reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

toczyć się jak wieloryb:-D
Chodzić jak kaczka:-D
To ja dopisze się....kiwam się jak pingwin:-) Ale taki zaradny pingwin
hahaha :-D
toż Ty nasz kochany zaradny pingwinek :)
nie zesmutkuje kochana:-) wązne by w grudniu hihi:-)

dzownila do mnie znajoma ze urodzila wczoraj:-)

Najlepsze jest to że miała być dziewczynka i wszystko typowo dla dziewuszki uszykowane a urodził się chłopiec:-)
u mnie będzie ten sam numer :-D
wspomnicie moje słowa.. !!:laugh2::laugh2:
 
reklama
nie zesmutkuje kochana:-) wązne by w grudniu hihi:-)

dzownila do mnie znajoma ze urodzila wczoraj:-)

Najlepsze jest to że miała być dziewczynka i wszystko typowo dla dziewuszki uszykowane a urodził się chłopiec:-)

:szok::szok::szok:
Nawet nas nie strasz:laugh2::laugh2: Dobrze, że wybierałam większość w zielonym kolorze:-D
 
Wy się zastanawiacie czy Wam brzuszki opadły a mój ewidentnie idzie w górę :-( Dziś stwierdziłam, że pierwszy raz od wieeeelu tygodni mogę się złapać za tłuszczyk na brzuchu... mniej więcej w okolicach międzyjajnikowych :sorry: Za to Mała siedzi mi pod żebrami i co rusz próbuje wspiąć się wyżej. Nie mam już do niej siły powoli... Biust mi nie leży na brzuchu - biust mi stoi wyprostowany opierając się o brzuch :-( Ogólnie cała dzidzia mieści się chyba od pępka w górę, bo inaczej tego nie widzę :shocked2: Czy ona kiedyś uwolni mój żołądek?!?!

No nic, zmykam spać, a właściwie posiedzieć w łóżku, bo nie ma mowy żebym się położyła przez zgagę. Pół opakowania Renni pozwala mi zasnąć, drugie pół zjadam w ciągu nocy, gdy budzę się na siku :-( A w głowie tylko jedna myśl - byle do czwartku!!!

Dobranoc Dziewuszki!

heheh ja to moj biust inaczej nazwyam... moj juz nie dosiega brzucha tak nisko zszedl... i zwisaja tylko 2 nabrzmiale nalesniki ktore do skory strasznie sie przyklejają bo jakos staniki dosc szczegolnie mnie teraz draznia.
 
Aż mlody zaczął kopać:-D
Nawet ten pingwin mi wzrostem pasuje do rysopisu:laugh2:
mi sie na bezczela Niki tyłkiem wypina.. izadowolona z siebie..
za to wczoraj jak wedrowalam w tym sklepie.. złapal mnie taki skurcz przy kasie ze jęknęłam tylko AUĆ.. i mnie jakiś miły pan przepuscil w kolejce :-D
 
dzień doberek wszystkim. juz po śniadanku. niestety samopoczucie dzisiaj koszmarne od rana, ból brzucha prawie bez przerwy. tak, że nie posiedzę z Wami, bo jedyna wygodna pozycja to lewy boczek horyzontalnie - chociaż i ona już nie pomaga. Jakos tak czuję, ze czas zacząć pakować torbę, ale może panikuję troszkę.... Miłego dzionka i wogóle weekendu życzę :tak:
 
reklama
dzień doberek wszystkim. juz po śniadanku. niestety samopoczucie dzisiaj koszmarne od rana, ból brzucha prawie bez przerwy. tak, że nie posiedzę z Wami, bo jedyna wygodna pozycja to lewy boczek horyzontalnie - chociaż i ona już nie pomaga. Jakos tak czuję, ze czas zacząć pakować torbę, ale może panikuję troszkę.... Miłego dzionka i wogóle weekendu życzę :tak:

Ale jak to ZACZĄĆ?:szok:
 
Do góry