reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

toczyć się jak wieloryb:-D
Chodzić jak kaczka:-D
To ja dopisze się....kiwam się jak pingwin:-) Ale taki zaradny pingwin
hej dziewczyny jak nocka mineła???ja asnełam o 3 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mam problem dosyć bolący -zastanawiam sie jak ja chodze ,wogole nie moge chodzic bardzo boli mnie "macica" tzn rwie mnie nie moge w nocy przekrecic sie z boku na bok o siedzeniu juz nie wspomne i o chodzeniu poradzcie cos bo ja juz psychicznie wymiekam, a tu jeszcze dwa zjazdy i egzaminy nie dam rady:-:)-:)-:)-(
a tak ogolnie to przepraszam ze zawsze wam sie wcinam w rozmowe
pozdrawiam serdecznie
 
reklama
dzień doberek wszystkim. juz po śniadanku. niestety samopoczucie dzisiaj koszmarne od rana, ból brzucha prawie bez przerwy. tak, że nie posiedzę z Wami, bo jedyna wygodna pozycja to lewy boczek horyzontalnie - chociaż i ona już nie pomaga. Jakos tak czuję, ze czas zacząć pakować torbę, ale może panikuję troszkę.... Miłego dzionka i wogóle weekendu życzę :tak:

Ale jak to ZACZĄĆ?:szok:
no własnie..
ja sie po weekendzie kompletuje i pakuje.. :-D
 
Wstałam:confused2:
Jaki sen miałam:szok: aż nie wierzę, że mogło mi się coś takiego przyśnić!

Nie przejmujcie się brzuszkami...nikt nie powiedział, że ma opaść tydzień czy dwa przed porodem - to nie reguła. U niektorych kobiet opada dopiero w dniu porodu:tak:
Ja np też nie widzę różnicy u siebie; a wiem, że mały jest niziutko. Fakt nie kopie mnie po żebrach, bo juz chyba nie sięga tymi kopaczami...nawala tylko po bokach i wypina dupeczkę nad pępkiem:-D

mataka24 widzę podobieństwo do mojego :tak: (tylko, że ja mam większy) - nie opadł Ci tak centralnie na dół, ale wg mnie opadł po swojemu.

Kurdę kocham PKP:wściekła/y: koncert się skończył wczesniej wczoraj(przed 23), a T musiał czekać na pociąg do 0.30...i jechac do samej Wawy (gdzie nocuje u kumpla) 5 i pół godziny:szok:. Dla porównania na koncert jechali 2.5 godziny! Nocne pociągi:confused2:

mi się dziś snilo ze moj szynszyl wydostał się z klatki i wyskoczyl przez okno.. ale odziwo namnozylo mi sie ich w domu chyba z 5 i wszystkie zaczely uciekac.. pozniej nagle ktos sie wbil do mnie na chate i jakos imprze mega glosna sobie urzadzili a na koncu ze bylam gdzies w jakis gorach z mezem i nagle sie rozdzielilismy i jak sie okazalo on ode mnie odszedl i mnie zostawil a ja sie tak bardzo balam!!! jak sie przebudzilam od razu to sprawdzilam czy lezy obok mnie i kazalam mu sie polozyc na plecy zeby moc sie w niego wtulic i na szybko powiedzialam ze snilo mi sie ze mnie zostawil i czy to prawda? czy mnie zostawi?? to zaczal sie smiac powiedzial ze mnie nie zostawi i zebym juz lepiej urodzila bo jakies glupoty mi sie snia!!;-)
 
cześć
daffodill myslałam że już rodzisz ;-)

Co do płci- pierwszego mam syna i lekarz 3 razy powiedział że będę miała na 99.9% córkę ;-) Ale i tak mu nie wierzyłam ;-)
 
raz już spakowałam, po tygodniu nie pamiętałam, co tam jest i co gdzie jest. Więc rozpakowałam. W zasadzie wszystko przygotowane (mam nadzieję), tylko musze przeglądnąć jescze raz i powrzucać. Z moją głową w tej ciąży strasznie źle się podziało - amnezja ogólna, chaos w słowach i myślach, jak dla mnie masakra. Na L$ poszłam, jak ludzie przestali rozumieć co do nich mówię, a z racji wykonywanej pracy, akurat to jest istotne. Więc to nie tak, że teraz się wybieram do sklepu np. po wkłady poporodowe :-D
 
cześć
daffodill myslałam że już rodzisz ;-)

Co do płci- pierwszego mam syna i lekarz 3 razy powiedział że będę miała na 99.9% córkę ;-) Ale i tak mu nie wierzyłam ;-)

hehehhe no jak widac nie.. zreszta pisalam wczoraj ze odmeldowuje sie na lezenie jzu wieczorkiem i ze jak cos bedzie sie dzialo to od razu napisze smsa byscie wiedzialy:-)
 
reklama
Dzien dobry !
Ja ostatnio mam straszny klopot ze spaniem...budze sie o 4 i spac nie moge,pozniej caly dzien nie przytomna ,ale w dzien za chiny nie usne :wściekła/y:
 
Do góry