reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witajcie Kochane! Ja chyba jakaś inna jestem, bo codziennie rano mam normalne wypróżnienia:-)Zero wzdętego brzucha itd..zeszło mi już 6kg..ale..uwaga!brzuszek się pojawił!Wkleiłam zdjęcia do swojego albumu-nie wiem jak Wam go pokazać?
 
reklama
Witaj Vanilla:) To dobrze, że mimo wszystko jesteś szczęśliwa, że Fasolinka w drodze:) I masz bardzo ładny termin porodu:) Ja się odezwę dziś po USG lub dopiero jutro. Trzymajcie kciuki za moją Kropkę:) Miłego popołudnia!
 
Z tego co czytam, same laski tutaj są:tak: ja wagowo więcej waże niż większość;-) startowa była 64 a teraz i do 69 dosiąga:-( no ale ja jakoś tym się nie przejmuję. Przy moich ciężkich ciążach nie waga jest priorytetem.

No i witam nową Mamusię:tak:
 
Z tego co czytam, same laski tutaj są:tak: ja wagowo więcej waże niż większość;-) startowa była 64 a teraz i do 69 dosiąga:-( no ale ja jakoś tym się nie przejmuję. Przy moich ciężkich ciążach nie waga jest priorytetem.

No i witam nową Mamusię:tak:
Nie martw się , ja ważę już 70:szok: mam większy brzuch niż reszta dziewczyn.Wasze brzuszki są śliczne i te figurki tylko pozadrościc:tak:Wogóle nie wiem czy to możliwe ale czuję że już żebra mi sie rozeszly na boki więc mam brzuch już od góry .Jak ktoś pisał wcześniej ja też mam wlaśnie problemy żolądkowo -jelitowe .Lekarz przepisla mi Lactulose i naprawdę pomaga.Pozdrawiam Was wszystkie ,a i jak zdrobie zdjecie to tez wstawie do albumu;-)
 
georgina - mam 172 cm waze 59kg - wazylam 2 mc temu 53-54kg

a z tym brzuszkiem to jest chyba tak jak mowi emwu bo ja do tej pory nigdy nie mialam problemow trawiennych a teraz to poprostu szok - masakra. nie ma dnia zeby brzusio nie byl dziwnie napompowany, wzdecia itp, itd - szkoda gadac - ale to co napisala emwu moze byz prawda ze to o0d progesteronu bo ja biore duphaston a to przeciez czysty progesteron.

mam nadzieje ze to szybko minie bo wcale nie jest z tym fajnie.

buziolki :) :-)
 
Już się pojawił wątek Styczeń 2010! Nie jesteśmy na końcu. O, i nawet Październik jest za nami:-D Ale ten czas leci
 
reklama
Do góry