reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

wypłakałam się mężowi, wyczytałam wszystkie ulotki tych cukiereczków które jem i stwierdzam, że MAM DOŚĆ i chcę już mieć tego Malucha przy sobie a nie w brzuchu! wyglądam jak świnia, czuję się tragicznie a jeszcze mnie wkur****ą teksty typu "coś za coś"!!!
dlaczego mi nie przepisał jakichś leków moczopędnych? albo dlaczego nie powiedział, że to skutki uboczne leku i jak mogę temu zaradzić?! no bez kitu chyba zacznę pić 10 litrów dziennie i nie będę schodzić z kibelka! może wtedy mi zejdą obrzęki i nie będą mnie łapać duszności i bezdechy! bo nawet leżeć nie mogę bo się duszę!

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Eh rozumie Cie kochanieńka, ja z moimi dodatkowymi 17kg czuje sie jak słon, tez jestem spuchnieta, kulosy to mam takie opuchniete w kostkach ze nie widac w ogole kostek. Podniesc sie nie moge przez to co mi w krzyzu przeskoczylo chyba ze 3 tyg temu i od tego czasu chodze kulawa i nie moge sie przekrecic w nocy nawet z boku na bok bez stekania i bólu. pozatym rozstepy na pepku rosną. CHŁOPAKI PORA WYŁAZIĆ Z CIEPLUTKIEGO GNIAZDKA hahaha ;)

AAAA DZISIAJ BIORE OSTATNIĄ TABLETKE FENOTEROLU O PÓŁNOCY< CIEKAWE CO TO BEDZIE
 
reklama
Eh rozumie Cie kochanieńka, ja z moimi dodatkowymi 17kg czuje sie jak słon, tez jestem spuchnieta, kulosy to mam takie opuchniete w kostkach ze nie widac w ogole kostek. Podniesc sie nie moge przez to co mi w krzyzu przeskoczylo chyba ze 3 tyg temu i od tego czasu chodze kulawa i nie moge sie przekrecic w nocy nawet z boku na bok bez stekania i bólu. pozatym rozstepy na pepku rosną. CHŁOPAKI PORA WYŁAZIĆ Z CIEPLUTKIEGO GNIAZDKA hahaha ;)

AAAA DZISIAJ BIORE OSTATNIĄ TABLETKE FENOTEROLU O PÓŁNOCY< CIEKAWE CO TO BEDZIE

wez laptopa i prosimy RELACJE NA ZYWO !!!
karolak od poniedzialku bez fenka i nadal nie urodzila !!
 
ja ostatnio jadlam takie gołąbki gdzie kapusta była skrojona do farszu i jak dla mnie rewelka bo z tych tradycyjnych to tylko farsz wyjdałam nie lubie tej kapuchy co jest na wierzchu
A ja odkad wyszlam ze szpitala w poniedzialek to ciągle żre kapuche hahaha taka mialam ochote w szpitalu ze teraz wyzeram w klazdej postaci ;) Wczoraj byla kapusta z grochem od babciunki i kapusniak oj bylo ostro ahaha
 
Witam się i melduję, że nadal jestem w dwupaku. Czop się nadal strzępi (raz mniej raz więcej), skurczów brak, tylko brzuch taki na dole napięty i ciągnie do dołu. Czekamy spokojnie, bo to przecież może się zejść i 2tyg od wypadnięcia czopa.
23marta to od północy trzymam kciuki (najpierw przez sen a później to już bardziej świadomie:))
Ale mi się zaległości nazbierało przez wczorajszy dzień, ale mieliśmy gości i nie było jak zasiąść do kompa. Zaczynam nadrabiać...
 
no ale wyobrazasz sobie... i tak tych opłat nie ma w tym miesiacu dużo.. ale nam na strzał odeszło 800zł za mandat i kredyt.. to bartek jej tylko powiedzial czy moglibysmy jej nie placic bo mamy naprawde ciezko tym bardziej ze jakby nie bylo za półtora miesiaca rodze.. rto ona 'nie tylko Wam jest ciezko' i chooooy pogadane..!!!
i co ? ja mam znowu do swojej mamy isc i prosic zeby nam pomogla?
moja mama w nasze dziecko wpakowała już coś kolo 3tys. zobaczymy ile ta pinda da..!!!
jak mi ostatnio powiedziala ze widziala jakis tam wozek w KOMISIE za 500zł zebysmy zobaczyli czy sie nam podoba.. to ja jej na to ze mamy juz wybrany za 1200zł i to nowy i placi moja mama - zreszta jak prawie wszystko ..
to mi z łachą wyjechala ze ona nam chciala kupic ale jak nie chcemy to sie mamy wypchac i nic nie dostaniemy..!!!
nosz przyiwanie jej kiedys.. az żaluje ze ta wode scierałam.. mogło ją tam zalac na dole.. pinda..
no to widze hardcore macie...
u nas nie jest az tak zle...
tzn nie kupuje nam nic...ale przynajmniej nie rzuca takich tekstow...
z reszta ja sie ciesz ze nic nam nie kupuje bo nasze gusta sie nie pokrywaja nawet w milimetrze:-D
nawet raz wyciagnela ubrania po moim mezu...
takie sprzed 26 lat...
i kupila kilka w ciucholandzie ale nam nie dala..tylko se trzyma nie wiem po co jej:-D
jak ja jej dziecka i tak nie zostawie nawet na minute:-D


Karnitynko trzymam mmocno kciuki!! mam nadzieje za Twoj nastepny post bedzie o tym ze zabieg sie udal!!

oo niezle, juz jest grupa lipcoweczek 2010... :-)
jakas dluga maja ta ciaze:-D:-D:-D
 
wez laptopa i prosimy RELACJE NA ZYWO !!!
karolak od poniedzialku bez fenka i nadal nie urodzila !!
haha no wzielabym laptopa z checią bo ostatnio nie mialam bo zostawilam mojemu B i sie wynudzilam nieziemsko ;)
No ja sie bardzo zastnawiam co to bedzie jak go odstawie, dzisiaj pol nocy nie spalam bo mialam takie ciulowe skurcze bolesne masakra, dlatego boje sie co bedzie jak nie bede brala w ogole fenoterolu. Gin powiedzial na ostatniej wizycie ze pewnie jak odstaweie to szybko urodze, ale zeby wlasnie nie bylo na odwrót hehe bo ja juz bym chcialka urodzic ja juz nie mam sily nosic tego tobołka wszedzie ze sobą, juz chce chodzic w butahc na obcasie i w swoich ubraniach ;) W kazdym razie gin mowil ze jak co to w neidziele ma dyzur hehe, ciekawe co mi jutro powie na wizycie i jak bedzie szalala moja macica na ktg bez fenka
 
haha no wzielabym laptopa z checią bo ostatnio nie mialam bo zostawilam mojemu B i sie wynudzilam nieziemsko ;)
No ja sie bardzo zastnawiam co to bedzie jak go odstawie, dzisiaj pol nocy nie spalam bo mialam takie ciulowe skurcze bolesne masakra, dlatego boje sie co bedzie jak nie bede brala w ogole fenoterolu. Gin powiedzial na ostatniej wizycie ze pewnie jak odstaweie to szybko urodze, ale zeby wlasnie nie bylo na odwrót hehe bo ja juz bym chcialka urodzic ja juz nie mam sily nosic tego tobołka wszedzie ze sobą, juz chce chodzic w butahc na obcasie i w swoich ubraniach ;) W kazdym razie gin mowil ze jak co to w neidziele ma dyzur hehe, ciekawe co mi jutro powie na wizycie i jak bedzie szalala moja macica na ktg bez fenka
nie dziwie sie..
ja wymiekam juz przy jednym bobasku a co dopiero dwa...
kuzynka meza urodzla blizniaki 5 godzin po odstawieniu fenoterolu..
tylko ona brala w pompie od 26 tygodnia (w szpitalu)...
wiec zycze rownie szybkiego porodu:-)
 
już to kiedyś widziałam... i po raz kolejny pomarudzę, że najbardziej się boję nacinania krocza (a raczej jego późniejszego gojenia!), o ile dane mi będzie rodzić sn.


Nacięcia krocza absolutnie nie czujesz, taka jest adrenalina,- mi tylko powiedziała, że jest taka konieczność i tak będzie lepiej- dla mnie w tym momencie było rybka, później też nie miałam z nim większych problemów i jakoś specjalnie się z nim nie cackałam :-D:-D:-D

Jedyne co złego z nim kojarzę, to jak nie mogłam urodzić łożyska, oni ciągneli za sznur, przyciskali mi brzuch i cały czas dotykali watką ze spirytusem to nacięcie:wściekła/y::wściekła/y:
W pewnym momencie pytają, czy mogę pociągnąć mocniej i równocześnie muszą położyć mi się na brzuch i spróbują wycisnąć to łożysko i, że może zaboleć- Ja do nich- możecie K. robić co chcecie, tylko błagam nie dotykajcie mi co chwila tej rany tym wacikiem ze spirytusem :-D:-D wszyscy oczywiście w śmiech
 
reklama
ooo, ja Fenia odstawiam w niedzielę, ciekawe co to będzie...

no co za beznadziejna pogoda! nawet moje psy śpią cały czas i ani nie chce im się zamoczyć łapek żeby wyjść na siusiu :laugh2:
 
Do góry