reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czesc laski !
Kurcze mnie dzis tez jakos głowa muli ....pogoda nie zaciekawa za oknem bleeeeee,ale dzis juz musze isc na spacer troche swierzym powietrzem pooddychac ! A zreszta zaczeły sie wakacje i mały rozniesie mi chate jak nie wyjdziemy.Moze mi sie lepiej zrobi!
Ale zescie sie napisały !!!!!!!! Niewiem czy wszystko spamietałam !
Emwu - tego nie dało sie zapomiec !!! Gratuluje chłopaczka !!!! Nastepne jajka w domku ....he he he ...podejrzewam ze u mnie tez tak bedzie ,bo jakos czuj na boya mnie nie opuszcza od poczatku ciazy ahahhaha !!!! Kurde jak ja bym chciała tez juz znac pleć.

Dziewczyny ja mysle ze z tymi badaniami to poprostu zalezy od lekarza ,jedni wola przeprowadzic takie badanie inni nie.Jezeli kogos to tak bardzo nurtuje moze zrobic sobie takie badanie na wlasna reke. U mnie naprzykład moj gin z Patrykiem przeprowadził wszystkie badania ,z racji tego ze to moja pierwsza ciaza itp , teraz nie widział potrzeby aby przeprowadzic te badania,powiedział"rodzisz zdrowe dzieci ,jestes młoda a w rodzinie nie ma zadnych przypadkow choroby ,wiec nie widze potrzeby robienia." Ufam mu i wiem ze wie co robi.Uratował moje dziecko z pierwszej ciazy .Ja jestem spokojna mimo iz nie miałam w tej ciazy robionch badan ,stwierdzajacych wady genetyczne.

Co do płci ....kurcze ja bym chciała dziewuszke ,sukieneczki ,warkoczyki tip ahhaha ....ale tylko dlatego ze mam juz male jajka w domku.Jednak czuje ze bedzie chłopak i wcale sie tym nie smuce :)
Lilijka - marsz do lekarza ,czy ty aby napewno masz dobre wyniki krwi????
poczytaj Specjalista radzi - Omdlenia w ciąży

01carolla
witaj z nami :)
 
dzien dobry
Witam nowa mamuske :)

Co do peracetamolu to ja biore. Lekarka powiedziala ,zeby nie brac jak nie trzeba ale jak jest goraczka, choroba lub bardzo bardzo silny bol to mozna wziasc nawet do 3 tabletek na dobe - ale tylko peracetamol. Ja wiec biore jak mnie boli. Jak juz pol dnia nie przestaje to jedna wezme . Choc troszke ulgi to przynosi :).
I jeszcze zdradze Wam sekret , ze jak boli glowa w nocy to tuz przed snaem pomaga ...................:) orgazm:). Powaznie. Wtedy bol mija jak reka odjal :)

Jelsi chodzi o plec dziecka . To M mowi ,ze odkad mu powiedzialam o tych wlosach co mi rosna jak szalone i testosteronie to zaczal sie nastawiac na chlopca. Zbyt logiczne to mu sie wydalo. Ta lekarka wczoraj powiedziala ,ze to wcale nie przesad tylko prawda. Ze jak testosteron u dzidzi zaczyna sie wytwarzac to maminy zarost jest intensywniejszy ale czasem i progesteron to moze uczynic wiec nie jest to tez regula.
 
Lilijka , niby to normalne z tymi omdleniami wiec nie zamartwiaj sie ale z drugiej strony - ja bym poszla do lekarza. Jesli jest zbyt czesto i zbyt mocno to tez nie jest dobrze. Sprawdz na wszelki wypadek czy wszytko ok.

Kurcze, nie moge przerobic zdjecia. Caly czas pracuje nad tym co by wam pokazac to moje 4 d. Ogolnie nie mam fajnych fotek z tego usg .wrr....:no:. Ostatnio byly lepsze.
 
:) witajcie
Asiu, ja też mam "czuja" że to będzie chłopiec, poza tym cała moja rodzina to potwierdza, ja tez chciałabym miec dziewuszkę, ale co będzie to będzie-oby tylko zdrowiutkie:) co do bólów głowy to ja miewam je bardzo rzadko- moze to ma tez związek z tym, że pię przy otwartym oknie, przed snem wyujdę choćby na chwile na podwórko, zeby się jeszcze przewietrzyć, itp-czyli oprucz warunków atmosferycznych to wchodzi w grę jeszcze tryp życia..?
 
Dziękuję Kochane za rady:-)
W czwartek będę u gina to wszystko obadam, pewnie da mi skierowanie na badania, a jak nie będzie chciał dać i tak szybko zrobię.
Marzka o patrz ja tez niskociśnieniwiec..a w ciąży to mam 90 x 50 często...może to też robi swoje i ta pogoda..u mnie w domu nigdy sie to nie zdarzyło, zawsze poza (apteka, sklep, kościół, u Mamy Babci) i nigdy na dworze.Wydzwaniam właśnie do mojej ginki...
Jej jakbym chciał znać płeć..może w czwartek dzidzia się pokaże:-)
Jutro nasza 3 rocznica ślubu!!!!
 
Sylwia - ja mam otwarte drzwi balkonowe cala noc w naszej sypialni a jak mnie bol glowy przycisnie to dupa :).
Z tym ze ja mialam migreny przed ciaza.
A z tym orgazmem to przeciez jest dosc logiczne. Wytwarzaja sie endorfiny - hormon szczescia i naturalny srodek przeciwbolowy. Poza tym gwaltowny skok cisnienia , ktory reguluje sie po relaksie :). Wiem,ze nie chce sie jak glowa boli ale naprawde warto :)
 
Ja też śpię, funkcjonuję cały czas przy otwartych oknach i balkonie..właściwie ich nie zamykam, chyba,że straszna burza:)No i głowa tez mnie pobolewa dosyć po południu..A pobolewanie głowy to na chłopca czy dziewuszkę?A włoski rosną mi o wiele mniej niż przed ciążą!!!Nawet w niektórych miejscach porobiły się takie puste place:-)
Emwu ja tez mam sypialnię w dużym pokoju z wejściem na balkon:-)
Carolla Witaj!:-)
 
Ostatnia edycja:
Lilijka - jak wloski nie rosna to podobno dziewczynka.
Co do czuja to ja i cala moja rodzina miala czuja na dziewczynke :) hi hi.Bylam 100% pewna ze bedzie corcia :).
Tylko jedna babka spytala mnie o wlosy i powiedziala ze to na chlopca. Ja poprostu nie nadazam z goleniem :).
 
reklama
NO ja czuja mam na boya ,moze i u mnie sie nie sprawdzi ahahhaha. Ale z włosami ...hymmm to chyba rosna szybciej !Przynajmniej tak mi sie wydaje !Mam nadzieje ze dzidzia pokaze 9 lipca co ma miedzy nogami :-D
 
Do góry