reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja biorę duphaston od samego początku 3x1 a od tego poniedziałku 2x1 i narazie wszystko w porządku :-)

mnie jeszcze mdłości nie dopadły ale wczoraj miałam straszny dzień śmierdziucha ;) wszystko mi śmierdziało dzisiaj tylko coś mnie kreci w żołądku wiec popijam sobie herbatkę
 
Ja biorę duphaston od samego początku 3x1 a od tego poniedziałku 2x1 i narazie wszystko w porządku :-)

mnie jeszcze mdłości nie dopadły ale wczoraj miałam straszny dzień śmierdziucha ;) wszystko mi śmierdziało dzisiaj tylko coś mnie kreci w żołądku wiec popijam sobie herbatkę
moj lekarz i z tego co sie orientowałam to wieksza czesc od pocztku daje dufaston na wszelki wypadek do 12 tygodnia. moje przyjaciolki brały tez i na szczescie maja sliczne dziewczynki:)
 
Ja mam swoja pania ginekolog w Polsce. Kiedy powiedzialam ,ze odstawiam tabletki anty przepisala mi duphaston gdybym nie dostala okresu. Lezy wiec sobie ten duphaston w szfladzie. Ja tez mierze tempki bo tak mi zostalao po tym jak staralam sie zlapac moment :). Wczoraj tempka opadla o dwa stopnie wec za telefon i do Pani doktor z pytaniem czy mam brac duphaston. Pani doktdala dwa pytania. Jes plamienie? Boli brzuch albo krzyz? Na moje "nie" powiedziala. "Wywalic ten termometr bo teraz to tylko sie niepotrzebnie doszukujesz problemow i tylko stres sobie wywolujesz a to gore niz niski progesteron:)" No i tak zrobilam . Od wczoraj tempki nie mierze i dalej czuje sie swietnie. A spadek widocznie byl spowodowany jakims zaburzeniem chwilowym. :)
 
"Wywalic ten termometr bo teraz to tylko sie niepotrzebnie doszukujesz problemow i tylko stres sobie wywolujesz a to gore niz niski progesteron:)" No i tak zrobilam . Od wczoraj tempki nie mierze i dalej czuje sie swietnie. A spadek widocznie byl spowodowany jakims zaburzeniem chwilowym. :)
fajna pani doktor, przynajmniej wali z mostu:)ja nie mierzyłam miałam testy owulacyjne, pomogły,a wecie co pomogło naprawde p[o długich staraniach?? 6 btygodniowa wstrzemiezliwosc :-D:-D:-D:-D:-D:-D i od szczała a u was?
 
reklama
a nie mierzyłam miałam testy owulacyjne, pomogły,a wecie co pomogło naprawde p[o długich staraniach?? 6 btygodniowa wstrzemiezliwosc :-D:-D:-D:-D:-D:-D i od szczała a u was?

Ja także nie mierzyłam, tylko robiłam testy owulacyjne. Przed przewidywaną owulacją przez 6 dni Pana Męża przetrzymałam w odstawce co by mali zawodnicy byli pełni sił i witalni w drodze do celu w odpowiednim już momencie.

A! Powiedziałam pracodawcy - pogratulował z grzeczności ale wiadomość wyraźnie nie była mu w smak :eek: Niemniej dzięki temu w poniedziałek dostałam czas wolny na wizytę u gina - ufff..cieszę się, że mam tę rozmowę za sobą.
 
Do góry