reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A mi sie wydaje ,ze wcale nie jest duzo mniejsza. Moja dzidzia w 12 tyg i 2 dni miala 5,3 cm a teraz w 15 tyg 3 dni ma juz 9,5. To prawie podwoila swoja dlugosc :) Tydzien roznicy to dla dzidzi strasznie duzo.
 
emwu 76
Gratuluję z całego serducha :-D
Mi się też gdzieś tam córeczka marzy ale nie dopuszczam do siebie myśli o płci, bo też nie chcę przy porodzie źle zareagować.
Ważne że duży zdrowy chłop i że serce jak dzwon :-)
 
Emwu, ja marzyłam o synku, będzie córeczka. Przez chwilę poczułam się rozczarowana, ale najbardziej było mi przykro, ze w ogóle tak myślę, bo co za matka ze mnie.
Teraz nie wyobrażam sobie, ze mogłoby być inaczej.Będę pleść warkocze :-)

Mój mąż skwitował sprawę, ze człowiek strzela , pan Bóg kule nosi.
najważniejsze, ze doniósł.

Z wielkością dziecka nie ma co świrować :-). Czasem lekarz przy mierzeniu pomyli się o setne milimetra na ekranie, a już wychodzą spore różnice w rozmiarze jaki pokazuje aparat usg.
każdy człowiek jest inny.
na moich 3 pierwszych usg dziecko było 2 tygodnie do tyłu z rozmiarem. bardzo to było stresujące, ale potem Mała nadrobiła, chociaż nadal raczej bliżej jest dolnej granicy dla wieku.

Dziewczyny, a może wstawimy tabelkę z niebieskim i różowym podziałem?Albo wątek u kogo chłopak, u kogo dziewczyna, a u kogo Kinderniespodzianka.Z każdym kolejnym usg wiemy już coraz więcej :-)
 
Ostatnia edycja:
A mi sie wydaje ,ze wcale nie jest duzo mniejsza. Moja dzidzia w 12 tyg i 2 dni miala 5,3 cm a teraz w 15 tyg 3 dni ma juz 9,5. To prawie podwoila swoja dlugosc :) Tydzien roznicy to dla dzidzi strasznie duzo.

Moja w 12 tyg i 4 dni miała 6cm, ciekawa jestem ile będzie miała 13 lipca:-)
 
reklama
Do góry