reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja to już jakaś roztrzęsiona jestem bo mi ciągle mówią, że terminu nie dotrzymam bo to u mnie rodzinne i w dodatku brzuszek już mi opadł ponad tydz temu....
A i mały jakoś dziwnie nieruchliwy
 
reklama
żebym ja to wiedziała
całą noc nie spałam i czuję się fatalnie a to za sprawą skurczy i bóli
rano się trochę uspokoiło i znowu się zaczyna
a tak poza tym to zastanawiam się czy mi się czasem wody nie sączą
jak do wieczora nie urodzę i mi nie przejdzie to jadę na ip
 
Witam przed południem

żebym ja to wiedziała
całą noc nie spałam i czuję się fatalnie a to za sprawą skurczy i bóli
rano się trochę uspokoiło i znowu się zaczyna
a tak poza tym to zastanawiam się czy mi się czasem wody nie sączą
jak do wieczora nie urodzę i mi nie przejdzie to jadę na ip

Hej..
jeśli czujesz że Ci wody odchodzą to może lepiej jedź od razu do szpitala...
 
żebym ja to wiedziała
całą noc nie spałam i czuję się fatalnie a to za sprawą skurczy i bóli
rano się trochę uspokoiło i znowu się zaczyna
a tak poza tym to zastanawiam się czy mi się czasem wody nie sączą
jak do wieczora nie urodzę i mi nie przejdzie to jadę na ip

Zgadzam się - jedź, zrobią Ci test czy to wody płodowe. Jeżeli wody, to będziemy mieli poród!
Powiedz im, że masz bóle;
 
Witam sie i ja z rana!! widze, ze nastroje przed sprzataniem nie teges-kazda ponarzekala i poszla pracowac;-);-);-) to ja chyba tez tak zrobie:tak::tak::tak:
zastanawiam sie ile mozna kopac jedna dziure na chalupe?? od 3 dni o 6.30 budzi mnie koparka u sasiadow na budowie!! wszystko bym przezyla ale ona ma czujnik cofania:sorry::sorry::sorry:a wiadomo jak taka kopara pracuje do przodu do tylu(z czujnikiem czyli z pimpkiem),do przodu do tyllu itd...... zwariowac mozna:no::no::no::no::no::no::no::no:
wszystkim dziewczynom zycze milego weekendu-a pogoda sprzyja ja mam za oknem piekne sloneczko:tak::tak::tak::tak:

wiem co to znaczy
czujniki cofania do późnych godzin nocnych
zajoba można dostać

Witam przed południem



Hej..
jeśli czujesz że Ci wody odchodzą to może lepiej jedź od razu do szpitala...
szczerze to już raz też czułam że coś się dzieje i okazało się,że nie dzieje się nic
wyszłam na panikarę
tylko to było w 35 tygodniu kiedy nie miałam rozwarcia
a to wczoraj to chyba jednak był czop
ja już sama nic nie wiem
poza tym mam męża w pracy:-(
 
a ja chyba umieram:-(

szczerze to już raz też czułam że coś się dzieje i okazało się,że nie dzieje się nic
wyszłam na panikarę
tylko to było w 35 tygodniu kiedy nie miałam rozwarcia
a to wczoraj to chyba jednak był czop
ja już sama nic nie wiem
poza tym mam męża w pracy:-(

natalka lepiej wyjsc na panikare niz zaniedbac sprawe !! jedz nasciemniaj i niech ci chociaz KTG zrobia !! i niech sprawdza czy to nie wody ... bedziesz spokojniejsza ... a nie ma kto z toba pojechac ??
 
reklama
Do góry