reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
emwu kurcze poważnie????
Dla mnie (+) oznaczało, że nie jest dobrze- parę lat temu miałam kota.
to mnie pocieszyłaś- czyli jest ok.
 
Helloł girls!

Tzn, że jeśli ja miałam w wynikach w poprzedniej ciąży IgG >5 tzn, że teraz już nie muszę robic tych badań, bo przeszłam toxo?

A widziałyście, że już są styczniówki 2010??? :szok: Ależ ten czas leci ....
 
Aaa i jeszcze wam napisze, ze kolejna opryszczke mam:no: Mam tego dosc. Ktoras miala, ma opryszczke w ciazy? Ja przy Alku jakos sie uchronilam, ale ta ciaza zupelnie do pierwszej niepodobna.

No i mam juz date na usg w 20 tyg 15 lipiec, mam nadzieje, ze wtedy uda sie podgladnac dzidzie. Wiecie moze kiedy w Pl sa w stanie okreslic plec? Ja sie przejde na usg w PL chocby ze wzgledu na to krwawienie i zasiegniecie drugiej opinii, ale pewnie wtedy bedzie za wczesnie, zeby dowiedziec sie kto we mnie mieszka.

Moja szwagierka miała fatalne opryszczki z córeczką w brzuszku :-)
A płeć Ptaryka lekarz ocenił u mnie w 18tc ;-)
 
Beata -ja nie lekarz, bedziesz przeciez u lekarza to sprawdzi ale jak ja odebralam wyniki to IgG mialam 8 i zaczelam panikowac. Zadzonilam do lekarz a ona powiedziala ,ze lepiej nie moze byc i wynik jest wspanialy. Wygladal tak:
Igm 0.166 negative
IgG 8.3 positive
Oznacza podobno ze toxo przechodzilam , mam przeciwciala i juz sie nie zaraze. Nie panikuj.
 
emwu dzięki ;-)
w pierwszej ciąży nie robiłam tego badania, bo lekarz stwierdził ze nie ma takiej potrzeby- więc teraz się wystraszyłam.
 
Hej dziewczynki. Odskoczę trochę od tematu, ale mam pytanie : Jak się wstawia suwaczek pod treścią odpowiedzi? Mam problem z tym niestety :)
 

Madziarena
,najlepiej jak bys skontaktowala sie ze swoim lekarzem prowadzacym.Mi zostala przepisana luteinka dopochwowo 2 razy dziennie do konca pierwszego trymestru na podtrzymanie ciazy z powodu takich wlansie boli brzuszka.Ale sie nie stresuj ...byc moze poprostu rozciaga ci sie macica !!! U mnie troszeczke inna sytuacja odrazu cie uspokoje gdyz pierwsza ciaze mialam zagrozona i skonczyla sie wszesnym porodem ,dlatego teraz kazdy bol brzuszka u mnie jest zagrozeniem dla dzidzi wiec lekarz dmucha na zimne!Ale jak mowie konsultacja z lekarzem nie zaszkodzi! Lez duzo i sie nie forsuj!
Natalka m no coz chyba takie mamy objawy ciazy ( uczucie ciezkosci ), Na zaparcia suszone sliweczki jak juz ktoras laska napisala ,albo duzo jogurcików ;)
Kulaszusza WYPOCZYWAJ ....ahhh jak ci fajnie !!!! moje malenstwo tez gdzies tak ma ....5-6 cm ahhahah !
Georgina widzialam twoje malenstwo ,sliczna foteczka. Ciesze sie ze wsio ok ....:)



https://www.babyboom.pl/forum/members/madziarena-57607.html
 
reklama
Madziarena Ja tez mialam z tym cholerny problem.zanim połapałąm co i jak ahhhh troche mineło :zawstydzona/y:.
W ustawieniach ( w gorze strony po lewej stronie) kilkasz na edytuj sygnature czy cos takiego ,na stronie z suwaczkiem jaki stworzylas klikasz jego kod i kopiujesz wlasnie w okeinko "edytuj sygnature" zapisujesz i gotowe !!!! mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam :zawstydzona/y:
 
Do góry