reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mi cos sie nos przytkal chyba musze cytryne zjesc bo nie chce znow byc przeziebiona;/ najadlam sie strasznie jakos ziemniaki mnie zapychaja a zreszta wszystko mnie zapycha hehe poprasowalam reszte suchych ciuszkow i zrobilam ostatnie pranie jestem z siebie dumna bo prasowanie to moja zmora.
 
reklama
Dagmar tu masz stronke z podkladami i jak wejdziesz w inne przedmioty sprzedajacego to on ma i majty jednorazowe, wkladki laktacyjne i laktatory i mnostwo innych akcesoriow dla mluszkow od smoczkow po reczniki termometry szczoteczki itd no i za przesylke placisz tylko jeden raz obojetnie ile zamowisz mam nadzieje ze cos sobie powybierasz ceny chyba ok:)
 
Nie jesteś sama:-D
Mea- ja dzisiaj nadobiłam 25 stron i robiłam mega posta i zonk-zawiesiło mi się forum i wszystko trafiło coś
wkurzyłam się i wyłączyłam kompa a teraz to dopiero mam co nadrabiać:-)
 
kuchnia prawie skonczona ... zostala mi podloga i zrobienie polewy na tasiemca :) a wierzcie mi ze po calym dniu mojego buszowania w kuchni jest co sprzatac :) najlepszy motyw zrobilam dzis z mikserem :) ubijalam smietane i jak juz byla gotowa to wyciagnelam piorka i zamiast nacisnac guzik do wyciagania piorek nacisnelam wlaczanie i smietana byla wszedzie !!!! ja bylam w kropki i wszystko od podlogi po sufit !!! masakra normalnie !!
 
kuchnia prawie skonczona ... zostala mi podloga i zrobienie polewy na tasiemca :) a wierzcie mi ze po calym dniu mojego buszowania w kuchni jest co sprzatac :) najlepszy motyw zrobilam dzis z mikserem :) ubijalam smietane i jak juz byla gotowa to wyciagnelam piorka i zamiast nacisnac guzik do wyciagania piorek nacisnelam wlaczanie i smietana byla wszedzie !!!! ja bylam w kropki i wszystko od podlogi po sufit !!! masakra normalnie !!
nie martw się ja też jestem taka zdolna:-D
temat chrzcin poruszyłyście-u mnie kuzyn męża i jego siostra-bardzo sympatyczni ludzie którzy zawsze pomogą nam kiedy ich potrzebujemy a chyba o to chodzi
mój brat za młody a siostra chyba jeszcze musi spoważnieć-dlatego dwie sztuki z jednej strony
 
reklama
Hihi no to dobrze ze nie jestem sama. A z tymi mikserami to tak bywa moja ciocia robila ciasto i chciala sie podrapac no i juz nie bylo smieszne odruchowo reke z mikserem przylozyla do glowy i pol wlosow sobie wyrwala bo sie wkrecily w widelki!!!
 
Do góry