reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześć dziewczyny,
nadrabiłam was wczoraj do 1:30!!!!!! . . . i już nie miałam siły napisać nic od siebie. Widzę, że już powoli zaczynają się akcje, ale u niektórych już mają prawo. Natalka, Moka trzymam kciuki.
U mnie troszkę się też działo. W poniedziałek byłam na ekg, nic niepokojącego kardiolog nie widziała. Chciałaby jeszcze żebym zrobiła echo serca i D-dimery. Muszę poszukać gdzie ja to za darmo wykonam.
We wtorek rano ZONK, po siusiu podcieram się a tam różowo-brązowawa wydzielina :szok: Bez bicia muszę się przyznać, że tyram w domu za dwóch i już jakiś czas podejrzewałam, że przesadzam. Po południu i tak chciałam jechać do obcego gina po skierowanie na badania więc była okazja do sprawdzenia. I co? Zmusiłam go do zbadania szyjki i mówi, że krótka!!!!!!!!! Całe szczęście zamknięta i narazie do szpitala mnie słał nie będzie. Do tego badając tętno młodemu okazało się, że miałam jakiś skurcz, ale ja go wogóle nie czułam. Tak więc zalecone mam leżenie, bez leków, bo szkoda się rozsypywać jak tylko 5 tyg zostało. Sytuacja ze śluzem powtórzyła się wczoraj wieczorem i dziś rano. W domu mam sajgon, ciągle się denerwuję, może to mi "pomaga" doprowadzić do takiego stanu. Na przyszły tydzień ma przyjechać teściowa do pomocy to sobie poleżę. A dziś już byłam na badaniach i zaraz jadę na rosyjski do firmy. Wyniki jutro.

Kobieto zwolnij o polowe!!! ja w domu tez robie ale bez przesady. teraz wiecej trzeba wypoczywac bo w kazdej chwili mozemy sobie przyspieszyc porod niepotrzebnym forsowaniem sie. swiat sie nie zawali jak kilka dni polezysz i nic nie bedziesz robic!!!! ja bardzo chcialabym miec dzidzie juz przy sobie ale wiem ze dla niej bedzie lepiej jak jeszcze z 1.5tyg posiedzi u mnie w brzuszku!!! marsz do łozka!!!!
 
reklama
Witam, w tzw międzyczasie będę nadrabiać a póki co chciałam się przywitać.:-)
Noc upłyneła spokojnie, bez żadnych nowości, dziś lekko kłuje mnie w dole brzucha ale nie jest najgorzej.
NeSSi trzymaj się dzielnie!

~Trzymam, trzymam .:tak: wszystkie musimy!~

Marta- super, że już wróciłaś, życzę dużą garsć spokoju
Mama Stacha - :crazy: Tobie zyczę 3 garście spokoju, ! Ty masz jeszcze zapakowana pozostać :)

A co u Dagmar i Jutki ?
 
~Trzymam, trzymam .:tak: wszystkie musimy!~

Marta- super, że już wróciłaś, życzę dużą garsć spokoju
Mama Stacha - :crazy: Tobie zyczę 3 garście spokoju, ! Ty masz jeszcze zapakowana pozostać :)

A co u Dagmar i Jutki ?

jesli chodzi o jutke to mi ostatnio pisala ze teraz ma niewiele czasu bo dziewczynki ju z sa przy piersi i ja berdzo absorbuja :) siedzi z nimi na oddziale calymi dniami :)
a dagmar faktycznie sie nie odzywala wczoraj ... ale poczekamy bo chyba nic sie nie dzialo /wczoraj taki swiateczny dzien wiec malo kto byl na forum :)
 
Joanna Wszystkie pozdrawia!!!!

Jeszcze jest na oddziale, dostała tabletki na cisnienie, zaczęły troche działać i czekaja. Jak nie zbija cisnienia to w nastepnym tyg zaczną wywoływac poród, musza tylko poczekac do 38 tyg. Jest dobrej mysli bo cisnienie pomału juz spada:tak:
 
reklama
Do góry