reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

o imbirze też słyszałam, ale nie wszystkie preparaty z apteki, zawierające imbir są wskazane w ciąży...
Polecam kilka stronek o nudnościach - ja na razie sprawdzam picie wody (dziś zaczęłam), migdały i banany (sprawdzę rano)... Oby pomogło...

Kilka sposobów na złagodzenie nudności - ciąża i poród Ť maluchy.pl

Ciąża i Poród - Porady na poranne nudności

Ciąża | Nudności i wymioty

idę spać, bo znów mnie bierze "atak" mdłości... i dzisiaj tak cały dzień co parę godzin :/
 
reklama
Witam Wszystkie Grudnióweczki!
Widzę, że wątek ruszył na całego:-)
Na imię mam Marta, jak widać na suwaczkach mam 3 letniego synka no i tera małą fasolke w brzuszku. Dzisiaj mam wizytę u lekarza, co prawda raz już byłam u jednego ale delikatnie mówiąc olał mnie:-( badanie gin zrobił stwierdził ciążę ale usg nie chciał robić, kazał po 3 tyg sie zgłosić:-( a ja niestety narzekam na bóle, więc zgłosiłam sie do swojego dawneg gina, który ciążę z Antosiem prowadził. Dzisiaj mam badania. Mam nadzieje, że bedzie ok, denerwuję się bo poprzednią ciążę przeleżałam, w większści w szpitalu:-(
Z pierwszych bliczen wynika ze fasolka poczęta 22 marca:-) a termin- na 14 grudnia.
Pozdrawiam!!!
 
czesc dziewczyny:) dzis kolejny wspaniały dzien:)
trzymam kciuki za dzisiejsze badnia maarta100 , napewno bedzie dobrze a poprzednia wizyta sie wogule nie przejmuj nie warto. a co do piersi, rosną:tak::tak::tak: ale bolą wiec maż moze tylko patrzeć:-p:-p.zaczynam prace do usłyszenia.:):-) dzis wieczorem moja pierwsza wizyta:) :szok:
a szwagierka moja piła herbate imbirowa i jej pomagało:) ja narazie bez mdłosci i bez aptetytu.
 
Witam Wszystkie Mamy!
Zrobiłam dziś test i ... dołączam do Was. Mam na imię Magda, mam prawie 10-miesięcznego synka Józefka. Jeszcze tak niedawno nosiłam go w brzuszku, a tu niespodzianka - kolejny lokator :-D
Zaskoczenie, ale i radość, bo zawsze chcieliśmy mieć dzieci z małą różnicą wieku:tak: Na razie czuję się wspaniale, no czasami kręci mi się w głowie, ale to nic uciążliwego. Obliczyłam termin na 16 grudnia. Skromnie dodam, że z wykształcenia jestem lekarzem :nerd:
Najbardziej podobała mi się reakcja męża, jak wpatrywał się w dwie kreski i obracał płytkę z każdej strony, czy to na pewno mu się nie wydaje.
Pozdrawiam wszystkich. Miłego dnia. :cool2:
 
Hej dziewczyny!:happy:

cieszyłam się, że mdłości nie mam i jednak za wcześnie - od dwóch dni poranki są nieciekawe. Mdli mnie i trochę się w głowie kręci całe przedpołudnie. W pracy siedzę cicho z nadzieją, iż nikt niczego nie będzie ode mnie w tych godzinach chciał :eek:
Lilijka : mnie też jak kicham to boli, więc to chyba norma.
Jeszcze piersi bolą tak, że w nocy trudno mi się wygodnie ułożyć. No nic poskarżyłam się Wam, bo jakoś tak mi raźniej i wracam pracować.

Swoją drogą, kiedy zamierzacie powiedzieć pracodawcom o ciąży? Bo ja się z tym gryzę - czy już czy zaczekać aż zacznie być coś po mnie widać..

Erwu: trzymam kciuki za kuracje kefirową - na zdrówko!
 
Swoją drogą, kiedy zamierzacie powiedzieć pracodawcom o ciąży? Bo ja się z tym gryzę - czy już czy zaczekać aż zacznie być coś po mnie widać..

Ja powiedziałam już, a to dlatego że mam dlegliwości ciążowe, źle się czuję, więc lepiej żeby moja Szefowa wiedziała.

Co do piersi to i mi bolą.
Stoneczka faktycznie mała różnica wieku będzie, ale to dobrze, ja żałuję, że tyle czekałam, synek mi w kość nie dał, bardo grzecny z Niego chłopczyk więc pozytywnie jestem nastawiona.
 
cześć dziewczyny

Witam nowe mamusie ;-)
Mnie całą noc bolał krzyż już myślałam, że to koniec. Ale z rana już było ok.

miłego dnia ;-)
 
Witajcie Kochane w wiosenny poranek:)

U mnie chyba zaczęło sie na dobre..wczoraj wieczorem mdłości...w nocy po przebudzeniu na siusiu..ale rano o 7..koszmar:wściekła/y:..i trwa do tej pory (teraz lżej..)
Czytam i czytam o tych sposobach..migdały, sucharki, cytryna itd...Imbir jem cały czas w każdej potrawie..spróbuję tych płatków migdałowych. Nie iem jak ja dzisiaj wsiądę do autobusu i pojadę na USG:-(

Ja mam o tyle dobrą sytuację, że pracuję w wolnym zawodzie (Mąz ma stałą pracę, ja zajmuję się domem, dorabiam malarstwem;-) Jestem malarką:-)Maluję, ale także rysuje, zajmuje sie kaligrafią itd:-)Teraz np dorabiam (zbieram na wyprawkę) portretami ze zdjęcia:-)Cały czas mogę być w domu..ale samotnosc teraz doskwiera..Mąz wraca do domu dopiero koło 17-stej:-(Jestem tutaj zdana sama na siebie..dobrze, że mam Was...że mogę porozmawiac:-)
 
Hej Kochane!!!
Ile już postów!!!
U mnie 27 dzień po poczęciu...
Skończyły sie dni ssania rano i głodu(trwało to jakieś dwa tygodnie)..zaczęło się mniej przyjemnie..mdłości, ale bez wymiotów..Rano muszę posiedzieć trochę. albo usiąść i zasnąć w tej pozycji..ale ciężko i tak zjeść cokolwiek:-(Wszystko co do tej pory lubiłam poszło w odstawkę...na zapachy jestem tak wyczulona, że czuje co ludzie robią kilka pomieszczeń dalej;-)
Piersi bola i urosły:-)
Sennosc senność..muli mnie cały dzień:-)
Teraz jedyne na co patrzeć mogę, to..jabłka!


Jutro mam USg -trzymajcie kciuki!Marzy mi sie dziewczynka:-)Hania:-)
Nasz dzidzius poczęty 20 marca:-)

Z tym sokiem grejfrutowym-to bomba estrogenowa..wiec trzeba uważać....

Wy też tak macie, że jak kichniecie czujecie lekki ból w jajniku albo podbrzuszu?

Hej trzymam kciuki zeby była dziewczynka.
Niewiem jak pozostałe dziewczyny ale ja nie mam tak przy kichaniu mnie one prawie cały czas bola.

Witam nowe mamusie. Marta trzymam kciuki i czekamy na jakieś wieści po wizycie.
Co do tych mdłosci o moge podpowiedziec ze mojej bratowej to pomagała woda gazowana. Pozdrawiam i do usłyszenia.


MalaJedza ja teraz nie pracuje ale zawsze słyszałam żeby poczekac do 3 miesiaca bo nigdy nie wiadomo jak zareaguje i może cie zwolnic przed 3 miesiacem może jednak poczekać tak na wszelki wypadek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry