reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Moja teściowa się ostatnio pytała czy jakiś grafik zrobiłam co do mojego połogu odnośnie pomocy. Ja jej na to że jeszcze o tym nie myślałam zresztą ona za dużo mi nie pomoże bo sama potrzebuje pomocy przy codziennym funkcjonowaniu. To pytanie było pewnie "pro forma"...
 
4 dzień z rzędu u mnie pada :confused2:
całą noc nie spałam ze względu na rewolucje żołądkowe, ale chyba przechodzi powoli, już nie boli tak jak wczoraj...

Marta, fajnie, że już jesteś w domku :tak:
 
tom się wnerwiłam...
se wstałam kurde no o 6:00 zeby do okulisty iśc.. i co? poszlam pocałowac klamkę.. bo go nie ma .. ;|
ma byc dopiero koło 20 list. , mało tego przyjmowac bedzie max 10 osób !!!
chyba bede musiała iść prywatnie..szczęście w nieszczęściu że go nie było bo przyjechalismy do domu polozylismy sie a moj madry tesc poszedl przylozyc do pieca tak narobil ze woda sie w zbiorniku zagotowała i cała spiżarka zalana.. :(
a ta madra jędzowata teściowa jezcze z ryjem na bartka ze gdyby on poszedl przylozyc to by moze bardziej uważał i nic by sie nie stalo!!
niech no przyjdzie po kase za rachunki na ten miesiac.. to ją podliczymy za te straty ktore mamy...
plytki nam odeszły.. i nasze nowo pomalowane sciany zamiast zielone są pomarańczowe..!!
jędza.. jedna.. dobrze wie że w tym miesiącu kasy mamy mniej to jak ją prosilismy zeby nam odpuscila te cholerne opłaty to nie..!!
booooszzz nie mam siły do tej pindy..
 
tom się wnerwiłam...
se wstałam kurde no o 6:00 zeby do okulisty iśc.. i co? poszlam pocałowac klamkę.. bo go nie ma .. ;|
ma byc dopiero koło 20 list. , mało tego przyjmowac bedzie max 10 osób !!!
chyba bede musiała iść prywatnie..szczęście w nieszczęściu że go nie było bo przyjechalismy do domu polozylismy sie a moj madry tesc poszedl przylozyc do pieca tak narobil ze woda sie w zbiorniku zagotowała i cała spiżarka zalana.. :(
a ta madra jędzowata teściowa jezcze z ryjem na bartka ze gdyby on poszedl przylozyc to by moze bardziej uważał i nic by sie nie stalo!!
niech no przyjdzie po kase za rachunki na ten miesiac.. to ją podliczymy za te straty ktore mamy...
plytki nam odeszły.. i nasze nowo pomalowane sciany zamiast zielone są pomarańczowe..!!
jędza.. jedna.. dobrze wie że w tym miesiącu kasy mamy mniej to jak ją prosilismy zeby nam odpuscila te cholerne opłaty to nie..!!
booooszzz nie mam siły do tej pindy..

spoookoooojieeeee wdech - wydech, wdech - wydech ... bo jeszcze przez wariatke urodzisz !!!!! a z kasa to ja faktycznie podlicz za farby i kafelki i niech nie dostanie ani grosza jak ma dupe za meza !!! albo niech na szybko maluja bo jak mala przyjdzie na swiat to o malowaniu nie bedzie mowy !!!

wdech - wydech, wdech - wydech, wdech - wydech, wdech - wydech ...
 
WITAM SIE Z RANA I KURDE MOLE pozaznaczałam sobie odpowiedzi jak nadrabiałam was troche i mi sie komp wylaczyl ehhh //////////


no nic lece nadrobic mniej wiecej jeszcze raz :-)
 
reklama
spoookoooojieeeee wdech - wydech, wdech - wydech ... bo jeszcze przez wariatke urodzisz !!!!! a z kasa to ja faktycznie podlicz za farby i kafelki i niech nie dostanie ani grosza jak ma dupe za meza !!! albo niech na szybko maluja bo jak mala przyjdzie na swiat to o malowaniu nie bedzie mowy !!!

wdech - wydech, wdech - wydech, wdech - wydech, wdech - wydech ...
no ale wyobrazasz sobie... i tak tych opłat nie ma w tym miesiacu dużo.. ale nam na strzał odeszło 800zł za mandat i kredyt.. to bartek jej tylko powiedzial czy moglibysmy jej nie placic bo mamy naprawde ciezko tym bardziej ze jakby nie bylo za półtora miesiaca rodze.. rto ona 'nie tylko Wam jest ciezko' i chooooy pogadane..!!!
i co ? ja mam znowu do swojej mamy isc i prosic zeby nam pomogla?
moja mama w nasze dziecko wpakowała już coś kolo 3tys. zobaczymy ile ta pinda da..!!!
jak mi ostatnio powiedziala ze widziala jakis tam wozek w KOMISIE za 500zł zebysmy zobaczyli czy sie nam podoba.. to ja jej na to ze mamy juz wybrany za 1200zł i to nowy i placi moja mama - zreszta jak prawie wszystko ..
to mi z łachą wyjechala ze ona nam chciala kupic ale jak nie chcemy to sie mamy wypchac i nic nie dostaniemy..!!!
nosz przyiwanie jej kiedys.. az żaluje ze ta wode scierałam.. mogło ją tam zalac na dole.. pinda..


kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!!kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!! kocham moją teściową !!!
i niech sie cieszy ze jeszcze jej nie przysadzilam kiedys :)
 
Do góry