reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

znowu mnie zaczyna boleć, tym razem podbrzusze jak na okres - dawno nie miałam tej "przyjemności" i już się odzwyczaiłam :-:)-:)-(
w ogóle mam głupie wrażenie jakbym miała @ :shocked2: co chwila latam do wc i sprawdzam czy nic się ze mnie nie sączy... no już mi się coś we łbie dzieje :laugh2:
nic nie mów
mi się dzisiaj śniło,że zaczęłam krwawić no i jak zwykle się zerwałam i pogoniłam do kibelka:tak:
zaczyna nam się w łebkach kiełbasić:-D
mój mąż po wysłuchaniu wszystkich relacji kolegów-nawet tych w których żona wyzywała męża od skur....i powiedziała że już nigdy nie pójdzie z nim do łóżka:-D:-Dstwierdził tonem przywódcy-będę z tobą rodził
więc ogólnie już mi nawet znieczulenie zzo nie potrzebne
powiedziałam,że jeśli ma to zrobić z łaski to ja nie chcę
a on że chce być przy swojej córeczce jak się będzie rodzić:tak:O!!!
a tak w ogóle to zabrali mi Go do pracy a miał mieć wolne
 
reklama
No w ostateczności mnie uśpili i wyczyścili , ale oczywiście najpierw próbowali wycisnąć- i nie ma się czego bać - nie robili to jakoś drastycznie, nic z tych rzeczy, jeden nacisnął, drugi lekko pociągnął- spoko laski:-):-) grzecznie omawiając, co i dlaczego robią
brrrrrr az mnie telepie...
zamiast od razu ulzyc kobiecie to oni probuja...


ja tez juz sie nie moge doczekac normalnych ciuchow..
ale nie licze ze przed wiosna w nie wejde...
zanim ta skora z brzucha sie sciagnie...
zanim ten tluszczyk z ud odejdzie...
obawiam sie ze dlugo bede dochodzila do siebie..

a teraz pyt dla mam:-)
ta skora z brucha kiedys sie wchlonie?? czy taki pusty worek bedzie nam wisial??:-)
 
a teraz pyt dla mam:-)
ta skora z brucha kiedys sie wchlonie?? czy taki pusty worek bedzie nam wisial??:-)

moja szwagierka jak urodziła Wiktorię to ważyła z 80 kg. teraz, po 4 latach, waży 50 i wygląda fajnie, ale jak siedzi zgięta to jej się ta skóra tak marszczy i wylewa ze spodni :baffled:
 
Hej Dziewczyny,

Tak czytam i czytam i się zastanawiam która się pierwsza w listopadzie rozpakuje?
Mój Młody chwilowo się przestał pchać na świat, wręcz przeciwnie. Położył się znowu w poprzek i chyba mu wygodnie. Kurde, a już był główką w dół. A teraz ma czkawke z lewej strony brzucha a kopie z prawej. Łobuz.
A z ciśnieniem to trzeba uważać? Bo kurcze ja przez ostatnie 2 dni dobijam do 140-150/90, tętno koło 100 i troche serducho boli. Ale nie chciałam panikować.

Karnitynko - trzymamy kciuki za Tate. :tak:
 
Hej Dziewczyny,

Tak czytam i czytam i się zastanawiam która się pierwsza w listopadzie rozpakuje?
Mój Młody chwilowo się przestał pchać na świat, wręcz przeciwnie. Położył się znowu w poprzek i chyba mu wygodnie. Kurde, a już był główką w dół. A teraz ma czkawke z lewej strony brzucha a kopie z prawej. Łobuz.
A z ciśnieniem to trzeba uważać? Bo kurcze ja przez ostatnie 2 dni dobijam do 140-150/90, tętno koło 100 i troche serducho boli. Ale nie chciałam panikować.

ja mam puls i ponad 100 niekiedy i mam wrażenie, że mi serce wyskoczy z piersi :tak: byle do niedzieli, mam nadzieję, że się unormuje po odstawieniu fenia.
 
chyba wszystkie chcemy :tak: ja dodatkowo chcę wreszcie obrączkę założyć!
ja swoją noszę cały czas:tak:i bardzo mnie to cieszy

brrrrrr az mnie telepie...
zamiast od razu ulzyc kobiecie to oni probuja...


ja tez juz sie nie moge doczekac normalnych ciuchow..
ale nie licze ze przed wiosna w nie wejde...
zanim ta skora z brzucha sie sciagnie...
zanim ten tluszczyk z ud odejdzie...
obawiam sie ze dlugo bede dochodzila do siebie..

a teraz pyt dla mam:-)
ta skora z brucha kiedys sie wchlonie?? czy taki pusty worek bedzie nam wisial??:-)
dobre pytanie:tak:
ja gdyby nie brzuch to weszłabym we wszystkie spodnie bo w dupsku i na udach nie przytyłam:tak:
 
reklama
witam
ja dzis znów do 3 koczowałam a pozniej spie do 10 brrr
i jeszcze młoda mi sie sniła ze jej nie dopillnowali i z pupcia jej sie cos podziało ... masakra
u mojej siostry grypa jelitowa panuje a ja tam wczoraj byłam mam nadzieje ze nie załape tego ustrojstwa
mnie w tym tygodniu złapały 3 skurcze takie po 30 sekund bolesne ze przestaje mi sie spieszyc do porodu :unsure:
no i cały czas to uczucie rozpierania w dole i pachwinny ciagna
ciekawe jak długo pas startowy dla młodej bedzie sie przygotowywał:eek:
ja bym chciała urodzic do 9 grudnia bo do tego czasu mam wazna legitymacjie ubezpieczeniowa a nie chce mi sie znow tam jechac i podbijac:-)
 
Do góry