reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zawsze marzyłam o parterowym domku. Ale mamy jednorodzinny duży i w sumie też jest OK:-)

I ja tez o parterowym marzyłam:tak: no ale działkę za mała mamy. Pokaże Wam zdjęcie domku, co prawda jest sprzed miesiąca ale obiecuję że po przeprowadzce pokażę go w okazałości:tak:
 

Załączniki

  • Obraz 025 [MiniFoto].jpg
    Obraz 025 [MiniFoto].jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 20
  • Obraz 026 [MiniFoto].jpg
    Obraz 026 [MiniFoto].jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 20
reklama
AnoOla i ja mam problemy ze snem, budzę się w nocy nie wiadomo ile razy a maleństwo tez uwielbia nocą buszować. martwię sie bo Antek to bardzo spokojny był, ciagle spał i taki sie też urodził, od urodzenia ciurkiem 6 godz przesypiał. To ten Maluszek pewnie da mi popalić:-D
 
Witam się porannie mineralną
anoola
na niego ten argument raczej nie podziała :-D:-D:-D

Laseczki wyniki badań są złe muszę powtórzyć, jeśli nie spadło albo rośnie to heparyna. Tylko hem mówi, że wolałby tego w ciąży uniknąć :-( ja też nie chcę ale wolę zastrzyki w brzucho 2 razy dziennie zdzierżyć niż skrzep :-D;-)

Poza tym to od wczoraj mam biegunkę i skurcze. Nie to, że się stawia, tylko twardy jak skała bandzior!!!
W nocy miałam 6 w odstępach 1-2 godziny. Ból nie z tej ziemi poprostu. Teraz nie wiem czy jechać do gina, czy odpóścić. Bo często nie są. Chyba jednak pojadę:tak: W końcu lepiej na zimne dmuchać.
Teraz was nadrabiam :-D
 
No właśnie chyba pujdę, chociaż rano mąż się w głowę stukał bo w nocy patrzyłam na zegarek bo stwierdziłam, że jak się zrobi regularnie albo tak w odstępie pół godzinki to na pogotowie zadzwonie :-D:szok:
No sama teraz się stuknę, co ja wymyśliłam ?

Kochana nie chcę Cie straszyć ale w ciązy z Antkiem to samo miałam i w nocy na pogotowie pojechałam, zostawili mnie na tydzień w szpitalu bo skurcze wczesne byłuy, a zaczęło sie od biegunki:-(
Nie zastanawiaj się tylko idz DO LEKARZA!!!!!!!!!
Pamiętaj, że lepiej chuchać na zimne!!!
 
czy ktoras z was wie gdzie w katowicach w centrum moznaby poogladac wozki ?? bo jade za jakis czas do katowic a nie mam pojecia gdzie sie tam zakupy dla dzieci robi !!
 
reklama
Do góry