reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja często do rossmana zaglądam, mają dużo promocji na bobaskowe rzeczy, no i te skarpetki z grzechotkami dla niemowlaków, bomba! /niestety nie we wszystkich są, u mnie w jarosławiu sa dla takich dzieciaków kilkuletnich, ale mama na śląsku wyczaiła dla niemowlaka, fantastyczne są! kupiłam jakiś tam płyn niby do całego ciałka i włosków, ale nie wiedzę żadnego atestu, to się sama w nim będę kąpać :] a małemy własnie jakąś nivee zakupie. Super kremik jest z nivei baby, intensive care chyba czy jakoś tak, sama go używam :p takia jasno niebieska tubka stojąca, nie jest tłusty, doskonale nawilża, super polecam. Dla maluchów też na zimę będzie chyba dobry
 
reklama
ale ciaza wciac jest ciaza nie donoszona ! i dzieci urodzone jeszcze w 36 tyg sa uznawane za wczesniaki !
ciaza donoszona to 38 tydzien! wiec spokojna to badz jak donosisz ciaze ,bo rodzic wczesniaka to nic fajnego !
No ja bym tak chciała od 38tc, ale ode mnie to i tak niewiele zależy. Mimo wszystko jestem dobrej myśli:tak:
 
masz racje...
moj tez ostatni raz dotykal motoru i powiedzialam ze jak jeszcz raz wsiadzie to pakuje siebie i dziecko i wyprrowadzam sie...

ehhh nawet wole sobie nie przypominac jak go zobaczylam na tej izbie przyjec jeszcze nie opatrzonego i niepamietajacego nic...myslal ze jest zima 2003...
Niezły zanik.. Mój w zeszłe lato miał skuter, ale szybko mu przeszła ta pasja i sprzedał skutera swojemu bratu.
 
Aha, i z tą grupą krwi to wszyscy lekarze mi powtarzają, że zawsze mam mieć ją przy sobie i zabrać z dokumentami do porodu. Na chłopski rozum to ja muszę mieć ten papierek, bo los może sprawić, że będę rodziła w innym szpitalu niż planuję, a to dokument niezbędny. Gdyby coś się złego działo, ponowne oznaczenie trochę trwa, a żaden lekarz mężowi na słowo nie uwierzy jaką mam grupę. Zresztą on zapewne nie wie :-)
 
kura.. a mnie nie bada. Co za chłop?! może mu żona nie pozwala hahaha :p

hehe a mojej mąż ;/;/;/ no juz nie uwazam ja za moja tylko jeszcze 1 raz do niej pojde........a w sumie pomyslalam ze macie racje ze nie jest za pozno chociazby z tego wzgledu ze pozniej w pologiu tez trzeba gdzies chodzic i sie dowiadywac czy wszystko sie dobrze goi no i miec jakas w razie problemow .........

Maluchom kupujecie aspirator np Fida, Marimar itp czy gruszkę z elastyczną końcówką?

Ja mam również Gruszke Canpola //////

ja często do rossmana zaglądam, mają dużo promocji na bobaskowe rzeczy, no i te skarpetki z grzechotkami dla niemowlaków, bomba! /niestety nie we wszystkich są, u mnie w jarosławiu sa dla takich dzieciaków kilkuletnich, ale mama na śląsku wyczaiła dla niemowlaka, fantastyczne są! kupiłam jakiś tam płyn niby do całego ciałka i włosków, ale nie wiedzę żadnego atestu, to się sama w nim będę kąpać :] a małemy własnie jakąś nivee zakupie. Super kremik jest z nivei baby, intensive care chyba czy jakoś tak, sama go używam :p takia jasno niebieska tubka stojąca, nie jest tłusty, doskonale nawilża, super polecam. Dla maluchów też na zimę będzie chyba dobry


ooo tak juz kiedys pisałysmy o tych skarpetkach sa super......
 
reklama
Witam kobitki! :)
To leżenie chyba serio było konieczne, bo dziś pierwszy raz spałam w miare w nocy od dobrych parunastu dni, jak na obecną chwilę o ile nie wstaje z wyra to brzuszek jest miękki a malec bardzo ruchliwy :-) Dziś 14.30 USG zobaczymy co słychać u szyjki, jestem dobrej myśli!:)

a tak z innej beczki.. jak u was wizyta u gina wygląda ?? chodzicie priv czy państwowo ?
bo kurde mój gin to tylko mi robi usg, waży mnie i mierzy ciśnienie, ew. jakieś piguły przepisze. I NIC, żadnego badania!! ? w sierpniu byłam w szpitalu, miałam skróconą szyjkę, niby przeszło później ale on tego nie sprawdził.. a wydaje mi się że mam ją dalej skróconą bo niestety się nie oszczędzam..nie leżę w ciągu dnia, stoje przy garach, sprzątam po remontach, noszę kilka wiader z wodą na dzień itp..a takie rzeczzy właśnie chyba skracają mi tą szyjkę :/
jak to u was jest ?

Uważaj z tym lataniem, bo ja malowałam, sprzątałam i wszystko robiłam a teraz plackiem leżeć :-(

U mnie wizyta zupełnie inaczej, najpierw idę do gabinetu obok do położnej, ona robi pomiary ciśnienia wagi, wpisuje wyniki badań do książeczki ciążowej, porównuje z poprzednimi, pogada jeszcze troche, jak sie czuję, czy coś chcę dziś wiedzieć ciekawego itd itp. Potem dopiero do ginki i ta najpierw patrzy na wyniki, komentuje, potem sadza mnie na fotel, bada wewnętrznie, zewnętrznie, serducha słucha. Potem znów siadamy i uzgadniamy co dalej :-) Skierowania mam na każdej wizycie, i to bez żałowania, ale robie wszystko prywatnie, więc nie ma się co dziwić. Ogólnie jestem traktowana jak człowiek i nikt nie żałuje na mnie czasu. Jednak warto płacić....
 
Do góry