reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Luzna wez Ty babo idż już rodzić :-D
mONż w pracy a ja zajadam sie kanapkami..:confused2::confused2::confused2:

Pójdę :-D T mi właśnie napisał, że wraca juz do domu:szok::szok:
Tego się po nim nie spodziewałam:no: Ten spioch już pędzi do domu godzine po tym jak wrócił do wawy?:szok:
Eh Ci faceci - nigdy nie zrozumiesz:-D A podobno kobiety są takie:-D

Smacznego:tak: Z czym kanapeczki?
 
reklama
Pójdę :-D T mi właśnie napisał, że wraca juz do domu:szok::szok:
Tego się po nim nie spodziewałam:no: Ten spioch już pędzi do domu godzine po tym jak wrócił do wawy?:szok:
Eh Ci faceci - nigdy nie zrozumiesz:-D A podobno kobiety są takie:-D

Smacznego:tak: Z czym kanapeczki?
moze sie boi ze w razie czego nie zdarzy.. :-D
kanapeczki z szyneczka serem ogórkiem ..chcialam pomidora jeszcze ale jak jest pomidor z ogórkiem to cos tam jedno zabija u drugiego czy cus.. wiec odpuscilam..
teraz ide atakować na winogrona :-D
 
moze sie boi ze w razie czego nie zdarzymy.. :-D
kanapeczki z szyneczka serem ogórkiem ..chcialam pomidora jeszcze ale jak jest pomidor z ogórkiem to cos tam jedno zabija u drugiego czy cus.. wiec odpuscilam..
teraz ide atakować na winogrona :-D

Może:-D Długo gadał z Alusiem przed wyjazdem - ja oczywiście nie mogłam słuchać męskich rozmów:laugh2:
No co za solidarność plemników!

Pomidor zabija ogórek:-) Ja wczoraj sobie ogórasa kupiłam i też sobie walnę na sniadanie:tak: winogron nie mam, ale za to są ukochane pomarańcze!!!!:-):-)
Niby głodna jestem, ale jeść ni w ząb:no:
 
a ja sie tez juz witam ... dzis musze sie wziac za sprzatanie i moze popoludniu jak pogoda dopisze to jedno okno walniemy z mezem :) narazie ide zmajstrowac jakies sniadanko :)
 
a mi okrutnie poca sie stopy!!!!!!!! paranoja bo ogolnie skore na pietach mam bardzo sucha i nie moge jej do ladu niczym doprowadzic........... ze o wysuszonej skorze rak nie wspomne.....

pani doktor powiedziala ze to od opuchlizny sie robi...... no ja mam nadzieje

,,,,,

Tak samo jest u mnie:tak:stopy sie poca jak staremu faciowi,skora na dloniach sucha.Zreszta poce sie cala ale stopy to juz masakra.
Co do brzusia to mi sie wydaje ze troszke sie opuscil:tak:
 
Cześć Kobietki, ja noc miałam w miarę spokojną choć wczoraj trochę poszalałam z tym łażeniem. Tylko jakieś głupoty mi się śniły. Jutro wizyta u ginki bo ma dyżur w szpitalu, zobaczymy czy się coś do przodu posuwa... Rano miałam krwotok z nosa ale na szczęście został opanowany, wszystko przez to suche powietrze:tak:.
 
WItamy sie tez...
my juz po sniadaniu...
ale niestety ja jadlam je pol godziny koncetrujac sie na tym zeby go nie zworcic..
wstalam ze strasznymi mdlosciami...
teraz jezdzi mi po jelitach...

nie mam sily ani sprzatac ani isc na zakupy...
oby to nie zaden wirus....

mataka mi sie wydaje ze nie opadl..
ale ja sie chyba na tym nie znam...
 
reklama
Do góry