rozwiazan :)
Fajnie tak poczytac i popatrzec na wasze suwaczki ze juz prawie koniec :)
Pozdrawiam

witaj !

zleci-zobaczysz ! jesze niedawno ja tak zagladalam do tych zblizaja sie do konca:tak:

Tobie tez zycze wszystkiego dobrego:happy:
 
Asia, moze goopie pytanko, ale musze sie wybrac na pierwsze ktg, do tego badania to w bieliznie zostane czy moge jakos w ciuszkach tylko podwinac na brzuchol ? :) zastanawiam sie jak to wyglada ...

brzuchol tylko odslaniasz ! na takich pasach gumowych przyczepiaja
Ci dwa krazki- jeden od tetna dziecka ,drugi od skurczy...i lezysz tak na lewym boku z pol godzinki:tak:
 
ale szybko zlecialo....
ale to chyba krotki spacerek bedzie ? zeby sie zahartowal?

Asia, moze goopie pytanko, ale musze sie wybrac na pierwsze ktg, do tego badania to w bieliznie zostane czy moge jakos w ciuszkach tylko podwinac na brzuchol ? :) zastanawiam sie jak to wyglada ...

maly juz od 10 doby jest hartowany ,bo zaczelismy sie szybko werandowac tak nam pediatra doradzila bo w miare cieplo jest na dworze ! tak zaczelismy od 20 minut przy otwartym oknie a dzis bedzie juz pelna godzinka ,wiec spacerek bedzie trwal napewno dluzej

co do ktg ,nic sie nie stresuj zostajesz normalnie w ubrankach odslaniasz jedynie brzuszek !!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
maly juz od 10 doby jest hartowany ,bo zaczelismy sie szybko werandowac tak nam pediatra doradzila bo w miare cieplo jest na dworze ! tak zaczelismy od 20 minut przy otwartym oknie a dzis bedzie juz pelna godzinka ,wiec spacerek bedzie trwal napewno dluzej

co do ktg ,nic sie nie stresuj zostajesz normalnie w ubrankach odslaniasz jedynie brzuszek !!!!!!!!!!!!
dzieks :-)
no wlasnie fajnie bo jeszcze temperatura w miare to sobie skorzystacie
czekam na opis pierwszej wycieczki :)
 
Do góry