reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Aż boję się przyjść po zajęciach i zajrzec do Was...naprodukujecie pewnie tyle, że znów tzreba będzie nadrabiać:-D
 
reklama
A noo, bo mnie tez już mało wiele widują na uczelni...

Orientujesz się może co do toruńskiej wyprawki? Co trzeba mieć?
W sumie mam wszystko, ale z ciekawości pytam...podobno podkłady nam dają ile dusza (a raczej..no wiesz..) zapragnie
 
A noo, bo mnie tez już mało wiele widują na uczelni...

Orientujesz się może co do toruńskiej wyprawki? Co trzeba mieć?
W sumie mam wszystko, ale z ciekawości pytam...podobno podkłady nam dają ile dusza (a raczej..no wiesz..) zapragnie

Lista od połoznej:
- dokumenty (karta ciąży, legitymacja ubezpieczeniowa, dowód osobisty, wyniki badań)
- wkładki laktacyjne
- szlafrok + 2 koszule nocne rozpinane z przodu
- jednorazowe majtki - 2 opakowania
- tantum rosa kilka saszetek
- staniki z odinanymi miseczkami - 2
- kapcie/klapki pod prysznic
- przybory toaletowe, sztućce, kubek
- 2x1,5l wody niegazowanej i jedna mała woda z "dzióbkiem"

Dla maluszka osobna lista - ubranka, pieluszki kilka sztuk, chusteczki nawilżane. Nie trzeba podobno żadnych kosmetyków dla dziecka, bo dostaje się jakieś pudełko z próbkami i to podobno wystarcza na pobyt w szpitalu.

Nadal nie wiem ile tych ubranek wziąć...:eek:
 
a ja posprzatalam caly domek...
zrobilam pranie...
zjadlam obiadek..
wchodze na bb a tu 23 strony do nadronienia...
ehhh macie powera dzis do pisania...
spakowalam do torby ubranka malego na wyjscie jeszcze pozniej pojade po plyn z kory debu i podklady na lozko i bede gotowa...
juz nie moge sie doczekac az bede po...
i ulgi jaka poczuje moj kregoslup...
ide nadrabiac...
 
ewidentnie coś pstryknęło jemu, jeszcze takiego czegoś nie słyszałam, takie delikatne coś, własnie Cherie pisała że odgłos jakby paznokieć o paznokieć, takie dziwne coś :]

to Nessi pisała o tych paznokciach. ja to słyszę jako strzelanie w stawach, często się tak dzieje, średnio co drugi dzień - mały już ewidentnie nie ma miejsca :laugh2:

ok, ja spadam kotleciki mielone uturlać :] do tego mmmmarchewka z groszkiem mniam mniam, i piree :p a jutro też barszczyk trzasne bo buraczki kupiłam, uszka też mam :] taka wigilia w listopadzie będzie :-)

a ja dziś miałam barszczyk z krokiecikiem, mniam :tak:

Coś Ci wkręca...mój w 33 tc ważył 1950 g i to idealna waga była! Nie mart się, bo twoja dzidzia tez waży bardzo dobrze!!


Nie wiem co zrobic ze sobą - dodaję zdjęcia do albumu na BB:laugh2: Zobaczycie jak wyglądam:-D

no różnie z tą wagą, mój w 33 tc ważył 2250g i też usłyszałam, że waga idealna. na pewno są jakieś rozbieżności, od x do y, więc się nie martwcie tak.
luuuuzna, inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :-p

a z tym lekiem Mexi to podobnie ze sterydami na rozwój płuc - jedne takie dostają (Eliza), inne nie (ja), więc może zaufaj lekarzowi i weź te tabletki?
 
reklama
Lista od połoznej:
- dokumenty (karta ciąży, legitymacja ubezpieczeniowa, dowód osobisty, wyniki badań)
- wkładki laktacyjne
- szlafrok + 2 koszule nocne rozpinane z przodu
- jednorazowe majtki - 2 opakowania
- tantum rosa kilka saszetek
- staniki z odinanymi miseczkami - 2
- kapcie/klapki pod prysznic
- przybory toaletowe, sztućce, kubek
- 2x1,5l wody niegazowanej i jedna mała woda z "dzióbkiem"

Dla maluszka osobna lista - ubranka, pieluszki kilka sztuk, chusteczki nawilżane. Nie trzeba podobno żadnych kosmetyków dla dziecka, bo dostaje się jakieś pudełko z próbkami i to podobno wystarcza na pobyt w szpitalu.

Nadal nie wiem ile tych ubranek wziąć...:eek:

ja nie biore koszuli nocnej do szpitala bo nie nawidze w jakis workach sie plątać. biore pizame 2 czesciowa... i stanikow do karmienia tez nie kupuje....
 
Do góry