reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Oj Stoneczka przepraszam:zawstydzona/y:
Wiedzialam ,ze ktos to napisze dlatego napisalam " i to tylko z ostatnich 3 stron tego watku". Widzisz jak ciezko wszystkich spamietac :)

Pomyslalam , ze Martuska to chyba w pracy, kulaszusza zwiala po pizze wiec nie pozostaje nam nic innego jak zalozyc nowy watek . Ok , biore sie za to wiec i jak tylko skoncze puszcze Wam link.

Plamienie moze faktycznie moze po badaniu ale z drugiej strony lekarz nie przepisalby Duphastonu tak bez powodu. Z tym jednak ze skoro juz dostalas Duphaston to napewno pomoze. Staraj sie duzo lezec. Pewnie do jutra przejdzie. Trzymam kciuki. I nie martw sie bo stres moze narobic wiecej szkod. Wszystko bedzie dobrze. Gdyby bylo cos bardzo powaznego lekarz by ci powiedzial.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To może ja się odważę:-)Nie wiem, czy w odpowiednim miejscu napisałam..jakby co, to przerzucimy;-)
Dominika jestem:-)

Ktora ile ma lat? 26..ale w maju stuknie 27:-)
Z jakich miast sa? Babimost, koło Zielonej Góry
Ktora to ich ciaza? pierwsza
Czym sie zajmuja? domkiem i malarstwem (maluję, rysuję, "kaligrafuję"..:-)
Co lubia? uwielbiam góry, Przyrodę, spacery,wędrówki
Czekaja na chlopca czy na dziewczynke? dziewuszka..ale co będzie to będzie..oby zdrowe:-)
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka? planowana..wyczekana kilka miesięcy, wystarana..w miesiącu, kiedy już byłam załamana i odpuścilismy sobie..zafasolkowałam:-)Więc i wieeeeelka niespodzianka!

i moje zdjęcie i..twórczość, a niech tam:-):-):
ZPAP - OKRĘG ZIELONOGÓRSKI - ARTYŚCI - Dominika Radzińska
ZPAP - OKRĘG ZIELONOGÓRSKI - WYSTAWY
(moje obrazy 4 rząd od góry: Czerwiec, Czerwiec II i Anuś)

Już przerzuciłam:-)

Mi ginka zapisała na wszelki wypadek Luteinę dopochwowo (czytałam sporo i wybrałam Luteinę zamiast Duphastonu) w razie brudzenia, krwawienia.
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki, :eek:niestety dzis wnienajlepszym nastroju:( wczoraj pierwsza wizyta, na wizycie merzenie wazenie, wyszedł 5 tydzien. uff wszystko dobrze. dostałam Dufaston -ktos bierze? ale po wizycie jak dotarłam do domu zaczeły sie straszne bole i plamienie:((((, nie wiem co sie dzieje:( cała noc nie spałam bo mnie brzuch bolał. nie poszłam do pracy, dzwoniłam do gina kazał wziasc nospe na brzuch i 2x na dzien dufaston:(( boje sie. a do tego jutro mam wesele- jestem fotografem...moze te plamki po badaniu?
sorki ze sie wtrace....
ja bralam dufaston ale od 16 tc bo pojawilo sie jednorazowe plamienie...teraz mam 9 dni do porodu....kolezanka od 4 tc brala az do 20 i dzis jest w 37 tc a juz byla na straconej pozycji...
Wiec glowa do gory i trzymam kciuki....
Pozdrawiam
Mama kwiecień 2009
 
Ostatnia edycja:
ja też się dziś strasznie martwię - mam brązowy i kleisty śluz, zadzwoniłam do mojego gina i kazał koniecznie dziś się pokazać.. a wymiotuję dziś niemiłosiernie... miałyście coś takiego? Może mnie któraś uspokoi, bo ja mam najczarniejsze myśli... a jeszcze wczoraj znajoma straciła 6-tygodniową ciążę z powodu opryszczki :((
ale mam dołaaa... :-:)-:)-(
 
ja też się dziś strasznie martwię - mam brązowy i kleisty śluz, zadzwoniłam do mojego gina i kazał koniecznie dziś się pokazać.. a wymiotuję dziś niemiłosiernie... miałyście coś takiego? Może mnie któraś uspokoi, bo ja mam najczarniejsze myśli... a jeszcze wczoraj znajoma straciła 6-tygodniową ciążę z powodu opryszczki :((
ale mam dołaaa... :-:)-:)-(
nawet sie nie zastanawiaj tylko kierunek lekarz...
 
ja też się dziś strasznie martwię - mam brązowy i kleisty śluz, zadzwoniłam do mojego gina i kazał koniecznie dziś się pokazać.. a wymiotuję dziś niemiłosiernie... miałyście coś takiego? Może mnie któraś uspokoi, bo ja mam najczarniejsze myśli... a jeszcze wczoraj znajoma straciła 6-tygodniową ciążę z powodu opryszczki :((
ale mam dołaaa... :-:)-:)-(
no to jest nas dwie:/ ja lerze narazie tyle morzemy zrobic
 
reklama
witam dziewczynki, :eek:niestety dzis wnienajlepszym nastroju:( wczoraj pierwsza wizyta, na wizycie merzenie wazenie, wyszedł 5 tydzien. uff wszystko dobrze. dostałam Dufaston -ktos bierze? ale po wizycie jak dotarłam do domu zaczeły sie straszne bole i plamienie:((((, nie wiem co sie dzieje:( cała noc nie spałam bo mnie brzuch bolał. nie poszłam do pracy, dzwoniłam do gina kazał wziasc nospe na brzuch i 2x na dzien dufaston:(( boje sie. a do tego jutro mam wesele- jestem fotografem...moze te plamki po badaniu?

Koniecznie bierz Duphaston!To dla podtrzymania ciąży (progesteron), a jak zaczęłaś plamic tym bardziej (czyli,że prawdopodobnie spada..)!Dziwi mnie tylko na jakiej podstawie lekarz wypisał Ci od razu Duphaston?Ja zrobiłam sobie badanie progesteronu-i na podstawie wyniku zdecydowałyśmy z ginką, że gdyby coś się tam działo mam zaczac brac Luteinę (to też progesteron, ale "dowcipny").Jak masz plamienie..to powinnas wypoczywać a najlepiej leżeć-to rady mojej ginki:-)

A Wy jaki macie progesteron? Ja w 3 tygodniu miałam 13,9...

W ogóle to ja z tych NPR:-)i mierzę cały czas temp,żeby wychwycić..tfu tfu...nieprawidłowości jak najwcześniej..to może uratować ciąże!
 
Ostatnia edycja:
Do góry