reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam dziewczyny po świętach :-)

u mnie w sumie nic się nie zmieniło jak ostatnio pisałam jedyne co to trochę wzmogły się bóle w podbrzuszu ale póki co nie są silne więc jestem spokojna a jeśli chodzi o apetyt to dopisuje hihihi aż troszkę się boję żeby później nie okazało, że będę mieć problemy z wagą:-(. Ja jestem na L-4 już od 24.03 ale to dlatego, że najpierw byłam przeziębiona a wogóle narazie moja ciąża jest traktowana jako zagrożona ale mam cichą nadzieje, że może uda mi się wrócić na czerwiec lipiec do pracy :-).

Byłam dzisaj u gina i powiedział mi, że termin mam na 29.11 ale coś mi mówi, że bedzie to jednak grudzień wiec pozostaje z Wami w dalszym ciągu dziewczynki :-)

Pozdrawiam seredecznie
 
reklama
Dobry wieczor dziewczynki. ja dzis nieaktywna na forum bo nieaktywna ogolnie . Na szczescie to nie zadne objawy ciazy tylko zwykla migrena. Miewalamtakie i przed ciaza tyle , ze przed ciaza moglam sie nafaszerowac tabsami a teraz nic tylko przecierpiec. I jeszcze do pracy musialam isc :(.

Dlatego teraz juz prysznic i do lozeczka dokonczyc moje cierpienie co by jutro bylo lepiej :). A skoro juz przy lozeczku to ja moge siedziec wieczorem i do polnocy za to rano nie moge sie obudzic a co dopiero wstac. Zazwyczaj bylam wczesnobudna wiec to przez ciaze.

magdas - imie jakie wybralismy to "Bianka".

Dobrej nocki dziewczynki i dobrego samopoczucia w dnu jutrzejszym.
 
Dzień dobry dziewczynki, dziś kolejny wspaniały dzień naszych oczekiwań:)porannych mdłosci i lekkich bóli:) ale co tam nawazniejsze ze nasze fasolki sa cały czas z nami:)

AsiA_rem
napewno bedzie wszytsko dobrze:) i zostań z nami na grudzień:p

Mój aptety jak narazie nie wraca ale ponoc to sie zdarza że nie ma sie na nic ochoty mam nadzieje ze potem nie odwróci sie w druga stronę:)

kulaszusza
też uwazam ze ciąża to nie choroba tylko najwieksze szczęście!;-):tak:;-) jak tylko bedzie wszystko dobrze to bede pracowac jak najdłużej ale jak tylko robi sie ciepło moj organizm jest jak gabka, ehh, zobaczymy, byle do grudnia.

Dziewczyny orientujecie sie w przepisach czytam ale nie moge znajsc odpowiednich informacji. Mam umowe na czas okreslony do końca 2009, moga mi przedłużyć nie muszą, jak jest z macierzyńskim? dostaje coś czy z dniem porodu umowa sie konczy i reszta tez??.wracam do mojego klikania :)pozdrawiam ;-);-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
A mnie troche mdli co jakis czas. Przy pierwszej ciąży cierpiałam bardzo z powodu tych mdłości, prawie nic nie jadlam ale teraz zauważyłam, że kiedy tylko zaczyna być nieprzyjemnie, natychmiast trzeba coś zjeść i jest ok.
I dostałam jakiejś alergii - kicham, zwłaszcza w kuchnii ciągle wycieram nos.
Was też boli podbrzusze?
 
dZIEN DOBEREK.
Glowka juz przestala mnie bolec. Mam nadzieje , ze bedzie dobry dzien. Tylko czemu pada ??:crazy:
Z dolegliwosci - niewiele ale dzis bralam prysznic i wypielam bodra do przodu a moim brzuchu po dwoch stronach dwie kolki jak sliwki. Rozumiem , ze to opuchniete jajniki . Nie wiem tylko czy to normalne. I czemu dwa? Chyba tylkio w jednym jest cialko zolte , ktore rosnie. (hi hi juz widze jak tera kazda z Was stoi pod prysznicem i sie wypina , zeby zobaczyc czy tez tak ma hi hi hi)
Hm... I pomyslec , ze to moja druga ciaza.
Wtedy nic nie wiedzialam do 12 tyg i sie tak nie ogladalam a teraz wyszukuje Bog wie czego i potem sie martwie.
I jeszcze jeden problem , ktorego wczesniej nie mialam - dostalam lekkiej infekcji.
Nigdy nie mialam takich problemow a teraz:confused2:. Jakie sa domowe sposoby zeby to zwalczyc. Wiem ze zsiadle mleko ale w Irlandii mleko sie nie zsiada :no:. Musze cos zrobic zanim sie rozwinie na dobre wiec pleaseee pomozcie.
 
Emwu76 zapewne wieczorem bede stać pod prysznicem tak jak napisałaś , a co do problemu to jedyne co moge poradzić to czeste prysznice, dokładne, tak słyszałam, może reszta wie coś wiecej, .pozdrawiam
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny jak tam po swietach.:-)
Witam równiez wszystkie nowe przyszłe mamausie:tak::-)
emwu ja ci zbytnio nie pomoge bo to moja pierwsza ciaza i jak do tej pory jeszcze nic takiego nie miałam moze powinnas wybrac sie do gina.
Co do mdłości to jak narazie nie mam. a zachcanki to miewam różne.
 
Do góry