reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Słyszałam, że mycie okien i wieszanie firan odpada i żeby nie łazić po sprzętach bo zawroty głowy są normą.:tak:
Im bliżej grudnia tym więcej nas dołącza do grona leżących ale cóż zrobić najwidoczniej jesteśmy zbyt aktywne zamiast się chłopami wyręczać i oto ;-)są efekty
Ja to się dziwię, że jeszcze ze mną ODPUKAĆ nic niedobrego się nie dzieje bo ja nie potrafię na dupce usiedzieć, ciągle coś muszę robić. W remontach oczywiście pomagam na miarę moich możliwości, czyli zwykłe podawania, nie wysilam się bo Mój by nie pozwolił. Lustra lubię myć, ale z tego to chyba się nic nie stanie;-)
 
reklama
a tak z innej beczki.. jak u was wizyta u gina wygląda ?? chodzicie priv czy państwowo ?
bo kurde mój gin to tylko mi robi usg, waży mnie i mierzy ciśnienie, ew. jakieś piguły przepisze. I NIC, żadnego badania!! ? w sierpniu byłam w szpitalu, miałam skróconą szyjkę, niby przeszło później ale on tego nie sprawdził.. a wydaje mi się że mam ją dalej skróconą bo niestety się nie oszczędzam..nie leżę w ciągu dnia, stoje przy garach, sprzątam po remontach, noszę kilka wiader z wodą na dzień itp..a takie rzeczzy właśnie chyba skracają mi tą szyjkę :/
jak to u was jest ?
Ja prywatnie. I pokolei:
1. Sprawdza mi wyniki badań, zapisuje w karcie, jak jest potrzeba to daje mi skierowanie na jakieś badania.
2. Sprawdza mi ciśnienie.
3. Waży mnie.
4. Sprawdza tętno Malutkiej.
5. Robi ze mną wywiad, jak się czuję, itp. Jak mam pytania to zadaję.
6. Bada mnie dopochwowo, sprawdza stan szyjki, czy są infekcje, sprawdza wys. macicy.
7. USG:))))))))
I tak na każdej wizycie. Płacę zawsze 100zł. Ale jestem mega zadowolona.
Aha i dostaję co miesiąc paczki z gazetkami, prezentami, próbkami różnymi.
Aha i zawsze mam fotkę/i z USG.
 
znowu całkiem inny temat :p bo chcę ostatnie zakupy zrobić /tzn wózek jeszcze, ale to tam później, koło marca -kwietnia, fotelik mam-niby jak się odbiera żonę i dziecko, a się nie ma fotelika-to nie wydadzą ze szpitala./
chodzi mi o laktator, pewnie już był taki temat kilka tysięcy stron temu :p
kupujecie? ręczny czy elektryczny ? niby jak się chce regularnie odciągać pokarm to elektryczny jak najbardziej, ale jak tylko sporadycznie, to lepiej ręczny podobno. Ja się boję tego nawału tylko, no i czasem męża zostawić,i się zastanawiam nad ręcznym Philipsem Avent.. co myślicie/macie już doświadczenie ?
Ja chcę ręczny, ale jeszcze nie wiem z jakiej firmy.
 
Ok ja zmykam chwile sie polozyc przekąsić coś i troche TV ogladnac bo od tego komputera to oczy mi juz całkiem padna. A mam jeszcze takie pytanie: czy są tu dziewczyny które noszą soczewki? ale nie chodzi mi o te korygujace tylko zwykle kolorowe bez mocy. Jak któraś wie to proszę niech napisze jak to jest z soczewkami w ciązy czy mozna je nosić czy jest od góry ustalone że nie wolno.
Ja noszę soczewki. Nie każdej kobiecie chcą się przyjąć w ciąży, ale ja żadnego uczulenia nie miałam, żadnego pieczenia. Mam miesięczne a więc co miesiąc muszę je zmieniać na nowe;-) Są extra, świetny wynalazek:tak:
 
reklama
Do góry