reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

wstawily sie czy nie/
 

Załączniki

  • IMG_9093.JPG
    IMG_9093.JPG
    15,3 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC00446.JPG
    DSC00446.JPG
    12,9 KB · Wyświetleń: 32
reklama
a mi okrutnie poca sie stopy!!!!!!!! paranoja bo ogolnie skore na pietach mam bardzo sucha i nie moge jej do ladu niczym doprowadzic........... ze o wysuszonej skorze rak nie wspomne.....

pani doktor powiedziala ze to od opuchlizny sie robi...... no ja mam nadzieje

,,,,,
 
Wy się zastanawiacie czy Wam brzuszki opadły a mój ewidentnie idzie w górę :-( Dziś stwierdziłam, że pierwszy raz od wieeeelu tygodni mogę się złapać za tłuszczyk na brzuchu... mniej więcej w okolicach międzyjajnikowych :sorry: Za to Mała siedzi mi pod żebrami i co rusz próbuje wspiąć się wyżej. Nie mam już do niej siły powoli... Biust mi nie leży na brzuchu - biust mi stoi wyprostowany opierając się o brzuch :-( Ogólnie cała dzidzia mieści się chyba od pępka w górę, bo inaczej tego nie widzę :shocked2: Czy ona kiedyś uwolni mój żołądek?!?!

No nic, zmykam spać, a właściwie posiedzieć w łóżku, bo nie ma mowy żebym się położyła przez zgagę. Pół opakowania Renni pozwala mi zasnąć, drugie pół zjadam w ciągu nocy, gdy budzę się na siku :-( A w głowie tylko jedna myśl - byle do czwartku!!!

Dobranoc Dziewuszki!
 
No mi ginka powiedziała, że brzuszek mi opadł (chociaż nikt tego nie zauważył inny:no:) i też mam go na nogach..wygodniej jak siedzę okrakiem tak i brzuch mi między nogami wisi:-D
Piersi też mam na brzuchu - takie ciężkie, że klapią o brzuch...
A ile rozstepów na nich:szok: ehh już mam wszędzie je...nie mam siły walczyć...

z tymi rozstepami to mi ani nie mow ... ja mam juz na udach, dupsku i piersiach !! makabra !!! juz nie wiem co z nimi robic !!! a tak dlugo byl spokoj ;(

nicto ide spac ... garsc migdalow w reke, woda mineralna na noc, pluszowa zaba i kierunek lozko !!! kapiel niewiele na opuchlizne pomogla ale ogolnie czuje sie deczko lepiej :)
 
Wstałam:confused2:
Jaki sen miałam:szok: aż nie wierzę, że mogło mi się coś takiego przyśnić!

Nie przejmujcie się brzuszkami...nikt nie powiedział, że ma opaść tydzień czy dwa przed porodem - to nie reguła. U niektorych kobiet opada dopiero w dniu porodu:tak:
Ja np też nie widzę różnicy u siebie; a wiem, że mały jest niziutko. Fakt nie kopie mnie po żebrach, bo juz chyba nie sięga tymi kopaczami...nawala tylko po bokach i wypina dupeczkę nad pępkiem:-D

mataka24 widzę podobieństwo do mojego :tak: (tylko, że ja mam większy) - nie opadł Ci tak centralnie na dół, ale wg mnie opadł po swojemu.

Kurdę kocham PKP:wściekła/y: koncert się skończył wczesniej wczoraj(przed 23), a T musiał czekać na pociąg do 0.30...i jechac do samej Wawy (gdzie nocuje u kumpla) 5 i pół godziny:szok:. Dla porównania na koncert jechali 2.5 godziny! Nocne pociągi:confused2:
 
reklama
Słyszałyście o tej dziewczynie, co urodziła swojej koleżance?:szok: Obydwie są 'lekko' upośledzone...


No i mówią na TVN24 o tym dziecku, co udezyło główką o posadzkę:-( wody jej odeszły parę sekund przed wyjściem dziecka! Tak bynajmniej mówi ona...
 
Do góry