reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Emwu własnie przeczytałam na internecie ze dobrym sposobem jest czosnek.w końcu jest antybakteryjny mozna wycisnąc albo zrobic cos w formie tampona :/ nawlec na nitke,hmmm tak przeczytałam na kaferetrii , pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Beata :) Cwiczonek dla kobiet ciezarnych jest w necie bardzo duzo. Ja wpisalam w google ,, cwiczenia dla kobiet w ciazy'' wybralam te najbardziej mi odpowiadajace - dostosowane do mojej kondycji, potrzeb i czasu jaki moge im poswiecic. Ulozylam to sobie w calosc i wydrukowalam. Wykonanie ich zajmuje mi okolo 30 minut. Mysle, ze doloze sobie jeszcze kilka ;) Mozesz je znalezc m.in tu Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - BabyBoom
Kochane, mam do Was pytanko. Czy Wy tez czujecie jakbyscie nie mialy odpowiednio duzo miejsca w brzuchu? Nie w dole, tylko tak na wysokosci pepka,a moze i wyzej. :) Mam caly czas takie uczucie pelnosci, jakby ucisku na zoladek. Wydawalo mi sie, ze brzucho zaczyna mi juz rosnac, ale zmierzylam sie miara krawiecka i jest bez zmian. Macie podobne odczucia? Rosnie juz Wam cosik? Pozdrawiam Was Dziewczynki!!
 
kulaszusz dzięki za link ;-) zaraz spojrzę ;-)
U mnie jedyny objaw to zawroty głowy i dość silne.....:baffled::baffled::baffled: Co do wrażenia pełności brzuszka, na dole jest troszkę nabrzmiały.....:sorry:
 
kulesza co do pełności brzucha to nie mam takich obiawów. Jak narazie to bardzo chce mi sie spać :-)
A co do tego czosnku to bym sie zastanowiła. pozdrawiam wszystkie mamausie
 
Ostatnia edycja:
Mhm... mi sie spac tak bardzo nie chce... mdlic tez dzis nie mdli...w sumie dzis meczy mnie tylko to uczucie pelnosci jakby na wysokosci pepka... Kurcze!! A moze ja bede miec blizniaki !!??
 
A ja mam takie uczucie i wydaje mi sie i nie tylko mi, ze brzusio rosnie tzn jest nadety. Nic dziwnego. Jem caly czas. Dzis nie mialam mdlosci bo kupilam sobie paluszki Lajkonik i wcinam wcinam
Na przeziebienie najlepszy jest czosnek. Jesli nie w naturze to w tabletkach. Ja w naturze nie moglam (ble...)
Mleko nie kwaśnieje i tutaj niestety (a ja je tak lubie...)))
Męczy mnie jakas alergia...
 
Gogana , a ja wlasnie jem znacznie mniej niz przed zafasolkowaniem a mimo to mam takie uczucie jakbym wciaz obzarta byla ;) No ale pocieszylas mnie, ze nie jestem sama ;)
 
Przy pierwszej ciazy (9 lat temu...) tez jadlam mniej (tzn wcale) ale teraz nie dam sie. Jem zeby mnie nie mdlilo. Boli brzusio (z przejedzenia czy od Fasolki?) ;-)
 
Ciąża | Intymne dolegliwości w ciąży

Nie ma znaczenia czy lubie czy nie lubie mleko i czosnek bo nie bede ich pila . Mam "infekcje" a raczej swedzenie narazie bez zmiany konsystencji sluzu w pochwie. :). Czosnku to ja sobie tam nie wetkne bo sie jeszcze zgubi :). Mleka zsiadlego nie ma. Uzywam plynow do higieny intymnej tak czy inaczej codziennie. O higienie nie zapominam. To zmiany hormonalne jak mozecie wyczytac (link pow.) . narazie nie jest zle. Powalcze jakos kilka dni i zobaczymy. Moze przejdzie . Mam ndzieje , ze Was to ominie.
 
reklama
Do góry