reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Coś tam Was doczytałam:-)
Pierogi wczorajsze już zjedzone...a była ich ponad setka;-) Ale jak się rozdzieliło po rodzinie....
A dziś wcinamy pyszny karczek....ale mi wyszedł:szok: dzięli Mea za przepis:-)
O czym tu dyskutowałyście:sorry:

Czemu tak niektórym przeszkadza że po porodzie będzie więcej babek na sali??? Ja jak rodziłam Hanie to byłam na 6-os salach i super było! Nikt nikomu nie patrzył na ręce, a fajnie się gadało o porodach i innych duperelach:-)

My będziemy chrzcić w styczniu bo nie chcemy między świętami...imprezkę na pewno robimy w domu, pewnie znów na ponad 20 osób a też mam malutką kuchnię:tak:

A...już wiem co się chciałam zapytac!!!
A czy ma któraś takie strasznie wodniste upławy? Nie śluz tylko normalnie mam przemoczone wkładki które muszę zmieniać 100 razy dziennie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Już mam takie głupie myśli że wody mi się sączą.......

własnie się miałam pytać-ja mam to samo a od wczoraj mam taki gęsty mleczny śluz i co Wy na to?
 
reklama
Troche nadrobilam:-)reszty nie dam rady:no:
Wstalam napic sie herbatki i zajrzec do was:-)jakos smutno mi sie lezy tak bez wiesci co u was:-(
Co do chrzestnych to ja jeszcze nie wiem jak to bedzie,chcialabym zeby chrzestnym byl moj brat ale nie wiem czy bedzie w stanie przyleceic:-(tez bedzie mial malego skrzatka w domu wiec znowu histporia sie powtorzy:-(u Julci mial byc i wyszlo podobnie wiec teraz pewnie tez nic z tego:-(jesli nie on to nie wiem kto?
Juz kiedys o tym pisalam. Tez mialam wybor ale najlepiej jednak bylo sie polozyc i nogi do gory :). Nie mialam sily obciazac kregoslupa i nog i jeszcze przec...
same zobaczycie - tego sie nie da zaplanowac. Cialo samo podyktuje.

Ja niestety nie mialam wyboru:no:musialam caly czas lezec bo co chwile bylo badanie z masażem szyjki:-(

A nie wiecie ile taka szyjka potrzebuje by się skracać? Jak cały czas mam długą i twardą to ile mogę się jeszcze czuć spokojna.. Takie dziwne pytania mi po głowie chodzą:)

Wiesz co z tym jest roznie:tak:ja w pierwszej ciazy mialam rozwierajaca sie szyjke opd 24 tygodnia:tak:a przy porodzie nie chciala sie rozwierac:no:wiec dziewczyny nie martwiec sie za bardzo;-)

Coś tam Was doczytałam:-)
Pierogi wczorajsze już zjedzone...a była ich ponad setka;-) Ale jak się rozdzieliło po rodzinie....
A dziś wcinamy pyszny karczek....ale mi wyszedł:szok: dzięli Mea za przepis:-)
O czym tu dyskutowałyście:sorry:

Czemu tak niektórym przeszkadza że po porodzie będzie więcej babek na sali??? Ja jak rodziłam Hanie to byłam na 6-os salach i super było! Nikt nikomu nie patrzył na ręce, a fajnie się gadało o porodach i innych duperelach:-)

My będziemy chrzcić w styczniu bo nie chcemy między świętami...imprezkę na pewno robimy w domu, pewnie znów na ponad 20 osób a też mam malutką kuchnię:tak:

A...już wiem co się chciałam zapytac!!!
A czy ma któraś takie strasznie wodniste upławy? Nie śluz tylko normalnie mam przemoczone wkładki które muszę zmieniać 100 razy dziennie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Już mam takie głupie myśli że wody mi się sączą.......

Wiesz co ja teraz mam to samo i tez mam obawy:tak:pozatym za kazdym zakaszlnieciem popuszczam chyba mocz i jak kichne tak samo:-(ja sobie juz wmawiam ze to nie mocz tylko ze moze wody plodowe:-(po prostu wariuje.
Co do sali po porodzie to ja lezalam w 3 osobowej i nie wyobrazam sobie lezec w szpitalu sama na sali:no:
Aj ja z Wami jestem cały czas tylko ciagle nadrabiam i co nadrobie i chce cos napisac to znow mam do nadrobienia.A raczej chce wiedziec co sie z kazda dzieje.W poniedzialek mam gina(jak wytrzymam:tak:) to Wam opisze :tak:co i jak ale czuje ze bede musiala isc juz do szpitala

A do lezacych mam: Trzymajcie sie dziewczyny dacie rade ja leze od 4 m-ca.Co prawda tak od 23tyg nie mam juz wskazan ale robie to sama dla siebie bo wiem ze to jedyne lekarstwo na skurcze.

Podziwiam:tak:tyle czasu lezec,ja bym chyba nie wyrobila poza tym corka na to by nie pozwolila:no:
 
Ja od jakiegoś czasu mam też taki sluz tyle że raz mleczny raz przejrzysty raz lekko żółtawy ale niby to wszystko norma bo nie ma tego tak bardzo duzo, gorzej jak miałby być podbarwiony krwią.
i na taką odpowiedź czekałam:-)
wydaje mi się,że nie trzymam moczu jak Kopciuszek ale człowiek zaczyna sobie wszystko wmawiać:cool2:
 
reklama
Do góry