reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam z rana!
i DZISIAJ ROZPOCZĘŁAM 3 TRYMESTR :-)

Zawsze marzyłam o parterowym domku. Ale mamy jednorodzinny duży i w sumie też jest OK:-)
ja też właśnie zawsze marzyłam o takim domku :tak: i mam nadzieje że nie da mi tak popalić przy budowie i że nadal go będe "lubić" ;-)

georgina kurcze ja też musze iść do okulisty bo wzrok mi się popsuł.. ale nigdy nie byłam u takiego lekarza i się go troche boje :laugh2: i nie wyobrażam sobie siebie w okularach.. a soczewki mnie przerażają. Jak można sobie grzebać w oczach? ;-);-) jak sobie włożysz ją to czujesz to? a boli jak wkładasz i wyciagasz? ;-)

marta fajny ten domek! a ilemacie pokoi?

dagmar jedź do lekarza! lepiej żeby cie zobaczył! bo biegunka i skurcze wcale nie muszą znaczyć czegoś dobrego.. lepiej przejechać się, niż potem żałować ;-)

czy ktoras z was wie gdzie w katowicach w centrum moznaby poogladac wozki ?? bo jade za jakis czas do katowic a nie mam pojecia gdzie sie tam zakupy dla dzieci robi !!
za chwilke ci napisze, tylko musze przysiąść i pomyśleć jak się nazywały te ulice ;-) bo ja mieszkałam w Katowicach.. nie mieszkam tam od roku bo wymyśliliśmy sobie tą budowe i troche mi tęskno za nimi :-(
 
reklama
niekoniecznie ... a co to za firma ?? pierwsze slysze o takiej !!
Skoczę sobie dziś po płyn i muszę popytać o prysznic w soczewkach:-p Ciekawa jestem czy można. Wczoraj czas nas tak gonił, że zapomniałam właśnie popytać.. Firma podobno dobra i ja też zadowolona jestem, ważne, że nic nie kuje, nie piecze.
 
Witam się porannie mineralną
anoola
na niego ten argument raczej nie podziała :-D:-D:-D

Laseczki wyniki badań są złe muszę powtórzyć, jeśli nie spadło albo rośnie to heparyna. Tylko hem mówi, że wolałby tego w ciąży uniknąć :-( ja też nie chcę ale wolę zastrzyki w brzucho 2 razy dziennie zdzierżyć niż skrzep :-D;-)

Poza tym to od wczoraj mam biegunkę i skurcze. Nie to, że się stawia, tylko twardy jak skała bandzior!!!
W nocy miałam 6 w odstępach 1-2 godziny. Ból nie z tej ziemi poprostu. Teraz nie wiem czy jechać do gina, czy odpóścić. Bo często nie są. Chyba jednak pojadę:tak: W końcu lepiej na zimne dmuchać.
Teraz was nadrabiam :-D

witam sie:)
i wyganiam do lekarza, jak bolesne stawianie sie to trzeba sprawdzic...
nie ma co..
trzymam kciuki zeby bylo ok;-)
a co do zatrucia to ja tez mam tak od wczoraj, moze jakies chorobsko panuje?
bo nic takiego nie zjadlam zeby az tak..no wiecie:-)
o dziwo dzis przespalam cala noc i nawet siku nie wstalam...
 
georgina kurcze ja też musze iść do okulisty bo wzrok mi się popsuł.. ale nigdy nie byłam u takiego lekarza i się go troche boje :laugh2: i nie wyobrażam sobie siebie w okularach.. a soczewki mnie przerażają. Jak można sobie grzebać w oczach? ;-);-) jak sobie włożysz ją to czujesz to? a boli jak wkładasz i wyciagasz? ;-)
Nic nie boli przy wkładaniu i wyciąganiu. Przy wyciąganiu to nawet nie czujesz czy już to masz na opuszku czy jeszcze nie. W oku też nic nie czuć. Do tego stopnia, że zapomniałam po badaniu, że mam je na sobie i czekałam aż w recepcji mi dadzą soczewki i czekam i czekam jak sierotka a ja je w oczach miałam:-D Są rewelacyjne. To dopiero początek obcowania z nimi a jestem zadowolona.
Ja okularki też mam, rok temu sobie kupiłam, ale nie lubię siebie w brylkach:cool:
 
Skoczę sobie dziś po płyn i muszę popytać o prysznic w soczewkach:-p Ciekawa jestem czy można. Wczoraj czas nas tak gonił, że zapomniałam właśnie popytać.. Firma podobno dobra i ja też zadowolona jestem, ważne, że nic nie kuje, nie piecze.

pewnie ze mozna !! i w basenie mozna i wogole!! tylko nie wlewaj wody do otwartych oczu :)

posprawdzaj ile takie soczewki na allegro kosztuja !
 
Dzien dobry;-)

Ja juz po sniadanku i herbatce. Wczoraj odebralam wyniki z krzywe cukrowej i juz rozumiem dlaczego przezywalam takie katorgi po wypiciu tej glukozy - mam bardzo slaba tolerancje glukozy:-( I skierowanie do poradni cukrzycowej:-(

Bede szczera.. nie chce mi sie nadrabiać Was ;p
po egzaminie.. dzięki za kciuki dostałam 5 :D
a poza tym..wróciłam do domu a moje kochanie kładzie panele w sypialni.. toż to się ucieszyłam nieziemsko :D

GRATULUJE:-)

anola gratuluje kujonku! ;-);-)

marta o to widze spory domek wybudowaliście :) my będziemy budować 118 metrów i już taka wielkość mnie przeraża :eek:
o my taki budujemy ;-)
GALERIAPROJEKTOW.PL ť - AT KALIFORNIA - Gotowy projekt domu

Super, tez o takim marze po cichu:tak:

Nie miałam okazji się jeszcze pochwalić, ale mam soczewki:)) Boziu, długie to badanie było:p I jeszcze pan, super przystojny doktorek, uczył mnie zdejmowania i zakładania soczewek;) Nawet nie tak źle:) Przyjęły się póki co. Nic nie drapie, nie piecze. A wzrok jak nowy;D Super!! Najlepsze jest to, że doktorek zaleca by nie spać w nich a panie w rejestracji czy jak to nazwać (co zapisują i kasują za wizytę) mówiły stanowczo, że można, że przez miech można w nich chodzić i spać. Zgłupiałam. Ale kupię sobie płyn i zamierzam na noc ściągać. W końcu w nocy na co mi soczewki;>

Juz wyjasniam, lekarz nie zaleca spania w nich, poniewaz w czasie ciazy oczy szybciej staja sie suche, a szczegolnie w nocy, co moze spowodowac podraznienia, pieczenie itp.

Ale tak ogolnie te soczewki nie potrzebuja sciagania na noc. Ja mam takie same i nie sciagam:tak:


Czy jeżeli mam soczewki z Biofinity to płyn też z tej firmy powinien być? Pytam osoby, które noszą soczewki:p

Ja do tych soczewek uzywam plynu RENU.

Witam się porannie mineralną
anoola
na niego ten argument raczej nie podziała :-D:-D:-D

Laseczki wyniki badań są złe muszę powtórzyć, jeśli nie spadło albo rośnie to heparyna. Tylko hem mówi, że wolałby tego w ciąży uniknąć :-( ja też nie chcę ale wolę zastrzyki w brzucho 2 razy dziennie zdzierżyć niż skrzep :-D;-)

Poza tym to od wczoraj mam biegunkę i skurcze. Nie to, że się stawia, tylko twardy jak skała bandzior!!!
W nocy miałam 6 w odstępach 1-2 godziny. Ból nie z tej ziemi poprostu. Teraz nie wiem czy jechać do gina, czy odpóścić. Bo często nie są. Chyba jednak pojadę:tak: W końcu lepiej na zimne dmuchać.
Teraz was nadrabiam :-D

Lepiej sprawdzic i byc spokojna niz potem sie zadreczac. Jedz i nie martw sie na zapas:tak:

Skoczę sobie dziś po płyn i muszę popytać o prysznic w soczewkach:-p Ciekawa jestem czy można. Wczoraj czas nas tak gonił, że zapomniałam właśnie popytać.. Firma podobno dobra i ja też zadowolona jestem, ważne, że nic nie kuje, nie piecze.

Jasne, ze mozna, ja moich soczewek nie sciagam wogole przez miesiac i wszystko jest super:tak:
 
reklama
pewnie ze mozna !! i w basenie mozna i wogole!! tylko nie wlewaj wody do otwartych oczu :)

posprawdzaj ile takie soczewki na allegro kosztuja !
Sprawdzałam. 16zł. A u optyka za sztukę 25zł:-p Na allegro za 2 szt. 16zł. To super, że można się kąpać w nich. Tylko ja podczas kąpieli mam zmywany tusz, makijaż i czy mi się nie zababrają soczewki z tego.
 
Do góry