reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam sie i ja z rana!! widze, ze nastroje przed sprzataniem nie teges-kazda ponarzekala i poszla pracowac;-);-);-) to ja chyba tez tak zrobie:tak::tak::tak:
zastanawiam sie ile mozna kopac jedna dziure na chalupe?? od 3 dni o 6.30 budzi mnie koparka u sasiadow na budowie!! wszystko bym przezyla ale ona ma czujnik cofania:sorry::sorry::sorry:a wiadomo jak taka kopara pracuje do przodu do tylu(z czujnikiem czyli z pimpkiem),do przodu do tyllu itd...... zwariowac mozna:no::no::no::no::no::no::no::no:
wszystkim dziewczynom zycze milego weekendu-a pogoda sprzyja ja mam za oknem piekne sloneczko:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny :-) Nie odzywalam sie dosc dlugo bo mialam mala rewolucje, ale caly czas jestem w dwupaku :tak:
W ciagu tygodnia podjelismy z mezem decyzje, ze sie wypowadzamy z W-wy :-D Malz wynajal mieszkanie i nas przeprowadzil :tak: Musimy tylko jeszcze wynajac nasze mieszkanie, zeby puste nie stalo, ale z tym sie nie pali ;-)
W poniedzialek bylam u swojej ginki na 'zamekajacym' badaniu i wszystko jest ok... Maly wazy juz 3205g :szok:
Szpital i polozna w nowej lokalizacji tez juz wybrana, wiec chyba wszystko juz jest gotowe :tak: No, jeszcze torba nie spakowana, ale juz z grubsza wszystko jest :-p

Ja mam termin na mikołaja, ale wolałabym nie urodzić w mikołaja, szkoda mi dziecka, będzie dostawała mniej prezentów:-:)-:)-(, niestety, albo prezenty znikną w tłumie:-:)-(

Hihi, moj maz jest zlosliwy i twierdzi, ze jak maly urodzi sie 6.12. to damy mu na imie Mikolaj to bedzie obchodzil jednego dnia urodziny, imieniny i Mikolajki :-p

2. Stanika do karmienia na razie nie kupuję- nie mogę znależć nigdzie z obwodem 70 nie mówiąc juz o miseczce jakiej szkam więc żeby się nie denerwować, odpuszczam;-)

4. Co do wagi to ja mam 168 i przed ciążą 55 a teraz 72. I coś mi się widzi że do 20 na + dobiję No ale mówi sie trudno i zyje sie dalej. W brzuszku przybyło mi 40 cm, nie smaruję się niczym, a rozstępów brak. Myślę że to jednak kwestia dziedziczna- moja mama po 3 ciążach tez nie ma prawie wcale. Prawie bo z 2 siostra przytyła 30 kg i na udach jej kilka wyskoczyło. Ale i tak ich prawie nie widać

lajtway, ja kupilam na allegro 70D Biustonosz do karmienia Alles Mama New 02 70D biel (817406992) - Aukcje internetowe Allegro
Biustonosz do karmienia Alles Mama New 70D czarny (817428699) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo fajnie trzymaja i jak na ciazowe biustonosze wygladaja ok :-)

Ja przed ciaza bylam szczupla -> 48kg przy 170cm :no: Teraz dobilam do 60,8kg i w brzuszku mam 94cm ;-) Rozstepow jeszcze nie mam, ale jeszcze wszystko jest mozliwe... Smarowalam sie Pharmacerisem (2 opakowania), pozniej Mustella (kupilam dwupak, ale nie zuzylam bo mnie strasznie drazni jej zapach), pozniej Fissan (uczulil mnie :wściekła/y: ) a teraz zwykla ciekla parafina :-)

muszę wkońcu zakupić resztę brakujących rzeczy dla malutkiej. która dalej nie ma imienia. niby już stanęło na Helence, ale tatuś stawia opory. nie wiem pewnie do urodzenia nie dojdziemy do ładu.

My tez jeszcze nie mamy imienia i nie jestesmy w stanie wypracowac wspolnej wersji :-p

U mnie z nowosci to tyle ,ze tez czuje zblizajacy sie porod. Zostalo 3 tygodnie . Mysle jednak ,ze nie bedzie wczesniej. Mimo to brzuszek opadl przedwczoraj. Wczoraj kolejne 2-3cm w dol (zdjecie w albumie). Wczoraj poczulam tez pierwsze skorcze. Caly dzien pobolewal lekko brzuszek, biegunka, i takie malutkie klocie w krzyzu. Pod wieczor jak mnie zlapal skorcz to trzymal chyba z 2 min. Przestraszylam sie ale tamy sie skonczylo. Do tego doszlo uczucie napierania na kosci.

emwu76 mamy ten sam termin :tak: Lekarka nastraszyla mnie, ze bede wczesniej rodzic, ale chyba nic z tego... Tez mi brzuszek opadl, ale jeszcze nie czuje zadnych objawow porodu ;-)

Milego dnia!!!
 
Mi przed ciążą mówili, że wyglądam jak gorąca 16 :laugh2::laugh2:
Przez moja drogbną budowę ciała, brak makijażu zawsze, naturalny kolor włosów (nigdy nie fabowałam sobie ich ;)
A moja młodsza siostra ZAWSZE w oczach obcych ludzi wyglądała na starszą - przyzwyczaiłam się:-D

Ps. Jak jedna z ciotek dowiedziała się, że jestem w ciąży, to powiedziała: "Jeny ta mlodsza wyprzedziła starszą?' :laugh2:
Ja też podobno nie wyglądam na tyle ile mam tylko na mniej:-) Teraz to wolałabym wyglądać dojrzalej a mi odejmują, ale w przyszłości może to lepiej będzie wyglądać na młodszą:-)
 
Dziewczyny jak sie nazywa to cos do wyciągania glutków z nosa dzieciaczkom, to co jest lepsze od gruszki??

To jest FRIDA.
Do tego jeszcze sa takie specjalne wezyki na kolki tego samego szwedzkiego producenta. Podobno rewelacyjne. wsadza sie je w pupke ui caly gaz ucieka . Podobno w polaczeniu z kropelkami Sab samplex zadne kolki nie straszne.
Sab simplex juz sobie zamowilam (bo to tylko podobno w niemczech mozna kupic albo przez internet) . WINDI (czyli te wezyki) i FRIDE mam zamiar zamowic w tym tyg.
Mam nadzieje ,ze nic z tych rzeczy nie bedzie mi potrzebne ale nic nie wiadomo.
 
Hej laski witam się z rana. Widzę, że tu temat o wieku. Więc mi też zawsze mniej dawali a było to dla mnie denerwujące. Zobaczymy jak będzie później. A tak co u mnie? Mąż pojutrze wyjeżdża:((((((((((((((
 
reklama
Dzień dobry mówię i ja. U mnie również nadal nic nowego. Może ginka przesadziła z tą gotowością do porodu? Skurcze jakie były takie są może ciut mocniejsze, ale częstotliwość się nie zwiększa, regularność żadna. Moze jednak dotrwam do terminu? Pozdrawiam wszystkich i zmykam, póki mam siłę z rana, zeby co zrobić. Miłego weekendu :)

Wracam do sprzątania. Chałupka cała na mojej głowie. A na obiad dziś robię pieczarkową:)

ja sie zabralam za sprzatanie a tu widze ze martusia wrocila do nas !!! a Asia pisala ze musiala odespac szpital i niedlugo do nas zagladnie :)

Witam sie i ja z rana!! widze, ze nastroje przed sprzataniem nie teges-kazda ponarzekala i poszla pracowac;-);-);-) to ja chyba tez tak zrobie:tak::tak::tak:
zastanawiam sie ile mozna kopac jedna dziure na chalupe?? od 3 dni o 6.30 budzi mnie koparka u sasiadow na budowie!! wszystko bym przezyla ale ona ma czujnik cofania:sorry::sorry::sorry:a wiadomo jak taka kopara pracuje do przodu do tylu(z czujnikiem czyli z pimpkiem),do przodu do tyllu itd...... zwariowac mozna:no::no::no::no::no::no::no::no:
wszystkim dziewczynom zycze milego weekendu-a pogoda sprzyja ja mam za oknem piekne sloneczko:tak::tak::tak::tak:

bidulo !! niestety nic na to nie poradzisz !!


a co do FRIDY to ponoc dla noworodkow jest za duza ... warto ja kupic pozniej troszke ... ja narazie mam mala gruszeczke a frida w nastepnej kolejnosci bedzie :)
 
Do góry