reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja nie biore koszuli nocnej do szpitala bo nie nawidze w jakis workach sie plątać. biore pizame 2 czesciowa... i stanikow do karmienia tez nie kupuje....
powodzenia..
mi jak lezalam na PC kazali chodzic w koszuli i po dwoch dniach awantur z debilnym lekarzem w koncu dla spokoju maz mi kupil koszule..
wydaje mi sie ze nie pozwalaja chodzic w pizamie bo trzeba wietrzyc...hehehehehe:-D

u nas nawet nie wolno mec majtek jednorazowych tylko kaza trzymac te podklady miedzy nogami i zaciskac nogi...
jak widzialam te laski to jak pingwiny sie toczyly...:-D
dlatego koszule wezme ale majtek jednorazowych nikt mi z dupy nie zedrze:-D:-D
 
reklama
powodzenia..
mi jak lezalam na PC kazali chodzic w koszuli i po dwoch dniach awantur z debilnym lekarzem w koncu dla spokoju maz mi kupil koszule..
wydaje mi sie ze nie pozwalaja chodzic w pizamie bo trzeba wietrzyc...hehehehehe:-D

u nas nawet nie wolno mec majtek jednorazowych tylko kaza trzymac te podklady miedzy nogami i zaciskac nogi...
jak widzialam te laski to jak pingwiny sie toczyly...:-D
dlatego koszule wezme ale majtek jednorazowych nikt mi z dupy nie zedrze:-D:-D

najbardziej podoba mi sie polowa ostatniego zdania:)
 
daffodill ja też wolę się rozbierać niż leżeć bez majtek. A potem może położne będą miały pretensje, że brudzę prześcieradło. Majty muszą być. Ale z tą piżamą dwuczęściową to nie wiem czy będzie Ci tak wygodnie, ale wyjdzie w praniu, że tak powiem.
Cherie w tych majtasach jednorazowych, które kupiłam, jedne są właśnie takie wysokie coby nie urażały szwa.
Ja do porodu biorę jedną starą koszulę i podkoszulek męża, zobaczymy co się lepiej sprawdzi. A w ogóle co ja piszę skoro i tak będę miała cesarkę. Poniosło mnie.
 
co do majtek to najwyżej będę ściągać przed wizytą, też mi nikt z tyłka ich nie zedrze.

no chyba że cesarka będzie, to zobaczę jak to z raną - czy majtki nie będą mnie urażać.
 
przejdzie:-) bo ja sie nie przebiore w zadna inna:)
lepiej wez bo jak Ci dadza jakis szptalny ciuszek to bedziesz zalowala ze nie wzielas..
haha jak widzialam jak nie ktore baby przyjezdzaly zaskoczone ze to juz bez torby:-D
i dostawaly takie koszule pasiaki gorzej niz w wiezieniu:-D
i wszystkim dupy bylo widac:-Dbo byly szerokie i krotkie:-D
nie ma sie co z nimi draznic lepiej z pokora zalozyc koszule zeby potem Ci nikt nie uprzykrzal pobytu w szpitalu...
 
reklama
a gdzie pracujesz ?? moze w geofizyce w toruniu ??

ja wczoraj bylam w krakowie i spotkalam sie z ludzmi z krakusa ... ale tych naszych mordek ze studiow troche mi brakuje :) z tym ze nieliczni ostali sie w krakowie ...

oj ludzi ze studiów to mi tu nie brakuje... ale o pracy to napiszę Ci na priv, gdyż nie chcę tu offtopować ;-)
 
Do góry