reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cherie w tych majtasach jednorazowych, które kupiłam, jedne są właśnie takie wysokie coby nie urażały szwa.
Ja do porodu biorę jedną starą koszulę i podkoszulek męża, zobaczymy co się lepiej sprawdzi. A w ogóle co ja piszę skoro i tak będę miała cesarkę. Poniosło mnie.

tyle że ja nie znoszę wysokich spodni, majtek... ja muszę mieć biodrówki :laugh2: no ale jakoś się przemęczę :tak:
 
reklama
tyle że ja nie znoszę wysokich spodni, majtek... ja muszę mieć biodrówki :laugh2: no ale jakoś się przemęczę :tak:
j jestem ciekawa czy na lato zaloze juz biodrowki...:wściekła/y:
ale juz dzis zamowilam gorset wyszczuplajacy i majtasy:-D
i zaraz jak tylko wyjde ze szpitala zaladuje ta skore w gorset:-Dmoze sie jakos zbiegnie:-D
 
a z tym lekiem Mexi to podobnie ze sterydami na rozwój płuc - jedne takie dostają (Eliza), inne nie (ja), więc może zaufaj lekarzowi i weź te tabletki?

ja dostalam sterydy ,bo wyladowalam w 30tc na porodowce z zagrozeniem porodem przedwczesnym a nie dlatego,ze cos sie tam lekarzowi za male dziecko wydawalo...bylo to podane w razie czego ,gdyby mialo sie urodzic nagle....a waga dziecka nic do tego nie ma , bo jak to moj doktor powiedzial co z tego ,ze w 28tc dziecko moze ponad 2kg wazyc jak nie ma rozwinietych jeszcze narzadow odpowiednio...
 
Ostatnia edycja:
Cherie nam położna na Szkole Rodzenia po cesarce zalecała takie wysokie babcine majtasy. Ponoć najlepsze, bo nie urażają rany.
kasiekkrk z tego co czytałam, to wszystkie pasy wyszczuplające, gorsety można stosować po połogu. Wcześniej może to zakłócić proces obkurczania i gojenia macicy.
 
ja dostalam ,bo wyladowalam w 30tc na porodowce z zagrozeniem porodem przedwczesnym a nie dlatego,ze cos sie tam lekarzowi za male dziecko wydawalo...bylo to podane w razie czego ,gdyby mialo sie urodzic nagle....a waga dziecka nic do tego nie ma , bo jak to moj doktor powiedzial co z tego ,ze w 28tc dziecko moze ponad 2kg wazyc jak nie ma rozwinietych jeszcze narzadow odpowiednio...

czy ja piszę, że miałaś za małe dziecko? albo że podanie sterydów ma coś do wagi dziecka? ja wylądowałam z zagrożeniem porodu w 32 tyg i nie dostałam sterydów, dlatego mówię, że lekarze mają swoje sposoby leczenia i swoje teorie - skoro jej przepisał te tabletki to chyba nie chciał źle?
gdyby patrzeć takimi kategoriami to ja mogę uważać, że lekarze z patologii ciąży na czele z ordynatorem i moim lekarzem chcieli dla mnie źle, bo nie dostałam sterydów...
 
Cherie nam położna na Szkole Rodzenia po cesarce zalecała takie wysokie babcine majtasy. Ponoć najlepsze, bo nie urażają rany.
kasiekkrk z tego co czytałam, to wszystkie pasy wyszczuplające, gorsety można stosować po połogu. Wcześniej może to zakłócić proces obkurczania i gojenia macicy.
zartowalam z tym...
wskocze jak przestanie ze mnie cieknac jak z peknietej rury:-D:-Dbo jak bym jeszcze sie skrepowala gorsetem to by moglo tryskac wrecz:-D
tak to mam zamiar jeszcze w domu chodzic w tych jednorazowych majtach...
 
reklama
Do góry