reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja dziś wstałam o 6.30 bo nie mogłam już zasnąć. A jak mam o tej porze wstać na uczelnię to jest wielki problem;D
6:30 to dla mnie juz srodek dnia w ostatnich dniach ahahhaha

Kurde ja jak sie budze 4 tak juz leze i sie mecze az do 6 co by wstac i naszykowac chlopakow jeden do pracy drugi do szkoly ( robie tak od kilku dni jak przestalam dobrze spac w nocy :eek: - bo wczesniej to maz wstawal i robil sniadanko mi :sorry:)

dzis od 3:30 lezalam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazy:Masakra jakas !
 
reklama
Tak z innej beczki...
kompletuje wyprawkę na allegro i zastanawiam się nad czapeczką, gdzieś pamiętam wyczytałam, że z tasiemkami są złe i w ogóle dziecko moze sie udusić tymi sznureczkami. Jak to jest ? Bo strasznei ciężko dostać takie bez sznureczków...
 
ja już wykąpana, jeszcze make-up i włosy ułożyć ale robię dziś wszystko w takim tempie, że jeszcze się spóźnię... nic mi się nie chce, brzuch ciągnie w dół...
no i znowu mi się robią wokół kości biodrowej rozstępy :wściekła/y: i uda się psują :wściekła/y: już je potraktowałam ostro Fissanem.
 
6:30 to dla mnie juz srodek dnia w ostatnich dniach ahahhaha

Kurde ja jak sie budze 4 tak juz leze i sie mecze az do 6 co by wstac i naszykowac chlopakow jeden do pracy drugi do szkoly ( robie tak od kilku dni jak przestalam dobrze spac w nocy :eek: - bo wczesniej to maz wstawal i robil sniadanko mi :sorry:)

dzis od 3:30 lezalam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazy:Masakra jakas !

Ja mogę się wysypiać ale w nocy to chyba z 10 razy się budzę i ciągle mi niewygodnie:-(
 
aska nareszcie znalazlam sprzedawce u ktorego mozna naprawde sporo kupic !!!
Dawaj linka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

Ja wlasnie siadam tez do allegro :)

Tylko musialam zaopatrzyc sie w jakies przegryzki ahhahahahah !!!!! ale co by nie bylo wzielam sobie maz zakupil co by wiecej w dupe chyba mi nie szlo ! Pano - pieczywo chrupkie lekkie zytnie !!!!!!!!!!!!!:cool::cool::cool:

Powiem wam ze dobre ale jak maz przyniosl oczywiscie byl foch bo ze niby co zagruba jestem ? albo ze ja mam sie tym najesc?

ale Jarek do mnie mowi "niunia to tak na przegryzke tylko "

to przegryzam !
 
reklama
Ja mogę się wysypiać ale w nocy to chyba z 10 razy się budzę i ciągle mi niewygodnie:-(

ja się nie wysypiam od dłuższego czasu, ciężko mi zasnąć bo sapię jak lokomotywa, nie mogę się ułożyć, z 4 razy wstaję na siku i znowu problemy z ułożeniem... i o 5 rano jak mąż wstaje to mam pobudkę i już nie mogę usnąć, kręcę się z boku na bok... no i cały czas odczuwam jakiś niepokój wewnętrzny, co zaczyna mi grać na nerwach.
 
Do góry