reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Wygoncie mnie juz z tego forum, bo od kiedy zjadalam sniadanie to siedze i siedze...:cool2:
Martuska Dzieki Bogu ze z dzidziusiem wszystko ok ! Pewnie niezlego stresa przezylas!:szok: Co do imienia Joanna hahahah ,wiesz mi przez 27 lat zycia tez juz sie opatrzylo to imie :tak:. Co do opryszczki ja to dziadostwo wyleczylam jeszcze przed ciaza ,ja i moj synek ,caly czas mielismy to jedno schodzilo drugie wychodzilo ehhhh ,zaleczylam to heviranem ( synek tez wybral ) i odpukac przeszlo.Tylko ze raczej tego nie mozna brac w ciazy :no:. Choc tydzien temu ,wylazlo bardzo male ,pewnie dlatego ze w ciazy organizm jest bardziej oslabiony.Mam nadzieje ze wiecej tego juz nie bede miala :angry:.

Co do wagi dziewczyny ,ja jak narazie kilogram na plusie !!! Ale czuje sie caly czas pelna ,ciezka ....a waze 51 kg ( 1 na plusie ahhah ) przy wzroscie 164 cm.Moze dlatego ze zawsze bylam mala i drobna ! teraz z tym jednym kg czuje sie jak slonica doslownie.A jak sie szybko mecze uuuuuu !!!

27 wizyta cholera jak ten cholerny czas sie dluzy z wizyty do wizyty ehhhhh !



No niestety lekow p/wirusowych to w ciazy niet. Podobno drzewo herbaciane ma wlasciwosci p/wirusowe ale ja do sklepu to dopiero w sobote pojade.
Mnie tam Asia sie podoba, ale mamy w rodzine w sumie, no nie wiem.
Joanno, ty nie pisz, ze czujesz sie jak slonica, bo Skarbie za pare miesiecy bedziesz sie musiala czuc jak pletwal blekitny albo dinozaur:-D;-)

Cześć Dziewczyny. Jestem w 12 tc. i narazie odpukac nie mam takich problemow jak np. Matruska. Życzę Ci Słonko jak najwięcej zdrówka no i oczywiście aby Dzidzia była zdrowa. Co do okresleni płci w PL to najczęściej są to okolice 20 tc. Jeśli oczywiście Dzidzia będzie na tyle łaskawa,żeby się dobrze obrócić.
Martuska- nie tylko Ty masz problem z imieniem dla Maleństwa.
U mnie na początku miał być Cyprian i Anastazja. A teraz skłaniam się ku Zuzannie i Miłoszkowi.
Jeśli masz termin na 1.12 to jeśli będzie dziewczynka daj jej na imię Natalka. Będzie miała urodziny i imieniny w jednym dniu (no i będzie moją imienniczką:))
Pozdrawiam Cię serdecznie:)
Natalka powiadasz?:-D:-D Zobaczymy, troche tych Natalek juz bylo i w rodzinie kuzynka ma Natalke ale kto wie kto wie;-):-)
Dzieki za info w sprawie plci, pewnie dowiem sie juz spowrotem tutaj jak wroce w tym 20 tyg.

Laski ja uciekam, bo chcialam jeszcze przed praca zupe zrobic.
 
To daj Julita. Moja siostra ma tak na imię i ma bardzo mało imienniczek. Ostatnio bardzo modne są krótkie imiona typu: Maja. Nel (nie myslić z Neli). Ja tam chyab zostane przy Zuzi bo z pewnością nie dam dziecku na imię Danuta (jak mama) albo Maria (jak teściowa).
 
Witam... ja wlasciwie juz na wylocie. Dzis moj ostatni dzien przed urlopem, a po nim pewnie wszystko sie zmieni, bo mam zamiar oswiecic towarzystwo, ze bedzie pierwsza firmowa Dzidzia:tak: Trudno mi wyobrazic sobie ich reakcje, ale nie czas zeby o tym myslec. Przed nami 1770 km do pokonania, spotkania z Rodzinka, morze, plaza, gofry.... :-):-)
Kobietki prosze, jesli podajecie tu swoja wage to podajcie tez wzrost... bo jak czytam o 50 kg to kompleksow strasznych sie nabawiam... a to przeciez wszystko zalezy od wzrostu :tak: Mi tez jeszcze nic nie przybylo... ale pewnie za dwa tygodnie wroce tu do Was wieksza.... Mam 175 cm wzrostu i 62 kg zywej masy :tak:Przytylo mi sie przed samym zajsciem w ciaze i tak sobie mysle ze chyba to pomoglo ( wczesniej mialam znacznie za male BMI ). U mnie brzuszka jeszcze nie widac, tyko talia jakby mniej wcieta...:tak:
Odezwe sie do Was po powrocie...czyli w czerwcu. Pewnie pierwsze 3 dni zajmie mi nadrobienie tego co tu naskrobalyscie.:tak:
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze Fasoleczki :tak:
 
Hej Kochane!! Byłam wczoraj na USG. Normalnie cudo!! Maluszek ma 16mm i wyobraźcie sobie, że termin porodu mi wyliczyła na 21 grudnia. Dziś to 8 tygodni i 3 dni:) Dzidzia zdrowa, ginekolog powiedziała, że mam piękną, zdrową ciążę:) Tak się cieszę:D Wkleję zaraz fotkę do albumu:)

Dziś mnie strasznie głowa boli:(( Okłady zimne sobie robię. Potem muszę suwak zmienić bo jak widać termin porodu mi się zmienił:) Jestem taka szczęśliwa!!:)
 
Cześć dziewczyny
jak fajnie coraz więcej nas :-). Witam nowe Mamusie

Mam do Was pytanie ponieważ widzę, że możecie mieć trochę większe doświadczenie odemnie a wiec 20 maja zamierzam lecieć samolotem i będzie to mój pierwszy lot podczas ciąży czy ja powinnam komuś z obsługi o tym mówić - może wyda się to śmieszne ale przekonałam się już parę razy, że na Waszą pomoc można liczyć :-).

Co do imion to dla chłopca mam już od wielu lat i jest to Michał a dla dziewczynki....będzie o czym myśleć.

Ja USG mam 26 i też nie mogę się doczekać :-)

Pozdrawiam
 
Georgina:-) to super wiadomosc. Ciesze sie, ze wszystko przebiega bez najmniejszych zastrzezen :-):-)

A ja wlasnie jestem w szoku!:szok: Wlasnie wyczytalam,ze moja Fasolka ma juz pewnie jakies 5-6 cm. Szok jak szybko rosna te nasze skarby. Wierzyc mi sie nie chce, ale sprawdzilam w kilku zrodlach i jak byk napisane-11 tydzien ciazy- 5-6 cm!!:-D
 
reklama
to moje wyniki z toxo chyba jest zle.......

TOXO M(S)
TOXO IgM <0.55 indeks- niby wynik wątpliwy

TOXO G(S)
TOXO IgG 7.7 czyli dodatni
 
Do góry