reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
dzownila do mnie znajoma ze urodzila wczoraj:-)

Najlepsze jest to że miała być dziewczynka i wszystko typowo dla dziewuszki uszykowane a urodził się chłopiec:-)

no to nieźle ! Mysle ,ze u mnie jest to nirmozliwe...mialam zbyt wiele razy USG i robilo mi to wielu roznych lekarzy i kazdego sie wkolko o to pytalam ,wiec chyba wszyscy nie mogliby sie pomylic :-D
...ale swoja droga niezly szok mozna przezyc jak sie czegos takiego doswiadczy:tak::-D:szok:
 
no to nieźle ! Mysle ,ze u mnie jest to nirmozliwe...mialam zbyt wiele razy USG i robilo mi to wielu roznych lekarzy i kazdego sie wkolko o to pytalam ,wiec chyba wszyscy nie mogliby sie pomylic :-D
...ale swoja droga niezly szok mozna przezyc jak sie czegos takiego doswiadczy:tak::-D:szok:

no pewnie.... ja jak bylam w czwartek u lekarza to tez pytal jak za kazdym razem gdy robi usg czy wiadomo co bedzie. jak mowie ze dziewczynka to on na to ze tak ze nic sie nie zminielo nic jej nie uroslo i nadal jest dziewczynka...
mialam potwierdzone juz 6 razy i wierze w to mocno!
 
Ja sobie nie wyobrażam pomyłki co do płci dzidziusia. Wszyscy lekarze są bardzo pewni i pokazują za każdym razem nabiał i siurka, nawet wczoraj oglądałam klejnoty przez ładnych parę minut. Zresztą od początku czułam, że to syn, a moi chłopcy nie wyobrażają sobie dziewuchy. Nawet w opisie usg mi wpisują płeć męska :-)
Mnie się imię Andrzej podoba, ale ten syn będzie Franek, to już postanowione parę lat temu, może trzeci będzie "Endrju" :-)
Z dzieciństwa kojarzy mi się dobrze Barbara (moja mama tak miała na imię) i Andrzej (bliski znajomy rodziców). Ale były fajne imprezki wtedy: tatar, orzeszki, pomarańcze, taki przedsmak świąt. A w komunie ciężko było o takie rarytasy.
 
ok odmeldowuje sie ze ide posprzatac mieszkanie zakupy i jakis obiadek trzeba wymyslic.....
Beatko jeszcze nie rodzę także nie zamartwiaj się:-)
 
no pewnie.... ja jak bylam w czwartek u lekarza to tez pytal jak za kazdym razem gdy robi usg czy wiadomo co bedzie. jak mowie ze dziewczynka to on na to ze tak ze nic sie nie zminielo nic jej nie uroslo i nadal jest dziewczynka...
mialam potwierdzone juz 6 razy i wierze w to mocno!

mi nawet dwoch lekarzy takie powiekszenie cipulki na cały monitor robili zebym uwierzyla:-D...ale swoja droga ja sama od poczatku ciąży to czułam ,wiec jestem pewna ,ze Gabrysia to Gabrysia :tak:
 
Ostatnia edycja:
haaa już pozniej tylko miesiac.. pozniej tygodnie.. dni.. i KONIEC.. :szok::szok::szok::szok:
nooooo:szok: ja 10 grudnia odtawiam fenka i doktor wciaga mi pesser:tak:i ciekawe jak to bedzie, bo moj lekarz wierzy, ze dotrwam do 27 -tak wyznaczyl mi cc... mi wydaje sie to chyba nimozliwe zebym przetrwala bez tych powstrzymywaczy...no,ale mozeeee...
 
reklama
nooooo:szok: ja 10 grudnia odtawiam fenka i doktor wciaga mi pesser:tak:i ciekawe jak to bedzie, bo moj lekarz wierzy, ze dotrwam do 27 -tak wyznaczyl mi cc... mi wydaje sie to chyba nimozliwe zebym przetrwala bez tych powstrzymywaczy...no,ale mozeeee...
wytrzymasz :)
a jesli nie to lepiej żeby Cie to w świeta nie wzielo .. bo lipa troche..
 
Do góry