reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Wiecie, dzisiaj zauważyłam, ze widać już po mnie, że ja w ciązy jestem, brzuszek jest dostrzegalny dla innych ludzi;-)
 
malenstwo sie po prostu rozpycha i wywala brzuch :) ale pod koniec 3 miesiaca moze juz byc brzuszek konkretniejszy :) jeszcze nie taki ciazowy ale jak dziewczyny sa szczuple to widac :)
 
A ja w pon. skończę 11 tydzień:)) A brzuszek już trochę widoczny jest dla innych:) Zależy czy mam luźną bluzeczkę czy dopasowaną.

Witaj Asiaczek:)
 
u mnie 13 tyg i 3 dni, nie znam się na tych suwaczkach :wściekła/y:
brzuch już widać, bo miałam płaski, ale kto mnie nie zna ten nie zauważy ;p hehe ;) a jak wieczorem wywali to ooho
 
Ostatnia edycja:
reklama
O tak, ja tak samo, mogłabym sie owocami objadać bez końca:tak: a najbardziej mi smakuja truskawki z bitą śmietaną:-D:-D:-D

23Marta oj z pewnością urodzisz dużo wczesniej, zazwyczaj bliźniaki rodzą sie tak w 7 m-cu, no ale mam znajomą co do 9 m-ca donosiła:tak: I pewnie cesarke bedziesz miała??
ja tez opycham się owocami, ale to przynajmniej zdrowo, w rachube wchodza kiwi, truskawki, banany, brzoskwinie i jabłka na zmiane :)

no a mam nadzieje ze w 7 miesiacu sie nie urodza tylko troche później, zeby nie byly za malutkie :) i zeby pozwolily mamusi odrobic jak najwioecej zajęć na uczelni. No a co do cesarki to jeszcze nie gadam na ten temat z ginem bo za wcześnie, ale myśle ze raczej cesarka z moimi gabarytami
 
Do góry